Diskuse (Nechápu) - Sigma United
Sigma Fans ®

13.06.2024, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Nechápu)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

02.09.2013 23:43

Fanda

Nechápu

Když do Sigmy přišel Lébr věřil jsem, že silný majitel Sigmu pozvedne! Ouha!!!Máme nejlepší hráče v mládežnických kategoriích a než svůj talent dokáží rozvinout v Sigmě a něco nám divákům ukázat a společně zažít evropské poháry, tak je prodáme (projíme)!!! Věřím, že ekonomická situace je v zemi špatná, sponzoři nejsou, ale jak to dělá Liberec, Jablonec, Boleslav o Plzni ani nemluvě, že si mohou dovolit držet hráče starší, zkušenější a tím pádem dražší. Vždyť tam nechodí tolik lidí na fotbal jako u nás v Olomouci ( kromě Plzně, ale i to nebývalo). Jak shánějí peníze, asi to někdo neumí a když to neumí je třeba změna!!! Pokud chcete jen prodávat hráče do jiných klubů v ČR zrušte "A" tým a buďme farmou pro chytřejší, kteří si svých diváků váží a nelžou jim. Proč hráči, kteří z Olomouce odešli do zahraničí se vracejí do jiných klubů v ČR. Ryba smrdí od hlavy pánové!!! Začnu chodit znovu na hokej, Mora sice hraje jen 1. ligu, ale divákům se nelže. Zveřejněte přestupovou částku, ať srazíme paty a řeknem dobře ho kluci prodali, vždyť do klubu jdou veřejné peníze i z města a kraje a já zde platím daně!!! Ó jak jsem bláhový, že!!! Vždyť jsem jen fanda!!!Atmosféra na stadiónu mně bude chybět, ale věřím, že na další ligový zápas příjde minimum fanoušků, ale to s Vámi nehne, že!!!

03.09.2013 08:12

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Re: Nechápu

Do financování klubu nikdo nevidí. Víme, že bylo potřeba nahradit bývalé sponzory. Nikdo však netušil, že to bude výprodejem nejlepších hráčů. V tom je ten problém. Takovou politiku ale umí dělat (skoro) každý.

03.09.2013 12:02

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Nechápu

Já pořád nechápu jedno. Že člověk, kterej si nechává říkat nejchudší miliardář, není ochotnej, nebo schopnej, zainvestovat do sportovního úspěchu klubu, ve kterým je významným akcionářem...

03.09.2013 22:56

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Nechápu

tome,vzdyt vis co je to za cloveka,nechal by si pro korunu vrtat koleno.Penize,ktery nebyt tchana ani nema,z tebe inteligenta neudelaj,pro me je to buran od soustruhu a ta slama mu bude couhat z bot ikdyby mel tech miliard treba 100.
Mu staci,ze se muze kasat,ze je majitel sigmy,jak s oblibou sam rika.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com