Diskuse (posila) - Sigma United
Sigma Fans ®

07.07.2022, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (posila)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

19.08.2015 15:10

tomas77

posila

tož Lébr vyslyšel kolegu Prospala a kúpil jakéhosi Malce, .. má 199 cm, takže můžeme hrát na 4 věže, .. Ordoš, Váša, Choý, Malec, ...

19.08.2015 15:48

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: posila

Taky na co zalohu, stejne nehraje

19.08.2015 17:20

prospal

Re: posila

už se těším na ty závěry utkání, když se do 16tky posune i 5.věž Uroš...jen je trefit...

19.08.2015 18:09

SIGMA

Re: posila

No na hostování... Co když se náhodou chytne?

19.08.2015 21:11

3 - 7

Re: posila

Tak ten chlapec se dle předchozích angažmá nejeví špatně. Střelce nutně potřebujeme! Jen kdo mu to bude dávat? Snad budeme teda hrát křídelní hru s centra do šestnáctky, páč střed zálohy zatím špaténka. Škoda, asi se tam utopí Halenár....

20.08.2015 08:31

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: posila

Nepotřebujeme střelce, ale nějakýho troubu, který jim to tam nahraje a to je záložník. A hlavně druhého troubu, co bude brzdit útoky soupeře už u půlky a ne jen ve vápně.

20.08.2015 08:41

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: posila

A ještě potřebujeme střelce. Jako STŘELCE, ne někoho, kdo kopne.

20.08.2015 11:09

gogo

Re: posila

Na přestupové politice Sigmy se ukazuje její situace v plné nahotě.
Kdyby byla snaha hrát v lize důstojnou roli, tak se na posilách pracovalo už v půlce jara, aby ty posily byly k dispozici pro celou letní přípravu. Jaká byla reálná situace?
"Sigma odstartovala přípravu na novou sezonu, ve které bude hrát opět v nejvyšší soutěži. Z hostování se vrátili Varadi a Škerle, zkoušíme dva hráče ze Srbska, trénuje s námi Vojta Štěpán. Další příchody jsou v jednání".
Varadi zmizel přes béčko neznámo kam, Škerle zůstal u klokanů, balkánci se neprosadili a univerzál Vojta sedí na lavce. To je smutný výsledek posílení před letní přípravou.
V rámci letní přípravy proběhly další jalové pokusy (např. poločasová zkouška dvou hráčů z Bosny !?) a do klubu přišel Moulis na lavku, zatím neslaný nemastný Halenár a první posila, která se zatím prosazuje, brankář Buchta.
Přestupové okno naštěstí ještě neskončilo, takže sice pozdě, ale přece, přicházejí v rozehrané sezóně nadějný stoper Radakovič (1994) a útočník Malec (1993) - oba na roční hostování. Trochu zamrzí, že jako posily přicházejí takto staří (mladí) hráči, když naši stejně staří talenti z "dlouhodobě nejlepší mládeže v republice" teprve musejí ve druhé lize ukázat, jestli by měli i na ligu nejvyšší.
Zajímavým posílením by určitě byl příchod Bednáře, který se ale rozhodl zůstat v Příbrami. Minimálně jsme mohli mít o bod víc, protože by neskóroval za Příbram. Těžko říct, jak to s tím příchodem bylo, ale zjevně jsme Bednářovi nenabídli dostatečnou motivaci k přesunu na Hanou.
Alternativou ke zkušenému Bednářovi má být o deset roků mladší Malec, který tedy přichází nyní. I když mě nenapadá jiný důvod, proč měl být alternativou za zkušeného Bednáře, než jeho výška. Vzhledem k tomu, že vysokých hráčů má Sigma již docela dost, patrně se Leoš drží taktiky Uličného gorilek.

Sezóna je v plném proudu, bodů málo, sestava neustálená, hráči nesehraní a jede se do Plzně, která nutně potřebuje vyhrát. Pak doma Jihlava (šance na body), venku Sparta, doma rozjetý Zlín, venku Vítkovice, bojující o přežití, dál doma Liberec a Mladá Boleslav a venku Slavia a Peltovice. Takže vyhlídky nic moc, ale snad nějaké body do konce podzimu posbíráme, a po zimní přípravě snad už ustálená sestava bez Ordoše tu záchranu nějak ukope.

