Diskuse (protest) - Sigma United
Sigma Fans ®

25.10.2021, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse (protest)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

04.09.2013 05:35

bahno

protest

Vyzívám SU k domluvě s ostatními fans skupinami a organizaci jakékoli formy protestu. V otevřeném dopise jste avizovali že nepolevíte a bude li třeba budou protesty radikálnější. Takhle to dál nejde! Neúčasf na příštím utkání, odchod v jeho průběhu?

04.09.2013 10:16

Ivan Horváth (ivanh)

Re: protest

neucast na stadionu, a odchod v polocase, uskodi nejvice tem klukum na hrisit,kteri za nic nemuzou.
Tim,ze budou transparenty,ze se bude rvat psotka ven nebo ze se nebude chodit,tim myslis,ze ho donutis k rezignaci nebo k nakupu messiho?ten clovek ma hrosi kuzi,to uz dokazal nekolikrat.
ja bych to resil jako na balkane rozbity auta,postrikany baraky...

04.09.2013 11:31

Patino

Re: protest

Nevím kde se bere ta nenávist k vedení klubu. Neznám osobně nikoho z majitelů. Pan Petržela před odchodem z Olomouce prohlásil, že je to pan Gajda, který má největší zásluhu na vynikající úrovni klubu (zázemí, stadion, práce s mládeží apod.). A to se vrátil Petržela z bohatého velkoklubu z Ruska. Pan Kubíček se věnoval hodně práci na svazu. K panu Psotkovi:
1. Na zápasech dorostu a žáků jsem slyšel od rodičů kluků na Psotku jen slova chvály.
2. Po přechodu k B týmu s ním pan Kubíček jezdil na každý zápas. Jasně řekl, že trenér Psotka má na to, aby se Sigmou získal titul.
3. Bilance A týmu pod Psotoku je srovnatelná s bilancí trenérů Brucknera a Uličného, o pár bodů méně a o hodně více střelených gólů.
4. Pod Psotkou byl v Sigmě realizován podobný projekt, jako pod Vrbou v Plzni. Sigma hrála vynikající ofenzívní fotbal, pod Psotkou zažili svá nejlepší léta útočníci Hubník, Ordoš, Šultés či Petr. Chodilo nejvíce diváků . Marek Heinz se netajil tím, že z angažmá z Budapešti spěchal na ligu v Olomouci. Projekt byl přibržděn odchodem Hubníka, Ordoše a Šultése, úplně zastaven pro vykonstruovanou kauzou (připomíním slova svědka Obermaiera:"Jednal jsem o úplatku s Drobiszem a ten jednal s Kubíčkem"). Tomu jistě nikdo nevěří. Nyní se snaží pan Kotůlek na vynikající práci Psotky navázat. Výkony na hřištích soupeřů (s výjimkou Dukly) jsou velmi slibné. Určitě odpovídají ambici bojovat o pohárovou účast v Evropě. Na příležitost čeká mimořádná generace ročník 93 a právě Kotůlkovi věřím, že úkol začlenit je do týmu aniž se tým vzdá vyhlášených ambicí zvládne také za podpory Vás fanoušků.
5. Psotka nastoupil v Senici, mužstvo postoupilo přes silného soupeře v předkole EL, v lize pro náročný program ztratilo několik bodů a v závěru sezony skvěle finišovalo a zajistilo si postup do EL. Sledoval jsem jejich zápasy na Digi stanici, Senica hrál s velkým nasazením útočně i na cizích hřištích. Pan Kozák, trenér nemilující trenéry z Česka, Psotku chválil. Hráč Černý z Olomouce, později také ve Slávii, hodnotil tréninky pod Psotkou jako nejlepší které během dlouhé kariery poznal. Brabec a Frýdek šli do Senice kvůli trenérovi Psotkovi.
6. Váš veřejný dopis vedení Sigmy nerespektuje základní realitu. Sigma jako klub je v soukromém vlastnictví majitelů. Nic na tom nemění spoluúčast města. Tón dopisu je vysloveně nepřijatelný ve Vašem kladení podmínek, pro něž neexistuje žádná opora. Požadovaná účast fanouška v dozorčí radě je absurditou z jiného světa. Majitelé vložili do klubu své peníze. Tedy jen oni mají právo o klubu rozhodovat. Vaše nenávistná kampaň zcela zpřetrhala jakékoliv slušné možnosti komunikace mezi vlastníky klubu a mezi Vámi nenávistí stiženými fanoušky. Vymýšlíte absurdní nátlakové akce a tím prohlubujete příkop mezi majiteli klubu a Vámi.

