Diskuse (Posily pád zastaví.) - Sigma United
Sigma Fans ®

06.07.2022, 7 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Posily pád zastaví.)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

24.08.2015 08:37

Pažout

Posily pád zastaví.

Každopádně Radakovič ,Halenár a Malec ten pád asi zastaví. V tom věřím.Je však škoda v tom,že jde o hostování,takže tyto hráče zde uvidíme pouze do konce sezony to je víc jak jisté.

24.08.2015 11:14

prospal

Re: Posily pád zastaví.

radakovič má opci, takže čistě teoreticky i po sezóně by mohl hrát dál...a už te´d je evidentní, že to je posila jako hrom

24.08.2015 13:39

Lindr Milan

Re: Posily pád zastaví.

Ještě nikdy jsem se za dlouhá léta za výkon Sigmy,tak nestyděl.Jsem si jist ,že vidět ten zápas většina fanoušků Sigmy na vlastní oči ,tak tam na další zápas donde 50 lidí.Hrůza a děs.Tvrdím zodpovědně ,že tomu týmu nemá trenérský tandem Minář-Kalvoda co dát.Experimenty s postavením 8 odkopávačů na vápno nepochopil ani podavač míčů.Stakovou sesranou taktikou by nepřijeli na Plzen ani Rokycany v českém poháru.Místo abychom na ně vlítli tak jak za Johna,tak odkopáváme jak ml.žáci před 11 000 diváky.Ještě že to nebylo V TELEVIZI.Nechat na lavce Ordoše CHorého poslat za Béčko Houska na lavce,vyklidit střed hřiště týmu který má nejlepší zálohu vlize může jen šílenec,Taktika čekání přišla dočkali se hlavně domácí.Pod současným trenérem jsme prohráli v posledních pěti minutách většinu zápasů.Postav tým jak chlap podívej na Slovácko,Duklu kam jedou tak s otevřeným hledím i mi na to máme ale trenér na to nemá.John zpět Leoš do Znojma.

24.08.2015 13:54

Pažout

Re: Posily pád zastaví.

Problém tohoto zápasu byl v tom,že jsme neuměli se dostat k velkému čtverci soupeře.Takže ani Ordoš nebo Chorý by tam nic nemohli udělat,poněvadž v tom prostoru se vůbec nehrálo. Řekl bych tedy,že vedení sice správně pojmenovalo,že nám chybí proměňování šancí,ale zároveň doposud nesehnalo ty pravé dělníky,kteří to dovedou připravit,nahrát a odběhat. V tom smyslu si myslím,že i John by měl problém,poněvadž by musel pracovat s tím,co má k dispozici Kalvoda. Ještě bych počkal na Jihlavu, na tyto mužstva bychom měli stačit a ligu odkopat úspěšně. V Kalvodovi to určitě není, ten kádr zatím není postavený tak,aby hlavně záloha přehrávala soupeře. Cana mne nijak neokouzlil,totéž Plšek. Přitom oni dva jsou asi to nejlepší co máme,ale na Plzeň,tam to nestačilo.

24.08.2015 23:09

voženlek

Re: Posily pád zastaví.

Pažoute ty jseš prostě Pažout čili mimo mísu ty jseš po deseti debaklech pod vedenm leoša tvrdit že vadem tabulku

25.08.2015 07:49

Pažout

Re: Posily pád zastaví.

Voženílku, kde máš deset zápasů pod Kalvodou? Z těch 5 zápasů jsme to hloupě prohráli pouze s Příbramí, ostatní zápasy vcelku byly odehrány slušně. Nakonec i v Plzni jsme dostali jen dvojku.Kdybychom hráli otevřený fotbal,tak to bylo bůra,na to vem jed. Kalvoda je dobrý trenér,ale ty nejsi dobrý fanoušek,poněvadž zatracuješ trenéra a hráče hned v úvodu soutěže.

25.08.2015 17:36

voženilek

Re: Posily pád zastaví.

Pažoute kdybys v té Plzni seděl na tribuně semnou tak bys tady neobhajoval zpúsob hry s jakým jsme vyrukovali.Plzenští se divili co to přijelo za tým.Dokonce tam řekli že se tak neklepalo ani Ustí nad Labem.Sigma měla u těch lidí obrovskou váhu,ale po té blamáží to budeme asi dlouho napravovat.A hlavně neplácej nesmysli jak by nás v záloze s Canou,Houskou,ostrými kraji Navrc,Štěpán,pod hrotem Ordoš na hrotu CHorý nebo Váša přejeli Plzenští když se trápí dva měsíce,jako mi.Když si trenér nevšimne že má choras víc šancí za deset minut jak Váša za celý špíl,že má Ordoš víc šancí za 30 min,jakHalenár za 4 zápasy,tak je něco špatného v Království Dánském.Jsem zvědavý na Jihlavu,škoda že nejsou doma Dreksa se Škerlem jinak hráli v útoku.Je rok 2015 chce to zahodit metodiku z 80 let min.století,Dnešní fotbal jde jiným směrem a hlavně se z toho neposrat my jsme SIGMA a máme na to jen ty kluky nesvazujte nesmyslnýma taktikama jako 90 min. v autobusové čekárně.Pokud svým hráčům trenér nevěří,což prokázal,tak at jde s tebou na ryby a dají tam Jílka ten ví o moderním fotbale víc jak celý vedení tomu věř.

25.08.2015 19:38

Pažout

Re: Posily pád zastaví.

Voženílku,
zrovna tato prohra mne nejmíň štve. Je sice pravdou,že prohrát 5:0 a 2:0 je bodově stejné,ale zase bych s tím skóre tak neplýtval.Aby nakonec při konečném sčítání nebylo důležité. Jak říkám,Ordoš nebo Chorý by tam nic neudělali,poněvadž v prostoru soupeře se nehrálo. Ty 2 brejky za celý zápas co se týče připravení akce nestačí. Takže je úplně jedno,jestli tam běhal Halenár nebo jeden z těch dvou,nebo oba. Taktika zněla,hrát ze zabezpečené obrany na brejky.Ty byly 2 a nebyly využity.Kdyby Halenár dal,tak se celá Plzeň zhroutila.Tak,ať ti Plzeňáci nekecají,vždyť se klepali o vý
sledek do poslední pětiminutovky.
Krom toho je nutno se smířit s tím,že Sparta a Plzeň jsou úplně někde jinde,takže hru s nimi hodnotit vůbec nebudu,natož to vytýkat Kalvodovi.
Zajímá mne Jihlava.Pokud vyhrajeme,máme 6 bodů a jsme srovnatelní se stejnými kluby na naší úrovni.Tedy s Baníkem,Bohemkou,Jihlavou a kdo ještě tam spadne na chvost? Letos se musíme udržet a ekceovat s Plzní či Spartou rozhodně nebudeme. Co se týče Ordoše,má odejít do zahraničí,takže ten je již uzavřená kapitola.Doufám,že se mu to podaří. Halenár mi začíná živě připomínat Toleského,proč asi,že? Čím to je,že věhlasní střelci u nás vždy zhasnou?

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com