Diskuse (Sigma - Dukla) - Sigma United
Sigma Fans ®

28.03.2020, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Sigma - Dukla)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

21.11.2015 22:39

Radek

Sigma - Dukla

Dnešek zase ukázal to co již se opakuje od začátku ,špatné zpracování míče,nepřesnosti v přihrávkách střelecká impotence,bez většího pohybu hráčů,myslím i špatná střídání a nedbalá podpora a instrukce ze střídačky.
Opět jsme klesli v tabulce a hrozí to co dobře známe,hráčská deka,psychické zhroucení a opět planá prohlášení bez významu.Nevím ale i divácká podpora klesá ,dnes cca1000 lidí méně. ztráta bodů je již tristní a z velkým vykřičníkem.

22.11.2015 10:08

Pažout

Re: Sigma - Dukla

Kdo je pamětníkem Sigmy v době pohárů tak včera jasně viděl,že Sigma je jen zlomkem toho co byla dříve.Chybí hráči jako byl Příložný,Lauda,Raiter a další.Oni ti kluci se snaží,ale nic zvláštního neumí,takže Jílek bude čekat ,ale dočká se jen malé změny.Možná se Sigma zachrání,ale nic moc to nebude.Na takový stadion patří jiné mužstvo.I ta Dukla byla slabá jak čajíček.Dukla,někdejší pojem čsl.fotbalu a dnes? Houf bojechtivých kluků.Prostě si člověk při pohledu na to běhání sem a tam musí dát otázku,co se to vlastně s tím fotbalem v Olomouci stalo. Prý jsme 3.na světě v odchovu hráčů. A je to na place nějak vidět? Takže letošní sezona je zase jasně prodrbaná.

22.11.2015 10:35

Milda

Re: Sigma - Dukla

Pažoute musím souhlasit akorát s tím rozdílem že záchrana není vůbec jistá a bude o udržení velkej boj. Jde o to jestli nám to takto stačí mě ne!! Jsem zmlsanej historickýma úspěchama a se...e mě promarnění příležitosti na rozkvět Olomouckýho fotbalu.

23.11.2015 07:19

Chozejp

Re: Sigma - Dukla

Myslím že Jílkovi žádné posily nepomůžou. Pokud on udělal taktiku, že rohy a přímé kopy budeme rozehrávat až na půlku, že ani není náznak toho, že by mohlo přijít ohrožení branky, tak i kdyby tady hrál Messi, tak s tím nic neudělá. Na Slávii to bylo štěstí a teď hrají to samé nic jako za Kalvody, kterého vyhodili. Už v benjamíncích učí děti rozehrát roh před branku a ne na půlku.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com