Diskuse (příjemná besídka) - Sigma United
Sigma Fans ®

26.02.2020, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (příjemná besídka)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

28.08.2014 07:22

prospal

příjemná besídka

abych to shrnul: na hráčích leží deka, zápas na žižkově jim otevřel oči, jak se hraje druhá liga, ale zatím se s tím nevypořádali,

28.08.2014 07:26

Pažout

Re: příjemná besídka

prospal
takže jsi se obohatil o nové poznatky.

28.08.2014 07:31

Pažout

Re: příjemná besídka

Jak jsem včera v příspěvcích uvedl,ať přijdou sem na internetovou diskuzi a tady teprve dostanou jinou kávu.Tyto veřejné schůzky jsou již dopředu odsouzeny k tomu,že jsou nic neříkající.Sigma je zázrak!

28.08.2014 07:34

prospal

Re: příjemná besídka

hráči jsou odhodlaní vyhrát v opavě, rajnoch týmu věří, jen to přenést z tréninků na hřiště, hráči: po barech se nechodí, nebo ať se řekne kdo a kdys kde by a kdo ho viděl, minář: v nejhorší variantě(když se nebude dál dařit) se to dohraje s mladýma, když jsem úvodem kriticky shrnul to, co se tady dělo před jeho nástupem, tak v podstatě řekl že to nechce hodnotit, ale bez lébra by to nešlo, co se týče vyhrožování ohledně platů nám bylo sděleno, že je majitel a může totím pádem řídit, jak chce, na reakci, že se za lébra poprvé sestoupilo řekl, že se to může stát a nasypal si popel na hlavu za baník. také řekl, že kdyby se v zimě nepustili někteří hráči, tak by se nesestoupilo, nicméně na druhou stranu řekl, že teď jsou tady a stejně se hraje blbě. fanoušci kritizovali jednotlivé hráče, za všechny to schytali navrc a škerle, nicméně po celé debatě přítomní fanoušci týmu vyjádřili podporu, zároveň je upozornili, že do opavy míří hodně fanoušků autobusy a už je nesmí zklamat. hodně se tam řešili taktické věci a otázka kondice, příjemně mě potěšila vysoká účast fanoušků a každý měl šanci říct to svoje.

28.08.2014 07:35

prospal

Re: příjemná besídka

já osobně doufám, že pan Minář v klubu vydrží, protože nechci za rok poslouchat nějakého nového sportovního manažera, že za to co se tady dosud dělo nenese žádnou odpovědnost a že to lébr dělá dobře.

28.08.2014 07:41

prospal

Re: příjemná besídka

jinak na netu je už plno dalších informací ze schůzky, takže si každý může udělat obrázek sám, sice jsem do poslední chvilky věřil, že se tam JL objeví, ale nestalo se tak.

28.08.2014 07:45

gogo

Re: příjemná besídka

Takže to dopadlo naprosto nečekaně, co? :-)
Taky doufám, že sportovní a trenér vydrží - snad to nebude pouhé přání. Jinak ale Lébr o své zodpovědnosti hovoří tak 10 let, ale když dojde na lámání chleba, tak on pracuje na 100%, žádnou chybu nikdy neudělal a za vše mohou jiní (Psotka, hráči, fanoušci ....).
Snad ta schůzka byla i k něčemu jinému, než jen k píár na stránkách klubu.

28.08.2014 08:07

Marcel

Re: příjemná besídka

Když jsem šel včera o něco později na setkání, pan Lébr po šesté právě odjížděl

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com