Diskuse (Ostuda) - Sigma United
Sigma Fans ®

25.02.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Ostuda)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

21.01.2017 19:22

Karel

Ostuda

Tak pro tu patecni tiskovku na radnici nemam jine slovo nez Ostuda! Proto ji svolali? Aby Stabek rekl, ze uz nema cas,mimo setkani s fanousky v hospode nic neudelal, a uz nic neudela?!?!?

22.01.2017 09:19

3 - 7

Re: Ostuda

Bohužel, nečekalo se nic jinýho...

22.01.2017 09:45

Karel

Re: Ostuda

No ja cekal,kdyz se svolava tiskovka v patek vecer a na radnici,ze bude primator sdelovat neco zasadniho! Treba ze Gajda konecne konci! Ma nekdo starsiho reditele? Snad jen FC Metusalem!

22.01.2017 10:07

Radek

Re: Ostuda

Pohádky od pohádkářů?? kdo by tomu přece věřil?? Je jasné že Lébr nebude spěchat,bude chtít z toho vytěžit co nejvíce a primátor?? Zbaběle utíká,neb ví že konečné řešení je v nedohlednu.Ti co nechápou že je to dopředu vymyšlený plán jak Sigmu zrujnovat ještě víc,by měli zapřemýšlet a vyhodnotit veškeré kroky slavných akcionářů od začátku co jsem přišli.
Věřit že vše se do Března vyřeší a Sigma půjde po nové cestě vstříc novým zítřkům,je jako věřit že vyhraji ve sportce mnoho milionů a přesto nikdy nesázet.
I v případě postupu,bude situace stejná jako při tom posledním,a opět budeme doufat že se něco stane,přihodí a my znova nespadneme.
Rád bych se mýlil,ale dluhová propast která započala před lety,se táhne dál a ani prodej zbytného majetku to nezastaví,neb žába na prameni,je pořád ostražitá.
A věřit že se změní pohled a přístup v jednáních?? může jen blázen ze snílkem sledujíc scifi pohádku.
Tajemní investoři jsou jak tajemné pohádkové bytosti,které čekají jen na odtajnění,ale v pohádkách se stává mnoho různého,v realitě je to jen prostor ke spekulacím.
Pokud by byl nový investor tak zapálený pomoci sigmě,nějaká tajnost by byla druhořadá.
Navíc pokud je více zájemců?? o sigmu?????Tak strategie zúčastněných opět rozehrává nepřehlednou hru kdo z koho.
Čemu teda věřit??? Mnoha měsíčnímu mlžení o někom kdo není schopen říci ano jsem to já a jdu do toho a pojmenovat přesně co bych chtěl a co je reálné?? Nebo věřit tomu v čem nás ti hlavní v Sigmě utvrzují již několik let jak to myslí a co pro Sigmu dělají.Věřím jen tomu co mám osvědčené a to že nikdo v dnešní době kdo je zainteresovaný,nemá na paměti blaho Sigmy.Jen jak již víme,sleduje své zájmy.
proto nic nového pod sluncem a zas jen fabulace a opět staré bludy jen z jinou rétorikou.

22.01.2017 11:57

3 - 7

Re: Ostuda

Ono se to od DPMO a prodaného "rumiště" začne zastavovat, další panelák bude místo umělky, za pár let i místo "dvojky" :-) A areál chudáka pana Andera bude slavnostně dostavěn :-)

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com