Diskuse (výborně) - Sigma United
Sigma Fans ®

06.07.2022, 7 lidí online

    | registrovat

Diskuse (výborně)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

01.11.2014 16:37

3 - 7

výborně

Výsledkově zatím super!
Do konce podzimu zbývají tři kola. 14.kolo hrajeme v karviné, pak doma s Varnsdorfem a předehrávku jara ve Frýdku. Sedm bodů z těchto zápasů a můžeme jít do zimní pauzy klidní - nemusí být ultrazměny v kádru, spíše se soustředit na zlepšení. Tak by to mělo vypadat a myslím, že s postupem do 1 ligy by nebyl problém.

01.11.2014 17:03

Radovan Panáček (pany)

Re: výborně

No dneska to byl hroznej fotbal. Hodně špatnej výkon tak nějak celkově se po tom gólu nikomu moc nechtělo. Vašíček vepředu tragickej, Ordži jak nastoupil, tak se to vepředu zlepšilo. Na konci nedali ani do prázdné... Pozitivum dneska jenom ty body.

02.11.2014 11:55

zdrh

Re: výborně

pany: Nemyslím, že to bylo tak špatné, fotbal v zásadě na jednu branku, Pardubice neměly v podstatě nic, krom toho signálu u standardky.
Problém bylo hlavně zakončování a výborný výkon jejich brankáře, jinak to mohlo být 20 minut před koncem 3:0 a byl by klid...
Vašíček se mně osobně celkově moc nelíbí (i když podle mě hrál líp než v dřívějších zápasech) a preferoval bych Chorého.

02.11.2014 12:41

nechvátal aleš

Re: výborně

po dlouhé době jsem byl na stadecu jinak chytám info srůzných diskuzí hlavně v práci od skalních ,ale ani jejich rádoby odborné diskuse kdo jak a kde má hrát jsem přecházel s usměvem.Navrc víc na zemi než na nohou,kanonýr Plšek neviditelný,nejlepší Rajnoch,neviditelný vašíček ,nepochopil jsem střídání za spolehlivého vepřeka zmatkař javor co mi hlava nebere je lavku leštící ordži to je pořad naš nejnebezpečnější forvard i když ho v čera gološ hostí vychytal,Nevím ale mám pocit že ta druhá hlavička byla za lajnou,hlavně že se vyhrálo Pozor na Karvino

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com