Diskuse (Prohra Sparty) - Sigma United
Sigma Fans ®

25.10.2021, 6 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Prohra Sparty)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

02.04.2012 08:32

blahar

Prohra Sparty

Prohra Rumunů potěšila, na druhou stranu nezíská-li Sparta titul, znamená to, že o to více bude stát o pošta cup. Čili pro nás postup do Evropy jedině přes vítezství v poháru.
A pokud získá pohár Sparta, postoupí z něj do EL, kam půjde z ligy ještě i čtvrtý tým. Takže se otevírá šance Jabkám, Bolehlavi a teoreticky i Palermu a možná i Lampasákovu. Což jsou všechno naši příští soupeři, takže z tohoto pohledu nic moc.
Ještě nám zbývá zápas i s Rumuny a tady te otevírá prostor pro oblíbené spekulace - nepůjde-li již Rumunům o titul, pustí nám ligové body a my jim pohár.

02.04.2012 12:40

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Prohra Sparty

No tam se nam to pekne zasmodrchava. Idealni by bylo vyhrat ve finale. Otazkou je, kde by takove finale bylo, ja jsem pro Hradec

02.04.2012 13:05

Radovan Panáček (pany)

Re: Prohra Sparty

jakože tam se to dá taky rozbít, ať s tím potom nemají moc práce?
Nebo že hnusnější staďák už není?

02.04.2012 18:35

vaclavprospal

Re: Prohra Sparty

abych byl upřímný, po loňském zklamání by mě případná prohra v případném finále příliš neuspokojila ani kdyby to mělo znamenat účast v EL. tepláky ale mají vzestupnou formu a přejít přes bě bude velice těžký, takže spekulace jsou hodně předčasný.

02.04.2012 19:18

blahar

Re: Prohra Sparty

Tome, však spekulace byla myšlena tak, že v případném finále to možná pustíme Rumunům (když máme tu spolupráci), takže bych podobně jako Ty a Radim Kučera taky nebyl uspokojen. Ale je to samozřejmě jen spekulace a hlavně se uvidí až podle aktuální situace - vyvinout se to ještě může všelijak.
Hra včera nestála za moc, takže spekulace mi přijdou zajímavějším tématem k diskutování.

02.04.2012 21:45

vaclavprospal

Re: Prohra Sparty

jasně, já to nemyslel tak, že bychom si neměli zaspekulovat. doufám, že se nic pouštět nebude. bylo by však zajímavé vědět, zda naši sparťanští hosté mají zákaz hrát proti vlastním i v poháru.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com