04.09.2013 11:53

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: protest

Drahý Patino:
pokud za Psotky byl podobný projekt jako za Vrby, tak mi můžeš říct, kde jsou schovány ty poháry za tituly. Jedine dve trofeje se vyhraly v dobe, kdy PSOTKA v klubu NEBYL.
Vykony na hristi souperu jsou pekne, ale Sigma ma po 7mi utkanich jen 5 bodu, a druhou nejhorsi obranu v lize. Pokud toto beres jako dobre nastolenou cestu, tak hodne stesti v druhe lize! A k poslednimu bodu. Majitel znacky si ma sve fanousky hyckat ne fanousek si hyckat svuj klub. Pokud se klub chova k priznivcum macezsky (lze, vyhrozuje, urazi sve fanousky), tak musi ocekavat odvetu.

04.09.2013 13:21

prospal

Re: protest

vážený patino, vy zřejmě nechcete pochopit základní náhled fanouška. pro něj je základním výstupem hra A-týmu. Pan Trenér Uličný dokázal získat aspoň nějakou trofej do klubové síně slávy, která se bohužel nemá jinak čím chlubit( na rozdíl od srovnatelného Liberce).
ad1: výtky fanoušků k fungování mládežnických kategorií nejsou žádné, pro p. Psotku jsou tyto kategorie prioritou
ad2:ten titulje kde? p. Kubíček ještě když končil v sigmě byl přesvědčen, že od tří let tento tým dosáhne na vrchol, toto pak slýcháme v různých obměnách dosud- počkejte za tři roky, p. Lébr nám maloval, jak to postaví mj. i na hořavovi a pospíšilovi- to bylo v prosinci 2012
ad3.:vedu si statistiky a není problém to ověřit, ale na srovnávání Trenérů Brücknera a Uličného s p. Psotlou je jště moře času
ad4:tomu projektu jsme ještě věřili na podzim roku 2010, byl jsem na zápase v plzni ještě na nerekonstruovaným stadionu při smůlovaté remíze 2:2, kde je plzeň, kde je sigma? a rok před tím? p. psotka si na přízeň fanoušků nemohl nikdy stěžovat, jen díky nim ustál 9zápasů bez výhry na podzim 2009.
ad5:nebyl do rakouska odejit p. psotkou? nebyl se schopen adam varadi prosadit dlouhodobě do zálkadu pod kuratelou p. psotky ani v senici ani v sigmě? proč tedy frýdek skončil v liberci a ne v sigmě?
ad6: náš otevřený dopis nejen, že dokonale odráží stávající stav, ale měl by být i vodítkem pro vedení sigmy k nalezení upřímného vztahu k fanouškům a nedělat z nich blbce. jestli je v něm něco absurdního nebo ne, to už je jiná věc, zrovna tak se může zdát, proč je v dozorčí radě zastoupeno město lidmy, kteří ke kopané nemají absolutně žádný vztah a jen odkývají, co se tam řekne. nazvat tento otevřený dopis napsaný velice slišnou formou nenávistnou kampaní je slušně řečeno drzost nejvyššího kalibru. zřejmě nevíte, co je nenávistná kampaň.

04.09.2013 13:22

prospal

Re: protest

do rakouska- samozřejmě myslím ordoše

04.09.2013 14:08

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: protest

možná pro někoho zajímavá čísla v trojboji trenérů:

1. Uličný - 46% výher, 24% remíz, 30% porážek
2. Brückner - 44% výher, 26% remíz, 30% porážek
3. Psotka - 41% výher, 24% remíz, 35% porážek

a počet vstřelených/obdržených branek na zápas bez pořadí:

Uličný 1,34/1,13
Psotka 1,43/1,15
Brückner 1,62/1,22

bez záruky :-)

04.09.2013 17:28

Ivan Horváth (ivanh)

Re: protest

patinon nekdo zpochybnoval Psotkuv trenersky um?

04.09.2013 19:08

Patino

Re: protest

Psotkova "Modrá lavina" se změnila na Pivarníkovu "Modrou šelmu". Trenér Pivarník po nástupu do Olomouce řekl, že chce hru Sigmy zefektivnit. Vsadil na obranu a trpělivé vyčkávání na chybu soupeře. Sbíral body, ale z týmů první poloviny tabulky dala Sigma nejméně gólů a diváci na takový fotbal nechodili. V konfrontaci s Plzní a Spartou to nestačilo.Trenér Kotůlek byl asistentem Psotky, hrál pod Brucknerem, kterého moc respektuje. Jako asistenta ho několikrát pochválil při zachraňování ligy pan Uličný. V duelech na Slávii a v Boleslavi Sigma odehrála atraktivní zápasy. Rozhodčí nás v obou zápasech poškodili. A Kotůlek zachoval po vyrovnání v závěru v Boleslavi klid a řekl důležitou větu, pro kterou mu věřím. Více než o výsledek mi jde nyní o herní projev a ten se zlepšuje. Vrba v počátcích také sledoval na prvním místě ofenzívní herní projev. Považuji cestu Kotůlka k atraktivnímu ofenzívnímu fotbalu za správnější než snahu Pivarníka zefektivnit hru defenzívní taktikou. Ta první cesta je dlouhodobá, vede k osvojení ofenzívního atraktivního stylu hry, k vysoké návštěvnosti. Cesta Pivarníka vedla k momentálnímu úspěchu díky opatrné defenzívní taktice. Mrzí mne poněkud povrchní kritika trenéra Kotůlka ze strany fanoušků. Trenér Kotůlek fotbalem dlouhodobě žije "24 hodin" a zasluhuje si od fanoušků repekt.

