Diskuse (re prospal) - Sigma United
Sigma Fans ®

20.09.2020, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse (re prospal)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

12.06.2014 12:03

vykuk

re prospal

ani ja nejsem ekonom, ovšem Lebr se vyjadroval, ze třeba uz neda zadne peníze, druholigovy klub ma mensi cenu, hur ziskava sponzory a další peníze, ale naklady se sestupem zase tolik nesnizi..... to znamena, ze ma silnou paku a Gajda si pak před sdruzenim snadno obhaji - tim co jsem uvedl, ze prodava (a pripadne zakolik). No a pokud jde o stanovy, ty se daji zmenit.

12.06.2014 14:48

prospal

Re: re prospal

náklady musí snížit, protože když se sníží příjmy z čeho by to platili, sníží se hlavně nižšími náklady na platy hráčům a zrušením juniorky, jinak znova říkám - prodávat si to budou mezi sebou, tak v tom problém jestli de o první nebo o druhou ligu žádnej nevidím.

12.06.2014 15:20

Pažout

Re: re prospal

Mně zajímaly i neekonomické věci a v koutku duše jsem věřil,že když Sigma spadne do 2.ligy,tak se dočkám razantní změny kádru.Mělo to svoje logiku v tom,že tento kádr z velké části měl lví podíl na sestupu.Uplynulo pár dní a čtu,že 95 procent hráčů zůstane.Lze to zdůvodnit tím,že řada hráčů je pod smlouvami a nakonec je to nejlevnější cesta, především využít kmenových zásob hráčů.Je to však dobrá cesta? Na 2.ligu tito hráči asi stačit budou,potom se uvidí.Jenže myslel jsem si,že by bylo správné ten celý druholigový rok skládat nový tým,odzkušovat ho,aby potom vstup zpět byl pohárově impozantní.Předpokládám,že i ve 2.lize nebo nižších zahraničních soutěžích lze nalézt výborné pesrpektivní hráče.Na co tedy rok nadále ztrácet s hráči,kteří se neosvědčily? Proto jsem z tohoto vývoje zklamán,to ostatní nyní neřeším,poněvadž bylo jasné,že pokud někdo něco vlastní,tak si do toho kecat nenechá,ale kádr ten mne zajímá,poněvadž tto je budoucnost do dalších let.Rok uteče jak voda a jestli se zase shledám se starými tvářemi třeba v obraně,tak potom již lze jedině říci,že se pouze natřel starý plot.

14.06.2014 04:54

Ivan Horváth (ivanh)

Re: re prospal

Tome,v kazdym transferu jsou vzdy jen dve strany,prodavajici a kupujici.a i presto,ze si to,jak pises,prodavaji pouze mezi sebou,musi mit predmet obchodu stanovenou nejakou svou trzni hodnotu,od ktere se pak odviji pocatecni nabidka nebo poptavka...nikdo si pozadovanou,ci nabizenou,castku necuca z prstu.vzdy je potreba ji o neco oprit a jeji vysi zduvodnit.
Konkretne u fotbaloveho klubu jsou tech aspektu urcujicich jeho trzni hodnotu(od ktere se mmj. odviji pokles ci vzrust trzni ceny akcii)desitky. Urcite bych je nedokazal vsechny vyjmenovat,ani bych na jejich zaklade nezvladl urcit cenu k jednani,ale jsem si jist,ze pad klubu do nizsi souteze,jeji hodnotu ovlivni.
Myslis Tome,ze neni za poslednich 30let,pro nakup akcii Sigmy,idealni doba?
Tim nechci,zcela vyjimecne,Lebrovi krivdit,ale pokud chci koupit akcie Sigmy,tak kdy jindy,kdyz ne ted?

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com