Diskuse (slavije) - Sigma United
Sigma Fans ®

26.02.2020, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (slavije)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

02.04.2012 15:56

Miloš Sanetrník (milda)

slavije

Jak vidno nikdo se k hodnocení moc nemá což vypovídá o kvalitě fotbalu...
Důležité jsou body to je jasný ale nic dalšího pozitivního jsem neviděl. Radost mi dělá svými výkony a zaujetím pro tým Zlámal. Na Andráku jsem byl po dlouhé době. Většinou píšete že obrana hraje špatně ale já jsem to viděl aspoň spíš tak, že Sigma hrála spíš bez zálohy, Rossi se motá blízko Kučery a Ordži zase moc v útoku což sice při našich nákopech pomáhá držet balón daleko vepředu ale při ztrátách míče by nás lepší mužstvo(slávia velmi špatná) rozneslo na kopytech!! Prostě já jsem viděl rozestavení asi tak 4-2-4 z čehož v té záloze se klasicky pohyboval jen Pospíšil. Prostě hráči do zálohy v naší situaci došli. Nejde mi moc do hlavy že stejný tým rozstřílel Plzeň

02.04.2012 16:24

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: slavije

Jestli myslis ozveny modre laviny, tak se ceka na lidi nez to poslou, zitra to snad bude

02.04.2012 19:36

blahar

Re: slavije

Mildo, v Plzni jsme sice dali 4 góly, ale tam nám vyšlo skoro všecko a Plzni nevyšlo nic. Ty kontry byly nádherné - tak by to mělo vypadat vždycky - ale jinak jsme Plzeň nijak nepřehrávali. Měli jsme prostě kopec štěstí, což je ale samozřejmě dobře, protože ty tři body se nám moc hodí.
Furt to není ono a do konce ligy už to asi moc lepší nebude. Snad přejdem přes Tepláky, zachráníme se, a finále už s klidnou hlavou zvládnem taky.

02.04.2012 21:32

3 - 7

Re: slavije

Mildo,nejdůležitější jsou tři body,na nic jinýho se historie neptá Hrajeme o záchranu a tak nám to prostě nepůjde stylem Barcelony něco Arsenalu.... Já si myslím,že je důležitý,aby si to sedlo,hoši bojovali a pro příští sezónu z toho můžeme vycházet

25.11.2012 09:58

pipen-brouk

Re: slavije

Je potřeba na trenérské lavici někoho kdo má čisté svědomí a nemá s vrcholovým fotbalem nic společného a není na něj co vyhrabat. Přesto si umí sjednat pořádek a respekt. Jestli se chce Slavije zachránit ať volají na 724461966.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com