Diskuse (Opět a dokola od nuly nikam...) - Sigma United
Sigma Fans ®

25.10.2021, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Opět a dokola od nuly nikam...)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

23.06.2017 12:56

3 - 7

Opět a dokola od nuly nikam...

Na to, že měl být mecenáš představen ke konci roku, tak to zatím vypadá bídně. Bohužel i obehrané písničky o nevěstě, po které každý touží, protože prodala část své drahocenné výbavy a tím očistila dluhy svých poručníků nám už nějak nepřipadnou vtipné. Přál bych klidně i nějakého číňana, protože bez peněz nám hodně rychle dojde a budem rádi za dohraný podzim. Situace je kritická, ať nám povídají cokoli. A chyba je jednoznačně na straně vedení.
Takže co se týče kádru, možná by mohl mít na záchranu. To je jediná věc, o kterou tuto sezónu půjde. O holé přežití. Bez nějaké finanční injekce nepůjde ani to!

Očekávám nevyhnutelné - prodej hřiště číslo dva a dalších movitých i nemovitých "zatímprodejných" majetků. Ať se ještě stihnou nejmenovaní napakovat před vyhlášením bankrotu...

23.06.2017 22:13

gogo

Re: Opět a dokola od nuly nikam...

Vivat Lébr, bravo Gajda!

26.06.2017 07:30

Pažout

Re: Opět a dokola od nuly nikam...

Podle mne v této situaci by se měla Sigma pokusit jít cestou Zlína. Toto mužstvo dovedlo v lize potrápit všechny vyvatované týmy a mám dojem, že se Zlín dostal i k určitým penězům díky vítězství v Poháru plus ještě co ho možná čeká z evropské ligy, pokud tam něco uhraje. Takže se dá něco dělat i za ztížených podmínek, ale chce to mít partu fotbalistů a ne partu primadon, která se stará jen o peníze na úkor fotbalu. A já věřím, že Sigma je parta kluků s chutí hrát fotbal i v nejvyšší soutěži.
Vivat Lébr. No, to se docela hodí, poněvadž aspoň si mnozí ověřili v praxi, jak kritizovaný Lébr šel lehce "nahradit". Nicméíně je to již historie a tento nový ročník je realita, jak si Sigma povede a zda se jí podaří udržet. V to asi všichni věříme a doufáme.

26.06.2017 15:57

gogo

Re: Opět a dokola od nuly nikam...

No, Pažoute, jestli je to pravda třeba s tím Hondou, tak to mě docela sejří. Mohli jsme mít úplně jiné starosti, než máme.


"Sigmu chtěl před třemi lety koupit japonský internacionál Honda z AC Milán. Vyslal za mnou jednoho italského manažera s mým kamarádem Milanem Martinovičem a projevil zájem, že by Sigmu koupil za osm milionů euro. Nabídka zněla: Honda chce osmdesát procent Sigmy a dává za to osm milionů euro. Město tím pádem dostane zpátky 23 milionů, protože opustí svých 34 procent a zůstane mu 20. Sigmě by zůstal stadion. Honda to měl vymyšlené tak, že všechny japonské firmy na území Česka budou dávat sponzorské dary a reklamu, že sem přitáhne až pět Japonců, aby se oťukali, ukázali Evropě. Japonská televize bude vysílat fotbaly z Olomouce jako teď čínská ze Slavie. Věřil, že umí sehnat 40 až 60 milionů ročně. To znělo dobře."

Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/olomouc-jiri-kubicek-rozhovor-de7-/fot_dsouteze.aspx?c=A170213_112043_fot_dsouteze_rou

27.06.2017 19:53

3 - 7

Re: Opět a dokola od nuly nikam...

Jako nevěsta, tolik propagovaná klubem, asi nebudeme tak atraktivní. Asi máme na xichtě nějaké vředy či co

http://olomouc.idnes.cz/sigma-olomouc-fotbal-mecenas-nebude-penize-prevzeti-stadionu-mestem-1ir-/olomouc-zpravy.aspx?c=A170624_2335015_olomouc-zpravy_stk

27.06.2017 23:33

gogo

Re: Opět a dokola od nuly nikam...

Asi šli v klubu do sebe, když Major říká: „Fotbal by měl být atraktivní pro sportovce i diváky, vzorem pro mládež, nejen jako jedna z možností využití volného času, ale i výchovy k fair play, jako fenomén a ukázka možností spolupráce mezi lidmi. Pokud tomu tak není, pak se nelze divit úbytku sponzorů a klesajícímu zájmu veřejného sektoru o podporu.“

Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/olomouc-soud-s-facr-0oj-/fotbal.aspx?c=A170627_2335488_fotbal_ald

Už z klubu odešli všichni aktéři korupce, rozjíždí se iniciativa "Spojme síly pro Sigmu" a tiskový mluvka byl vyhozen?

28.06.2017 21:33

Mara

Re: Opět a dokola od nuly nikam...

To je spíš nějaký vysmech. Kdyby šel někdo do sebe tak tam minimálně pět let už není

29.06.2017 08:53

3 - 7

Re: Opět a dokola od nuly nikam...

GOGO - Tak to si pojal dobře jako ftip Dočkal do nich slušně rejpe

29.06.2017 21:38

gogo

Re: Opět a dokola od nuly nikam...

No jo, no. Co jiného na to říct, třisedmičko?
Mají hubu plnou keců o fair play, vzoru pro mládež a ukázce spolupráce mezi lidmi. Ve skutečnosti korupce, hádky ve vedení, černé fondy z vykupování hráčů, rozprodej majetku a totální neschopnost. Nabídky typu Spojme síly pro Sigmu nebo vstup "konsorcia" místních podnikatelů mají v paži. Asi ještě potřebují dotáhnout nějaké své business plány.
Dočkal rejpe dobře, však je to jeho práce. To já se jen potřebuju vypsat z nas.anosti. Moc dobře víš, že nás víc před lety upozorňovalo na to, že to nedopadne dobře. Je to tady - a radost z toho nemám, i když bych mohl. Ale fakt nemám. Už jsem se těšil, že to Zlámal koupí, že bude nový začátek, a že zase začnu chodit. No nic, ještě si musím počkat na úplné dno.

30.06.2017 09:50

3 - 7

Re: Opět a dokola od nuly nikam...

Pokud neprodají Chorýho, tak cca v říjnu dojdou prašulky, takže se dna brzy dočkáš

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com