Diskuse (Už zase se maže :-)) - Sigma United
Sigma Fans ®

16.02.2020, 6 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Už zase se maže :-))

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

17.04.2016 14:58

gogo

Už zase se maže :-)

Tak už v klubu zase tečou nervičky ...... z jediné a pravé oficiální diskuse registrovaných majitelů permanentek:

Lubomír Mach • 17. 04. 2016, 11:33 •
Příspěvek byl smazán, protože porušoval Pravidla diskuse.
Opakované porušování pravidel může mít za následek zablokování účtu.

Lubomír Mach • 17. 04. 2016, 13:34 •
Omlouvám se, že jsem slušným vystoupením porušil pravidla diskuse. Pokud je kritika porušením pravidel diskuse a je povoleno je chválení a maximálně si pobrečet tak Vás žádám zablokování účtu. Nemám v tomto případě již co k dění v Sigmě dodat.
S pozdravem Lubomír Mach, fanoušek a divák SIGMY od roku 1982!!!!

17.04.2016 15:03

3 - 7

Re: Už zase se maže :-)

Muhehehe, no jo, propaganda hadra

17.04.2016 17:50

radek

Re: Už zase se maže :-)

Vážený P Mach nejste sám já byl také dnes smazán před vámi.jo už vtom Sigma zase lítá.Jen sem poukázal proč Lépbr neumí a nebo nechce zakročit proti neustálému tendenčnímu řízení zápasů proti nám,když tam má funkci NA fačrua proč mu v tom případě nejde o dobré jméno Sigmy,A TAKÉ JSEM POUKÁZAL NA NESMYSLNÉ VČEREJŠÍ STŘÍDÁNÍ V 85 MINUTĚ KDYŽ JSEM DLOUHO SAHALI JEN PO BODU.JO KOMOUŠI SE NEZAPŘOU CENZŮRA A NESMYSLNÉ REAKCE.

17.04.2016 18:48

gogo

Re: Už zase se maže :-)

Admin • 17. 04. 2016, 18:26 •

Děkujeme za vaše další příspěvky. Diskuzní fórum zde není určeno k tomu, aby zde kdokoliv dehonestoval SK Sigma Olomouc, něikoho z vedení klubu, realizačního týmu, hráčů a podobně. Jestli se potřebujete vymezovat tímto způsobem, doporučujeme některý z webů fanoušků, případně profilů na sociálních sítích. Tam je urážení všech, včetně hráčů, běžné, nikomu nevadí a bývá tam ponecháno. Hezký zbytek neděle.

17.04.2016 18:57

tomas77

Re: Už zase se maže :-)

takže i ti ca 4 diskutující na ofic stránkách kteří vytvářeli dojem pokračující diskuse se dostali do konfliktu s vedením, ....komické

17.04.2016 19:20

3 - 7

Re: Už zase se maže :-)

Kritika je dehonestace A tak je to jejich web, jejich pravidla. S tím se klucí musíte smířit

17.04.2016 19:22

radek

Re: Už zase se maže :-)

tAK MĚ ZABLOKOVAL SLAVNÝ ADMIN I NA STRÁNKÁCH FACEBOOKU PRO PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ.NO SKÁCELÍK JE FAKT MATERIÁL.
jE TO ODRAZ CELÉHO KLUBU,ZBLBLÍ NESCHOPEN SOUDNOSTI A A VĚDOMÍ REALITY
POUKÁZAT NA LÉBRA ŽE SE JAKO MAJITEL KLUBU CO MĚL JMÉNO?? SE NESMÍ ANI NA OFIC. STRÁNKÁCH A ANI NA FACEBOOKU SIGMY.MĚLI BY SE VŠICHNI SEBRAT A ODEJÍT.NĚKDO BY SE ČASEM NAŠEL KDO BY NEBYL SAMOLIBÝ A SEBESTŘEDNĚ Psychopatický TO ASI V SIGMĚ NAKAŽLIVÉ A TRPÍ TÍM JIŽ MNOHO LID

17.04.2016 19:32

prospal

Re: Už zase se maže :-)

Sigma si nějak špatně vykládá rčení: Kdo maže, ten jede...V tomto případě je to naopak: Kdo nejede, maže!

17.04.2016 21:06

gogo

Re: Už zase se maže :-)

Zdá se, že jediný, pravý a oficiální web zase brzo nebude v dobré kondici.

