Diskuse (rozhovor s R.Runtákem) - Sigma United
Sigma Fans ®

22.04.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (rozhovor s R.Runtákem)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

18.09.2013 12:47

Olomoucký deník

rozhovor s R.Runtákem

http://olomoucky.denik.cz/podnikani/reditel-prerovskeho-exekutorskeho-uradu-stesti-vas-potka-kdyz-mu-jdete-naproti-2-mul2.html

Poslední tři nebo čtyři odstavečky se týkají ol.fotbalu

18.09.2013 15:47

SIGMA

Re: rozhovor s R.Runtákem

S Runtákem souhlasím v mnoha jeho názorech. Ale ten o tom, jak se Sigma vždycky tři,čtyři roky drápe na vrchol a když by mohl přijít,tak to rozprodá a začne znovu je pro Sigmu naprosto typický... Tohle mě štve posledních 12 let...

18.09.2013 16:12

Ivan Horváth (ivanh)

Re: rozhovor s R.Runtákem

tak s runtakem se ve vetsine veci neda nesouhlasit a to hlavne z duvodu,ze jinej nazor rozumne uvazujici clovek mit ani nemuze.

Me by ani tak nevadilo,ze odesel ze sigmy,ja bych s nema na jedne lodi taky nebyl,ikdyz si samozrejme nedalam zadne iluze ani o nem,ale pak ma drtet hubu a krok,kdyz mel podil tak ani pul slova,jakmile se rozesel ve zlem,tak je ohromnej general.ted uz nic neovlivni,uz nema vubec zadnou sanci neco zmenit,tak muze tak maximalne soupat nohama.

To,ze posilil lebrovu pozici,taky nenizadny chvalihodny cin.je fakt,ze to treba ostatni nechteli a nemel jinou moznost,ale o tom.ze chcou fanozsci do DK vedel moc dobre,proc jim neprodal jednu akcii?

18.09.2013 16:35

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: rozhovor s R.Runtákem

Ta periodicita relativního úspěchu s neúspěchem tady byla odjakživa a byla dána majetkovou strukturou. Že se to po rozprodávání soukromníkům nezměnilo, je vizitka těch soukromníků, protože jim ten systém vyhovuje. Nic moc do toho nemusí investovat a ono se to nějak ufinancuje. Ale opravdovej, velkej úspěch, to by byl jen hodně šťastnou shodou náhod.

Něco, jako když přišel John, kterej přinesl nějakou energii, a dostal kádr, kterej možná neměl velká jména, ale byl nějakou dobu pohromadě a dal do toho všechno.

19.09.2013 09:19

Ivan Horváth (ivanh)

Re: rozhovor s R.Runtákem

tam konkretne podle hrsl roli jak prichod johna,tak i odchod psotky.

Nevim jaka byla nalada v kabine,ale treba me,jako hraci,by vadilo,ze diky trenerovi nemame 9b a nebudeme hrat pohary,ktery sme si vybojovali

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com