20.08.2015 13:10

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: posila

S hodnocenim Halenara nesouhlasim, musi sam hrat stred zalohy, to ho hodne unavuje a svazuje. Neco jako Toleski utopeny na nepostu.

20.08.2015 13:23

prospal

Re: posila

gogo: jediné vysvětlení se nabízí to, že se prostě zkouší, co ještě tenhle tým snese bez posílení. a tak se posiluje průběžně podle toho, kde nás aktuálně tlačí bota. naposledy jsme první ligu dohrávali s děravou obranou, bez útočníků a v záloze s pospíšilem, který byl ihned po skončení ligy prodán. druhá liga ukázala opět prostupnou obranu, koupili se obránci (rajny, bystroň, kušnír). jinak nikdo. teď se to tedy lepí, jak to jde. zlámalem jsme pohrdli, halenár se zjistilo, že není střelec atd. atd. ještě, že to přestupové okno tak dlouhé a sezóna teprve na začátku, byť s tebou naznačenýma neradostnýma vyhlídkama. uvidíme, jak zvládneme jihlavu a zlín. pokud za 6 bodů, postup v poháru a jakžtakž výkony venku, tak není nic ztraceno.

20.08.2015 15:30

honzas23

Re: posila

Pereko: Nesouhlasím s tí, že střelce nepotřebujeme. Vašíček mně moc nepřesvšdčil, proti Příbrami a Brnu minimálně jedna situace v každým zápase, kterou měl zahrát kvalitněji. Chybí mu i dost zkušeností, srovnej ho s Bednářem-ten mimo gólů věděl jak si udělat prostor ve vápně, odstavit si protihráče a dostat se k zakončení. Posily bych hodnotil v půlce nebo na konci podzimu, zatím ale můj osobní názor je že za poslední 2 sezóny je největší terno pro klub jako takový příchod Mináře . Uroš z posledních dvou zápasů vynikající, snad bude pokračovat ve výkonech. Tým bych vůbec nezatracoval, jde o to aby se chytla jedna z těch gorilek. Halenára je mně dost líto, ve středu zálohy je sám, Houska by měl zabrat, zatím mně jeho výkony dost zklamaly.

20.08.2015 15:59

honzas23

Re: posila

Ještě bych dodal- jsem přesvědčenej o tom, že pokud se chytne nějaká gorilka a probere se Houska ( do té doby to tahat po krajích s centrama do vápna), tak střed tabulky uhrajeme

20.08.2015 16:01

3 - 7

Re: posila

honzas - samozřejmě, že posilu do útoku potřebujeme! Teda na hrot. Páč Halenár je podhrot. Váša s Chorým mají světlé chvilky, ale to je asi na ligu málo.

21.08.2015 15:34

honzas23

Re: posila

gogo: Tak Uroš je sice starej jak naši hráči z Béčka, ale je to reprezentant do 21 let, koupil ho klub z italské ligy, tak holt bude lepší. Co se týče Bednáře, tak nejsem si jistej, ale myslím že Kalvoda v nějakým rozhovoru řekl že Sigma mu nabídla nadstardantní smlouvu, ale hráč chtěl zůstat co nejblíže Praze, to neovlivníme. I bez Ordoše už konec podzimu může být v klidu, tady s takovým kádrem snad nesestoupíme.

21.08.2015 21:45

gogo

Re: posila

honzas23: Milan Hejduk dal kdysi na MS gól a komentátor to komentoval, že branku dal nejlepší střelec NHL. A kolega na to:"To se mu to dávají góly, když je nejlepší střelec NHL." Tolik asi k tomu Urošovi. My máme v mládežnících taky reprezentanty, ale v chlapech se po nich slehá zem, většinou. Kde dělají soudruzi z NDR chybu?
Co Kalvoda nebo kdokoliv z klubu prohlásí v tisku už beru delší dobu s hodně velkou rezervou, bohužel.
Taky doufám, že na sestup to letos nebude, ale dost možná to budou nervy do samotného konce. Však příštích pár zápasů napoví a budeme chytřejší.

22.08.2015 00:13

SIGMA

Re: posila

...bojim se,ze ten prvni zapas nam nenapovi vubec nic

22.08.2015 08:48

3 - 7

Re: posila

Neházejte flintu do žita :-) Když prohrajeme, tak se řekne, že sme nehráli špatně a že půjdeme od zápasu k zápasu :-)

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com