Pole označená * jsou povinná.

16.08.2014 23:24

Radek Mašek (ramas)

penalta

Může mi někdo vysvětlit, jak je možný, že se žádný z hráčů, určených na penaltu v běžném zápase druhé ligy se na ni " necítí"? Je chyba v trenérovi, že vybral málo odolné jedince, nebo jde snad o rebelii v kabině, nebo co, sakra?

Sigma po prvním poločase prohrávala 1:0, ale mohlo to být jinak, kdyby Denis Cana proměnil penaltu. „Vůbec nebyl určený. Byli určení Ordoš a Houska, v poločase mi řekli, že se ani jeden necítil. Nevím, jak si tohle můžou dovolit, že na sebe nevezmou odpovědnost,“ řekl Kalvoda.

17.08.2014 09:11

EH

Re: penalta

Zeptám se: je trenér víc než hráč? Předpokládám, že ano (už jen díky zkušenostem). Tak proč, do prdele, na sebe nevzal tu zodpovědnost Kalvoda a neřekl - jsi prostě určený, kopat půjdeš a basta!

17.08.2014 12:37

Pažout

Re: penalta

Ještě než začla tato soutěž,tak jsem psal,že by bylo nejlepší hráče co se podíleli na sestupu z klubu uvolnit.Vedení to neudělalo zřejmě z příčiny toho,že v těch hráčích má peníze a na nové nemá prostředky.Takže v podstatě hraje s těmi co má,přičemž se vedení domnívalo,že Kalvoda to všechno zvládne.
Potom je však ještě jedna možnost,která je taky logická.Hráči nemají na lepší projev,snaží se,ale protě jsou jasně průměrní a druholigoví.Proč toto nevzít jako základ uvažování? Co když opravdu a zejména ti starší hráči jsou již za zenitem výkonnosti a někdo jim yní peskuje za něco,co je u takových hráčů již normální, to jest ústup formy a kondice. No a ti mladí, ti zase zmatkují,poněvadž není v mužstvu lídr.Takže to vypadá,že vedení přeceňuje své hráče,že hrají druholigový průměr, poněvadž navíc nemají a basta.Sigma je zázrak

17.08.2014 17:52

fillu72

Re: penalta

Podobnou otázku jsem již kladl ve vláknu Další komplikace z prohrou. Za dob Laudy,Příložného,nebo Druláka snad ani penalty nikdo jiný nekopal.Proto mne udivilo, že si netroufl Vašíček, co by měl být stejný střelec. Za nezodpovědný vcýkon sebrat prémie. Když neodveseš svou práci,tak ti je zaměstnavatel vezme, protože ho nezajímá, jestli si na daný úkol troufáš.

17.08.2014 19:35