Diskuse (Stagnace?) - Sigma United
Sigma Fans ®

08.03.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Stagnace?)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

27.03.2017 09:24

Pažout

Stagnace?

Nějak nám ti mecenáši usnuli! Že by jarní únava? Jenže, pokud Sigma postoupí a nebudou peníze na nejvyšší soutěž co se týče posil a nákladů na platy hráčů, tak i přesto bych to bral. Zázraky se dějí. Vždyť nakonec mnohdy i ty primadony zahrají nic moc, tak proč to nezkusit. Nakonec alespoň na 1 sezonu by sem zase přijela nejvyšší soutěž a to má taky svoji cenu.

27.03.2017 09:59

Radek

Re: Stagnace?

Kdepak jsi byl??? Mora má konec a tak jsi opět zde?? Vítej

Jinak ,až tak z Tvojí tezí nesouhlasím,jelikož v případě postupu,což není jisté,když nebudou peníze a ani mecenáš ,postup by znamenal ,opětovné prodávání majetku,tím i snížení hodnoty Sigmy,to za prvé.
Dále na jednu sezonu nemá smysl postupovat,neb fanoušek by opět zažíval frustraci z dalšího sestupu,další opětovná ostuda,že Sigma není schopna v ekonomické sféře něco udělat z naplněním rozpočtu.Navíc by se zase prodávalo z toho mála co zde ještě má nějakou cenu za stran hráčů.
Proč toto všechno podstupovat??? Myslím že pokud nebudou vyřešené dluhy,nebude jasný podporovatel a přispívatel ,který dokáže rozpočet sestavit na více sezon,nemá smysl do 1 ligy chodit,nejdříve je potřeba komplexně klub začít očišťovat od pověsti,ze silným hráčem v majetkové struktuře Sigmy a až pak pomýšlet na dlouhodobé setrvání v 1 lize .
Nynější stav toto nedovoluje a tak i když se postoupí,měla by Sigma tu důstojnou roli hrát v té Národní,kam momentálně patří.

14.04.2017 11:02

Pažout

Re: Stagnace?

Zrovna dnes jsem napsal na hokejovém fóru spíš fotbalový příspěvek. Já to beru z gruntu, tedy oba kluby. Nejsem vyloženě hokejový nebo fotbalový, přeji oběma. Nesouhlasíš s mým názorem, že vždy má cenu postoupit? Zřejmě uvažuješ, že by se musely zvednout náklady a tím dál rozprodávat majetek. Tak pokud by došlo k tomu, že se mecenáš neobjeví, tak potom je východisko hrát 1.ligu s rozpočtem na 2.ligu. I to jde a má to svoji cenu a význam. Rozhodně jsem proti tomu, aby se zde zvykalo na 2.ligu. Nějaký kádr zde zůstane, něco se odprodá. To něco co zůstane by mělo velký motiv získat zkušenosti a klub by lépe prodal. I pro sponzory je to lákavější. Byl by to sice jojo efekt, ale stále je to pro Olomouc fotbal nejvyšší soutěže a to stojí za to hrát. Pokud si řekneš , že budeš hrát dobře 2.ligu, tak i to nebude platit, poněvadž ti dobří hráči ti odejdou jak tak. Ještě rychleji, poněvadž budou brát 2.ligu jako definitivní a tím pro ně nechci říci ponižující, ale demotivující pro jejich růst. Myslím si, že sponzoři na slabší ligový rozpočet se nakonec najdou, tudíž tady ty obavy beru spíš jako takovou přechodnou fázi, která nenastane. Rozpočet bude mírně více druholigový a slabě ligový. Stále však dostatečný, aby se zde nějaký fotbalista dokázal na rok zastavit a za Sigmu hrát.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com