Diskuse (Nepřekvapili) - Sigma United
Sigma Fans ®

06.12.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Nepřekvapili)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

11.05.2016 23:50

Dytrich josef

Nepřekvapili

Myslím že nepřekvapili ti tři darebáci s Brna co se dnes postarali o to ,aby Sigma vypadla z ligy a zachránil se jejich dle mého názoru charakterni vzor Jarda Starka z nejhorším týmem ligy z nejmenší návštěvností.To co předvedl p.Zelinka s p.Hájkem z toho by dostal horečku omladnic i mramorový sloup.Neberu v potaz keci typu měli si to uhrát dřív a podobně.Hraje se do posledního kola a byla šance to uhrát dnes a je šance ještě i v posledním kole v sobotu.Ovšem p.Zelinka byl rázně proti.V tak důležitém zápase musí vážit na laboratorních vahách,aby měl čisté svědomí.Bohužel to nemá a múže se obhajovat,jak chce.Takových penalt by Sigma letos musela kopat 20 ,ale jasných ne takové náznaky navíc držel Buchtič již míč.Zelinka nás tšžce poškodil.Minule připískl jardovi vymyšlenou pencli a dnes opět ve prospěch Jardovi .Kluk Brněnská to má blíž do Příbrami.Děkujeme p.Zelinka pozdravujte Jardu na jeho věčně vyprodaném stadioně.

12.05.2016 06:34

Kedar

Re: Nepřekvapili

Hlavní rozhodčí Sigmu poškodil, penalta a červená karta za to, že čokoláda šel sám k zemi. Je to k smíchu, vše dobře viděl. Jednoznačné ovlivnění.

12.05.2016 07:15

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Nepřekvapili

Dytrichu a ze si tam na Andraku nestezujete na treba toto https://www.instagram.com/p/BFO3y3sjDqF/ Mimochodem proc video nahle zmizelo ze vsech kanalu? youtube, oltv? Karma funguje a ano hraci si to meli uhrat driv, ale to by museli HRAT. Hazenim sestupu na nekoho jineho bezte do řiti.

12.05.2016 08:49

Dytrich josef

Re: Nepřekvapili

Pereko nevím komu fandíš ty já sigmě od doby kdy hrál Kotas stopera,ještě na škváře.Sleduješ Bundesligu do posledního kola se melou ozáchranu čtyři pět týmů.Tím chci říct synko,že jsme to mohli a měli uhrát dřív,třeba s Jihlavou,Brnem,Bohemkou ,ale podívej se na kolika utkáních jsme byli cíleně poškozeni.Sparta,Plzen poslední minuta jasný faul na štěrbu od Hořavu odkop a konec,tak jak řezali nás po celý rok,kdyby řezali příbram ,tak má 9 bodů.Tak mi vysvětli proč ten Zelinka nepískal včera rovinu.Je to náhoda nebo to udělal cíleně když se dozvěděl že teče Příbram 3-0.Proč myslíš,že byli rozhodčí ožralí v Příbrami zase náhoda.Proč neuznali Zlínu regulerní gol s Příbramí,jestli jsi to pořád nepochopil,tak jseš dobrák od kosti.To nemluvím o penaltě Spartě na Dukle,spoustě penalt pro Plzen,Jablonec,Spartu.Podivej jak řeší tresty sudích uklidí je na týden do druhé nebo dorostenecké ligy a tím to zhaslo.Každý okres řídí bývalí sudí a všichni jsou úzce spjati s Berbrem,Peltou,Horníkem,Starkou,tak už to prosím pěkně pochop.

12.05.2016 10:53

SIGMA

Re: Nepřekvapili

Tak že je naše liga neregulérní, o tom snad už dneska nepochybuje nikdo! Na druhou stranu jsme opravdu letos hráli hrozně. A zodpovědnost je jednoznačně na majiteli klubu!

