Diskuse (web sigmy a mobil) - Sigma United
Sigma Fans ®

12.07.2020, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse (web sigmy a mobil)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

01.10.2013 03:12

Ivan Horváth (ivanh)

web sigmy a mobil

chlapi,posledni dobou se pripojuju na net pres mobil a na strankach sigmy,kdyz vkladam do diskuze i do zeptejte se prispevek,tak mi to vzdycky poprve nezobrazi a napise mi to,ze byl spatne opsany pismenka z obrazku.jelikoz se to stava pokazde,tak vim bezpecne,ze jsou v poradku.deje se vam to nekomu?
A kdyz sem na zeptejte se a chci jit na diskuzi,tak me to odkaze na marketing a generalniho partnera(normalne vsak nikde tuhle sekci nemuzu najit)a na diskuzi musim chodit klikem pres fanzonu.
Je web i v tomhle ve spatne kondici nebo je to mym mobilem?

Vim,ze nemaji mobilni aplikaci,ale oteviram vse v opere mini.

Btw. Nejsem odbornik,ale neni pul roku(mozna i dyl) nejak moc dlouha doba na vytvoreni noveho,slibovaneho webu s placenou diskuzi?
Stejne tak,jako lajkovi,mi prijde,ze je jednodussi tvrdit,ze je web ve spatne kondici,nez aktualizovat veskere udaje a vkladat fotografie.

Je videt,ze odchod pana raka neznamenal jen ubytek sponzoru a kvalitniho a slusnyho zamestnance,ale ani s webem si tam nedikaze nikdo poraditt,v dnesni dobe smutne.na druhou stranu,ten web je stejne jenom pro fanousky.
Diky za odpoved odborniku.

01.10.2013 03:13

Ivan Horváth (ivanh)

Re: web sigmy a mobil

a jestli jsem to dobre pochopil,tak jim byla,nekterymi z vas,nabidnuta pomoc s vytvorenim a spravou noveho webu,ale byla klubem odmitnuta.tehdy dokonce jeste panem rakem.

01.10.2013 08:37

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: web sigmy a mobil

dělá i to i přes počítač a vdsl

01.10.2013 08:40

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: web sigmy a mobil

pana Raka si zase neidealizuj, on je pěknej paličák a o kritice na Peldu říkával, že svým lidem prostě věří. Sigmu, aspoň navenek, hájil do poslední hodiny, co seděl v tribuně.

01.10.2013 08:44

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: web sigmy a mobil

A co se webu týče, tak Martin měl Ondru Hlaváče. Sic laika, ale schopnýho, kterej ten web měl jako svůj srdcovej. V dávných dobách, když Sigma neměla ani pořádný stránky, suplovaly je právě naše dva weby. Já pak měl jiný starosti, ale on vytrval a X let se pak staral o chod oficiálek.

01.10.2013 10:06

Ivan Horváth (ivanh)

Re: web sigmy a mobil

tak ja se s nim taky v mnoha vecech neshodl,ale vim kolik casu sigme venoval,na ukor rodiny a zastat se podrizenych, a pak to treba resit uvnitr klubu, je znak profesionala

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com