Diskuse (rekonstrukce) - Sigma United
Sigma Fans ®

27.02.2021, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse (rekonstrukce)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

20.05.2015 17:03

Radim Kotrba (maxcoolhand)

rekonstrukce

Celkem vyšla rekonstrukce Androva stadionu i hřiště v Řepčíně asi na 80 milionů korun. "Z toho 60 milionů státní dotace, pět milionů vlastní zdroj, kraj přispěl osmi miliony a město Olomouc sedmi a půl miliony," vyčíslil náklady Gajda.

Jsem zvědav, kdo bude třeba za 5 let vlastnit tyto nemovitosti.

20.05.2015 17:12

gogo

Re: rekonstrukce

Pepa, který si je koupí za polovic hodnoty a v novinách to nalakuje jako zalátání rozpočtu ze svého?

20.05.2015 17:59

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: rekonstrukce

Bingo. Protože všechno kolem už je akciovky. Počká se na konec udržitelnosti projektu, Pepa vyplatí město, z.s. mu rádo půjde na ruku a pak... děj se vůle boží :-)

21.05.2015 10:16

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Re: rekonstrukce

„Věřím, že je to dobrá investice, která se nám vrátí. Investujeme do vlastního majetku, protože město je akcionářem Sigmy, a také do budoucnosti olomouckého fotbalu," řekl primátor Olomouce Antonín Staněk.

Tak hlavní je, že do vlastního.

21.05.2015 16:02

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: rekonstrukce

Ano, to Tonda trochu předběhl dobu...

21.05.2015 22:24

EH

Re: rekonstrukce

Co se čílíte, já jsem šťastný! Šťastný a vděčen za to, že jsem mohl zase a opět ze svých daní přispět soukromému subjektu na jeho hračku. Íčku na jeho Vésku, Dopitovi na jeho HC, Lébrovi na jeho Andrák... Jeho v uvozovkách. Ještě bych nějakou tu dotaci přiklepl Pištovi a Dežovi na novou káru, díky níž by nás zbavovali nebezpečného odpadu v podobě překážejících poklopů kanálů (kdo o ně má sakra pořád zakopávat, že?!), svodidel (ještě si o ně proboha odřu svého benzínového miláčka), značek (co mně mají co zakazovat, přikazovat či dokonce nedejbože v čemkoliv omezovat, jsem přece svobodný člověk a máme tu demokracii, liberalismus...). Nakonec - řešíte zase a opět důsledky, příčina vám nějak uniká (a už jsem to několikrát psal), kdo toho lempla do vedení Sigmy dotáhl a proč? Pro prachy, ty přece nesmrdí, že! Vždyť je to vlastně génius hodný obdivu, takhle postupně vyšachovat všechny. I Kasparov, Karpov či Bobby Fischer by museli zblednout závistí. Každý si honí triko, porovnává péro, spekulaci vydává za investici a drží hubu a krok, hlavně když se státní penízky sypou. Ale udělat něco pro stát, to ne. Pak se do jeho čela dostávají ještě větší lempli, než by si vůbec dokázal vymyslet a zrealizovat Saudek ve svých komiksech. V této souvislosti mne zaujala a kvituji ji z povděkem iniciativa právnické fakulty UP. Studuješ za státní, tak pomáhej a přitom se uč! Holt, není nad praxi... Sečteno, podtrženo - slovy Ivánka kamaráda: silnější pes mrdá, tak se už sakra smiřme s tím, že si někteří z nás do konce života nezatento...

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com