12.05.2016 15:03

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Nepřekvapili

Dytrichu dytrichu. Svadet vinu na rozhodci je lacine. Spravnej fanousek by mel vzit do ruky klacek a serezat ty nase primadony za vykony jakymi se prezentuji. Pokud se nezachrani tak na ligu proste nemaji. A poukazovat na ruku Vachy kterou nikdo nevidel (podle videa se to dobre keca) nebo na to ze napriklad rohlík s sebou 2x v zapase liskne jak zabitej uprostred vapna a neni se divit ze potreti, i kdyz je to fault, sudi pencli proste nepiskne. Fakt nevim co v gajdatymu berete za drogy ale uz byste s tim meli s olgojem prestat a vypadnout

12.05.2016 15:15

Radek

Re: Nepřekvapili

Zodpovědnost mají všichni,jak Lébr,Jílek,Minář,tak i hráči,celou sezonu jejich rozhodnutí je perla za perlou,hráči?? těch zápasů bylo co mohli bodovat,stačilo třeba Jihlava,Příbram-dvakrát po sobě hra jako v divizi,Brno a i Zlín.na sudí se nemá cenu vymlouvat to byli i roky předtím,letos je toho o něco víc.Dle vyjádření na tiskovce před jarem,Jílek a Minář tento tým mám navíc než na záchranu a záchrana je prioritou.Kalvodu vyhodily,ale v součtu zápasů byl úspěšnější a třeba by to on mohl vykopat,jenže jak je zvykem odvolá se trenér a přijde jiný,nezkušený,mladý,bez soudnosti,ale z vizí.To je také hlavní důvod,proč jsme tu kde jsme.Hráči nemají respekt a tak hrají jak se jim zrovna chce a nikdo nemůže tvrdit že všechny zápasy byly dobojované za Sigmu. Přístup k prohrám a bodovému propadu???vedení?? nezájem nějak jim to vyhovovalo,jinak by již třeba po zápase z Jihlavou musel Lébr zakročit,nějak,třeba neposlat výplaty,napařit pokuty které by hráče bolely ještě dalších několik kol, to by asi platilo.Jenže P majitel má plán jak jeho vložené půjčky do Sigmy dostane zpět a tak nezbyl na nic jiného čas.
Minář??? jeho rozhovory o možnostech nákupů hráčů?? také perla,hledá se na internetu to co nikdo u nás nechce a doufá se že se stane zázrak.Když se sežene hráč Typ Štěpán nehraje nebo jen sporadicky,Mahmuta Jílek odepsal neb čekal víc a co čekal od našich borů???? Jeho alibistické stěžování si na rozhodčí,odvádí pozornost od něho samotného,od jeho složení sestavy,přípravy na soupeře,autoritu,tak také jeho úspěšné střídání v 85 min a celkový dojem z herního projevu.. Spousta lidí co prošli Sigmou a vidí mnohé ze vnitřku , se podivují jak se to u nás úspěšně vede,od mládeže až po dospělé borce, co by dospělejší měli být.Poslední stěžování si v rozhovoru Majitel Lébr poukazuje že chybí válečníci typu Varadi a nebo Šumák ,však se jich v tichosti zbavily a najednou brečí???jak se říká vše co dáš tak také dostaneš.Mnoho válečníků bylo prodáno za almužny,ale sponˇ se někde zavděčily,mnoho válečníků co dnes hrají v konkurenčních klubech,zavrhli a brekot čas už nevrátí. Poslední zápas z Teplicemi za vstupné 10 kč?? to je také výsměch všem co sigmu podporují nebo podporovali, což ani plný ochoz k záchraně nepomůže,neb kamarádi z Peltova a Strakova se zřejmě pojistí,proti neočekávanému. Jarní výkony na venkovních hřištích jsou veš vypovídající a ani některé ty domácí nenapovídají že je cílem záchrana. Rozloučit se důstojně ze sezonou je povinnost pro každého fandu fotbalu,jen ta důstojnost bude mít tu hořkou příchuť,letošního ročníku v Synot lize a pokud se sestoupí,což kurzy tomu napovídají,bude to na dlouho dobu jen smutná vzpomínka.

12.05.2016 20:15

Dytrich josef

Re: Nepřekvapili

Pánové já zde řešil včerejší zápas samozřejmě v návalu emocí.To že Šumulikoski ihned rozehraje a naši na to koukaj je náš problém ,ale že pan Zelinka nenechá naše hned rozehrát několikrát po sobě vrací je to jsou ty cílené úkoly,které perfektně plní.A jinak propad Sigmi začal v ten den ,kdy jsme vyhráli pohár a superpohár.Byl zde Podaný a komplet kádr na 4-5 let s perspektivou hrát poháry.Každý jiný oddíl by tu partu,která dávala doma po 4 nebo 5 jen doplnoval.Umí to Liberec mi né mi to vybrakovali a čekali jsme zázraky od odchovanců.Dnes již po druhém pádu na držku víme že tudy cesta nevede.Vím od Runtáka,že chtěli určití lidé nasypat krupicu,aby se hráli poháry.Bohužel údajně nepochodili.Výsledek je zde.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com