Diskuse (Valná hromada FAČR) - Sigma United
Sigma Fans ®

25.10.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Valná hromada FAČR)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

02.06.2017 14:06

gogo

Valná hromada FAČR

To se naši funkcionáří zase vyznamenali.

02.06.2017 14:07

gogo

Re: Valná hromada FAČR

Mandátová komise zjistila, že u článku 20 odstavce 4 je problém u 19 klubů první a druhé ligy. Tento článek říká, že jako delegát valné hromady nebude připuštěna osoba vyslaná tím členským klubem, jehož statutární nebo kontrolní orgán nebude složen bezvýjimečně z členů asociace.“

Valná hromada přijala námitky klubů, které podle mandátové komise nevyhovovaly stanovám. Osmnáct klubů kromě Českých Budějovic má nyní zhruba dvacet minut, aby za své členy doplatily členské příspěvky a přihlásily je za členy FAČR. Jinak se nebudou moci valné hromady zúčastnit.

Kluby, které odporovaly stanovám, napravují situaci. Třeba Slavia už přihlásila za členy FAČR Jaroslava Tvrdíka i Tomáše Syrovátku.

Předseda mandátové komise Miloslav Brtníček konstatoval, že členství ve FAČR se podařilo doplatit 14 klubům.

Kluby, které podmínku nesplnily: Sokolov, Ostrava, Olomouc a Frýdek-Místek. Tyto kluby nemohou hlasovat a jejich delegáti se přesunou do zadní lavice jako hosté.

Sokolov, Olomouc a Ostrava napravily nedostatky, které jim bránily se zúčastnit valné hromady (problém se členstvím svých členů). Valná hromada hlasovala, jestli jim umožní se vrátit do role delegátů, ale česká komora to zablokovala. Ne, zástupci těchto klubů nebudou moci hlasovat ani po nápravě.

02.06.2017 15:27

Radek

Re: Valná hromada FAČR

Je to banda kreténů z Čech a nic se nezmění,Morava by se měla osamostatnit a hrát si své.Tyto zákulisní boje tu byly a budou a Morava vždy na blbce doplácela.Nic se nezmění pokud tam bude sedět estébák a jeho poskoci!!

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com