04.09.2013 20:04

Ivan Horváth (ivanh)

Re: protest

patino:za trenera mluvi v prve rade vysledky.snaha i vse ostatni je krasny,ale body se za to nepricitaji.
nechce se mi to hledat,ale jsem presvedceny,ze za pivarnika chodilo urcite vic lidi,nez ted za kotulka.ale ani za navstevnost nejsou body.

04.09.2013 20:40

vojcek

Re: protest

Patino, tak jsem si to vyhledal ve statistikách GL na iDnes.
Pivarníkova průměrná návštěva (včetně závěrečných zápasů s Kotůlkem) byla 5.276 diváků. To je o víc než 400 víc, než měl Pulpit a o 200 lidí víc, než měl ve své první sezóně Psotka. Dokonce je to ale o víc než 900 diváků víc, než měl Psotka ve své druhé sezóně. Až teprve ve třetí sezóně měl Psotka o 500 diváků víc. Zato v sezóně následující, kterou musel zachraňovat "brigádník" John, byla návštěvnost stejná, jakou měl Pivarník.

Nějaké další bludy, odborníku?

04.09.2013 21:46

bahno

Re: protest

Já bych volil odchod z tribun. Viděl bych to asi takto. Ve 40. mituně celý stadion fandí s námi. PSOTKA VEN!!! Následně odchod z tribuny a na druhou půlku samozřejmě návrat.

05.09.2013 08:27

prospal

Re: protest

ivanh: klukům naše případná neúčast neuškodí,pokud se jim to řádně vysvětlí. uškodí imidži vedení

05.09.2013 10:37

Ivan Horváth (ivanh)

Re: protest

prospal:to mas pravdu,uznavam,ikdyz si myslim,ze jako tenkrat neustali kauzu,tak muzou mit problem ustat tohle,to co se bude treba dit.Ono je hlavne dulezity,aby odesla opravdu podstatna cast obecenstva,protoze uz vidim,jak kluvi vyhrajou a spolecne s psotkou pujdu podekovat zbytku divaku,stejne jako tomu byl tehda na baniku.a jestli se nemylim,tak bylo SU hracum taky rikat o co jde...

05.09.2013 18:29

bahno

Re: protest

Ivane, co říkáš na Pelíška dneska zase? Pelíšek je buran a i toto by mělo na stadioně zaznít! To je maso, on z nás fakt dělá úplny dementy

05.09.2013 22:41

Ivan Horváth (ivanh)

Re: protest

ja to nemuzu komentovat,proti mene je to slusnej clovek a retor na urovni,rikal fantozzi
jinak ja jsem si o tom psal s psotkou,pokud mas zajem videt jeho reakci,tak napis mail,poslu ti to

06.09.2013 10:24

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: protest

> ivan - myšleno ovšem na sekci Neptejte se. Ačkoli s tvým hodnocením můžu souhlasit, netřeba se snižovat pod jeho úroveň ;-)

Ale jestli mi tu reakci pošleš taky, budu rád... ostransky"zavinac"gmail"tecka"com

06.09.2013 10:31

Ivan Horváth (ivanh)

Re: protest

mas to tam,musis to cist odspodu :-)

06.09.2013 11:25

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: protest

:-) takže příslib :-)

06.09.2013 13:36

Ivan Horváth (ivanh)

Re: protest

no,je to starsiho data,jak sis mohl vsimnout,jeste pred prodejem pospisila a vsemi prohrami.je to vlastne hned potom,co probehla ta v mailu zminena diskuze. Od te doby se samozrejme nezmenilo vubec nic. Cimz mi definitivne docvaklo,ze o fanousky opravdu nejde.
Dotaz konkretne na nej tam visi 4 dny,predpokladam,ze ceka na vitezstvi s Jihlavou a pak mozna odpovi...

06.09.2013 17:06

bahno

Re: protest

Tak pošli
PavelSwaczyna@seznam.cz
Dík

06.09.2013 22:02

Ivan Horváth (ivanh)

Re: protest

odeslano,cist odspodu :-)

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com