Diskuse (Paták) - Sigma United
Sigma Fans ®

06.07.2022, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Paták)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

28.04.2016 13:52

Radovan Panáček (pany)

Paták

tak v sobotu nás píská Paták. To už je fakt výsměch.... Posere nám tady zápas se Spartou a teď se nám bude zase smát do xichtu s jabkama. Myslím že úkol je jasný, má nás dorazit. To bude tak minimálně jedna červená a penalta.

28.04.2016 15:32

radek

Re: Paták

A vedení je spokojeno třeba se s Peltou domluvily a 2 liga bude pro nás vysvobozením,i když ve srabu budeme stejně.Vedení je v klidu,těch zářezů bylo dost ale oni mají plán jak se udržet v lize už od Jara. Alespoň se budou mít naco zase vymluvit,ten Paták atd.... a je jasné že Pelta nedopustí aby u nás Peltov prohrál.

28.04.2016 19:00

3 - 7

Re: Paták

Silnější pes mrdá...vo tom to je :-)

29.04.2016 07:17

tomas77

Re: Paták

tož chlapi nestahujte kalhoty, ... ono se v podstatě dá zachránit i z 15. místa pokud bude ligová komise dostatečně přísná na udělení licencí a vyjímek u event. postupujících , ... třeba i s tím vedení kalkuluje mě napadá

29.04.2016 19:00

trefilík franta

Re: Paták

To už je né výsměch to není blamáž to je sebevražda hara kiri jestli má někdo pomoci Japoncům spáchat v Olmíku hara kiri tak toje ten správný generál Jamamoto.To už je olmík opravdu za ořezávátko a to za to,že po dvou červených na podzim v Jablonci nepodal Lébr ruku Majiteli Synot ligy jeho Vysokoblahorodí férovému Peltovi.Tak tomu Paták udělá přítrž.Pamatujte si vy Olomoucká chátro vy musíte makat pro Jablonec né mi pro Vás,my jsme přece Velkoklub mi máme Míru vy jste jen Moravské povl.Míra si bez zardění vybere ,kteréhokoliv Vašeho hráče viz Křivák Doležal a vy musite držet huby.Vždyt Jablonec vychoval pro českou ligu a reprezentaci desítky plejerů,kdežto Olomouc nikoho.Tak jsme dopadli jak sedláci u chlumce.Apeluji na ty poslední co nelezou křivákům do zadku naši kotelníci ,vytáhněte heslo Patáku ty úplatný křiváku at vidíže nejsme všichni v Olomouci tupé stádo ovcí.Chlapi udělejte to.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com