17.04.2016 22:09

radek

Re: Už zase se maže :-)

Pane Mach mě smazal ten arogantní nadutec 4 příspěvky na Sigmě oficiálních stránkách a jméno,? je to ten skvělí prodejce ve fanshopu Skáclík
Ten co je i adminem na Facebooku a komentátor při zápasech.
Jo to je on frajer .

17.04.2016 22:21

radek

Re: Už zase se maže :-)

Oprava jméno je Skácelík a víme všichni kdo to je a co je zač!!!!!

18.04.2016 07:36

Dave

Re: Už zase se maže :-)

Skacelik a Pelíšek -ti je dvojka, to je matroš

18.04.2016 09:13

radek

Re: Už zase se maže :-)

Jo je to mazec pak se nemůžeme divit že na SK Sigma stránky skoro nikdo nepíše,i kdyby chtěl pravda a kritika se tam nenosí,cenzura a totalita a Skácelíkův zvrácený pohled na dění v Simě zalepený svou pravdou. To samé je na Facebookových stránkách SK Sigma,cokoliv a jakkoliv je odlišeno v názorech než jsou ty jeho,je hned upozorňován a případně zamezen mu přístup pro psaní názorů. Před časem měl tendenci mě napomínat za kritiku když jsem byl na zápase na stadionu,s tím že nepomáhám ani hráčům a ani Sigmě s tím že to někteří čtou.Poslal jsem ho takřka do háje. Jelikož jeho zaryté přesvědčení o své pravdě nedávalo možnost konstruktivní debatě z argumenty.Stejně jedná jako admin na stránkách facebooku a ofic stránkách Sk Sigma. Nejvíce se ho dotklo že jsem psal o Lébrovy a to několikrát,kdy jsem se admina ptal-Skácelíka,kdo je ten neviditelný majitel Co má funkci na FAČRU
a co tam dělá když nedokáže ,nebo nechce zakročit proti tendenčnímu řízení zápasů proti nám.Vyjádřil jsem názor že by mě odejít,neb jeho aktivity v Sigmě se zájmy jen o investice formou půjček,z následnými úroky,Sigmě nic dobrého nepřinesou,naopak klub se zadlužuje čím dál víc..S tím že při odchodu by si měl vzít své pohůnky a odejít.Hle byl jsem smazán. Stane se ale v jednom dni 5x?? je jasné že jsem zacílil tam kde to není přípustné.
Také jsem přidal že i já být sponzorem odejdu,když bych já dával a on,Lébr půjčuje na krásné úroky,mimochodem ,jednou budou muset být splaceny a bude jich možná víc než sama Sigma unese.Vím nesmí se psát o tom nejvyšším,jelikož on dává plat všem v Sigmě,jen je divné že to všem, jim tam vyhovuje.No a ve finále jsem poslal Skácelíka tam kam nechtěl být poslán.Jo i to se stane.

18.04.2016 10:08

radek

Re: Už zase se maže :-)

Tak oprava P Skácelík není adminem Ani na sk Sigma a ani na facebooku
Tímto se omluvám za označení jeho osoby jako toho kdo maže příspěvky.Ale někdo to je

18.04.2016 16:12

gogo

Re: Už zase se maže :-)

Vlákno jsem začal, tak bych ho ze své strany zakončil opět názorem pana Macha (zatím nesmazaným) ze stránek klubu:

Lubomír Mach • 17. 04. 2016, 21:55 •
Fajn tak to zrušte to dehonestování, uzavřete to. Rád bych znal Vaše jméno pane Admine jestli najdete tu odvahu. Na rozdíl od Vás my jsme Vám známí. Pro všechny diskutující já se jmenuji Lubomír Mach tribuna východ sektor R řada 18 sedadlo 12, kde sedím já a 13 na kterém sedí moje dcera. Jezdím 25 km tam a 25 km zpátky. Více jak 30 let!!!!! Pane ADMINE. Jak jsem psal níže, od roku 1982 jsem fanouškem, k lásce k SIGMĚ jsem vedl i svou dceru. Která dnes sedává vedle mne. Vaše povýšenost a arogance je nechutná a jsem z ní zhnusen. Tady ti lidé jsou PERNAMENTKÁŘI!!!! Já osobně jsem zaplatil 3 500, - Kč za 2 slovy dvě permanentky, vy chodíte zadarmo, že? Urážení?? Jestli je názor většiny, že někdo na něco nestačí a výsledky tomu nasvědčují urážení pak tedy nevím. Jestli bude někdo, jak píše urážen a tým bude na pátém místě soutěže pak se kaju!!! K čemu je tedy diskusní fórum určeno??? Ptám se?? Kdo jste Admine? Kolik je Vám let? Jak dlouho držíte palce NAŠÍ SIGMĚ. Kde jste byl, když jsem ve starých dřevěných ochozech stál dvě hodiny před zápasem?????? Koho chcete moralizovat? Rád se s Vámi setkám z očí do očí! Na to nemáte koule, že? Vy tak mazat!!! Schovávat se za jméno ADMIN. SIGMA byla, je a doufám i bude. Snad i bez Vás poklonkujících patolízalů, kterých si nemůže vážit nikdo. Tak to smažte, honem než si to přečtou ostatní. Já navzdory takovým odporným individuím budu na SIGMĚ zase a budu věřit a fandit. SIGMA do toho!!!!!!

