Diskuse (vedení) - Sigma United
Sigma Fans ®

07.07.2022, 7 lidí online

    | registrovat

Diskuse (vedení)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

25.03.2014 17:29

Edward Mary

vedení

Tabulka je jasná. Body nejsou a takhle to dál nejde. Proti Sigmě jsme měli minimálně na remízu, ale to už je teď vedlejší. Když pocinu Slavii, kdy vyhráli a Teplice, kde nehráli vůbec, tak Sgima hraje na jeden poločas. Nedokáží si udržet tempo. Když to vezmu proti Plzni. První poločas si vytvářeli šance, nenechali Plzeň hrát, dokázali si krýt výborně nabíhající protihráče a nenechali, nebo se aspoň snažili, aby Plzeň nemohl jít za žádnou cenu až do šestnáctky. Naopak po poločase jako by se ztratilo tempo hry a všechna kvalita byla pryč. Přestali kombinovat, hráli jednoduchou kopanou, nedokázali si udržet míč u nohy. Jenom bránili a nesnažili se vytvářet protiútoky. Byli zahnáni na svém území. Až po dvou gólech, kdy jim začalo táhnout na paty, se začali snažit a dohánět to, co celý druhý poločas ztrácceli, ale prostě na to už jim chyběl čas. Proto to skončilo, tak jak to skončilo, protože ne hráči,ti hráli docela obstojně, ale vedení nedokázalo hru pořádně přečíst a pan Psotka nedokázal vytvořit takový tým a taktiku, která by nám dala šanci. A to je dle mého názoru hlavně to, co chybí Sigmě. Mají poměrně mladý tým, který dokáže předvádět kvalitní hru, ale chybí jim nějaká sehraná strategie proti každému družstvu tabulky. Například je mi záhadou proč Psotka stahuje ze hry Pospíšila, který je jedním z velkých posil a dokáže vytvářet nádherné brankové příležitosti i střílet góly. Nebo mě velice zaráží proč Plešek nehrál proti Plzni již od začátku, jelikož jsme od něj viděli mnoho slibných příležitovní v útoku na bránu. Jako Sigma by mohla vyhrávat, ale chybí ji toho moc, co vedení nedokáže zajistit a nejenom sestava a strategie, ale také hospodaření s financemi, s čímž Sigma bojuje již delší dobu. Ovšem nesvádějme vše jenom na vedení, ale má na téhle obrovské bodové ztrátě největší podíl. Kéž by mohl Sigmu trénovat někdo jiný než Psotka.

25.03.2014 17:51

mik

Re: vedení

Pod to bych se podepsal . Ale zase na druhou stranu má trenér psotka nejlepší fyzické testy a to je důležité kdepak body těch je dost...

25.03.2014 19:14

Daniel

Re: vedení

plně souhlasim

26.03.2014 07:50

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: vedení

Tak myslim si ze sporttester by mi na kole taky ukazal docela slusny hodnoty, ale jak bych vyjel na zavodni trasu, tak bych vypadal spise jako kasparek. Technika je dobra vec, ale neurcuje mysleni hrace.

Jinak o budoucnost hracu sigmy se nebojim, jsou to sikovni hraci, ale jen si nejsem jisty, ze maji na to rust, kdyz nebudou mit vedle sebe opravdu stare a zkusene. Jedna vec je byt nejlepsi na treninku a druha byt nejlepsi v utkani. Chybi nam tu bokijove, kucerove, machalove, kteri by mladym poradili co a jak. Bohuzel v tomto to vedeni prokaucovalo, protoze sehnat takove hrace je vice nez obtizne.

26.03.2014 08:25

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: vedení

Mně by stačili i Hubníkové, Kováčové, Rozehnalové, jenom nevím, koho bych postavil na levou obranu :-D

26.03.2014 22:12

3 - 7

Re: vedení

Vepřeka?

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com