S tímto názorem pana Macha, který jako já fandí od r. 1982, nemohu než souhlasit. Až na poslední větu. Mně už totiž chování lidí z vedení klubu otrávilo natolik, že na Andrák nechodím. A dokud tam budou a nezmění svoje chování, chodit nebudu - nehodlám totiž toto jejich chování podporovat.

18.04.2016 17:36

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Už zase se maže :-)

Vrchní arcilhář Pelíšek, člověk mu to ale nemůže mít za zlé, je to nemocnej člověk. Utekl z Deníku za lepším, ale lepší projekt zkrachoval. Dostal laso od Sigmy, kde zjistil, že jistotu práce mu dá líbání nohou v určitých kancelářích.

I stalo se, že obcházel svého nadřízeného a začal páchat "dobro" pod požehnáním z míst nejvyšších. Což se ovšem ukázalo jako dobrý tah, protože zatímco on zůstal, marketingovým manažerem se stal další líbač nohou.

18.04.2016 20:34

Josef Kleibl (Evžen Huml)

Re: Už zase se maže :-)

Pokud je nadřízeným stejně odporná svině jako pí vedoucí jedné sodovkárny a nezeptá se podřízeného, co má či nemá za problémy, proč se dotyčný chová tak jak se chová, proč chce neustále odejít a navíc mu v odchodu všemožnými prasáckými metodami brání, aby jej nakonec vykopkla v momentě, kdy to nečeká, navíc třikrát po sobě, pak je asi chyba i na její (jeho - toho nadřízeného) straně, ne?! Tím se vůbec nechci zastávat tzv. tiskového mluvčího Pelíška (ten by měl pro nezpůsobilost dobrovolně vrátit občanský průkaz, pokud jej tedy vůbec má, a zažalovat matriku pro podvod, že jako rodiče jsou v jeho rodném listě uvedeni lidé), ale i vy máte pověstné máslo na hlavě - kolikrát se ten, nad jehož příspěvky by se zde člověk kolikrát snad i rozbrečel, jaký že to musí býti soucitný, zásadový, čestný, zkrátka morální člověk, a ona je to stejná svině! Vydávat se za druhé a jejich jménem urážet nejen originál (a to každým coulem! ), ale i ostatní nic netušící diskutující. Italský kritik, který v životě nemusel dělat rukama a vždy se o něj někdo postaral, bude kázat o morálce? A vůbec nejhorší jsou trpaslíci, ti vám vlezou všude, kam se na ně hrabou inženýři chemie, že!? Abych parafrázoval zde tolik oblíbeného Cimrmana. Prý věř a víra tva tě uzdraví. Hi hi hi, ale komu věřit? Najali si dobrého psychopata, pardon psychologa, to se musí nechat, jen jestli už není pozdě...

18.04.2016 20:53

pavelčík

Re: Už zase se maže :-)

Nechápu ,už vůbec nic Titanic se potápí na palubě se ještě tancuje,což je v danou chvíli to nejlepší možné řešení a fanoušci se melou z fikcí zvanou Administrátor.Vybodněte se na to musíme se semknout a bojovat do poslední možné chvíle dokud bude šance.Komu tím prospějete co.Musíme vzít opravdu za své ,že si s náma sudí vytírají,jak se jim zachce.Jediný kdo je potápěn s náma je Zlín.Kubíček by z cela jistě měl na Fačru větší vliv,aby k tomu nedocházelo.Přátelé na Sv.kopeček a prosit Boha to bude rozumější a klukům pořad věřit,aby věděli pro koho jdou do boje a za koho se musí rvát,což platí i o Jílkovi.

19.04.2016 07:09

3 - 7

Re: Už zase se maže :-)

Pan Mach - klobouk dolů, názor se kterým se jen ztotožním

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com