Diskuse (Minář o ambicích a posilách) - Sigma United
Sigma Fans ®

25.02.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Minář o ambicích a posilách)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

15.05.2015 21:19

gogo

Minář o ambicích a posilách

„Teď je důležité, že jsme postoupili. Musíme ligu zase udržet, pak se můžeme bavit 
o ambicích,"

„Když to řeknu prvním nástřelem, tak do každé řady potřebujeme jednoho hráče."

Posteskl si (Minář) nad tím, že česko-
slovenský trh s fotbalisty je už poněkud přebraný. Zvláště pro klub se současnými ekonomickými možnostmi Olomouce.

"Je pravděpodobné, že (ze zahraničí) toho vyzkoušíme víc. Zároveň ale potřebujeme i hotové hráče," uvědomuje si sportovní manažer Sigmy.

„Teď se zaměříme na béčko, protože náš záměr tam je taky jednoznačný. A hned musíme pracovat na tom, abychom kádr v rámci našich ekonomických možností co nejlépe doplnili. Protože posily to chce," řekl Minář.

A doplnil ho hned trenér Kalvoda: „Na první a druhou ligu budeme potřebovat minimálně šestatřicet kvalitních hráčů."

Zdroj: http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/ambice-sigmy-udrzet-se-musi-ale-sehnat-poradnou-davku-posil-20150515.html

To je jak od chytré horákyně - potřebujeme posílit áčko, abychom se vůbec udrželi. Potřebujeme posílit taky béčko. Ale zase to nesmí stát moc, protože zas tolik peněz miliardář nemá, takže asi budeme zkoušet, ale přitom potřebujeme i hotové hráče.

Do prdele - když Pivas volal po posilách, tak ho vylili ze 4. místa. Sere mě to. Omlouvám se za ten slovník, ale slušněji se to říct nedá.

16.05.2015 06:33

prospal

Re: Minář o ambicích a posilách

dost se děsím toho avizovanýho celkovýho počtu profi hráčů v kádru včetně béčka, posilování směrem zespoda není posilování, rovněž nákup hráče na lavičku. měl se v zimě risknout minimálně jeden hráč, kterýmu v létě končila smlouva. mluvím tady o jednom z dua roman hubník pavel zavadil, oba však podepsali v lednu prodloužení smluv. nikdo na sigmu až si v létě vzpomene nebude čekat. to sem zvědavej jak to dopadne s tím avizovaným Rozehnalem

16.05.2015 07:46

fillu72

Re: Minář o ambicích a posilách

Rozehnal vyšumí jako všechny předem hlášené přestupy.

16.05.2015 08:16

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Minář o ambicích a posilách

Minář uvažuje podobně jak já, béčko, pokud jej chceme mít v druhé lize dýl, tak potřebuje své hráče. Jinak bych se asi nechal překvapit, zatím nezklamal, dokonce i překvapil v rámci možností, které měl. Otázkou je na co budou groše.

Rozehnal podepsal výzvu, s ním bych to moc neviděl

16.05.2015 19:03

3 - 7

Re: Minář o ambicích a posilách

gogo- Já si nemyslím, že to bylo úplně od věci, Minář ví, co říká. Jde o to, že by chtěl, ale určitě ho limitují finance. Věřím, pevně věřím, že se to sklobí!!

17.05.2015 12:26

zdrh

Re: Minář o ambicích a posilách

Pokud tu zůstanou Rajnoch (to je už jisté) a Bystroň, tak Rozehnal určitě nepřijde. Spíš ho teda nečekám.
spíš potřebujem hráče do středu zálohy, kde máme jen 4 hráče na tři posty (i když případně se tam může vysunout Bystroň). Je otázkou, jestli Denis bude stíhat první ligu, kterou nikdy nehrál. A Ordži bývá poměrně často zraněný.
Nemáme alternativu na kraj - vpravo Kušnír odejde, vlevo je pouze Javor, který je s bráněním trochu na štíru.

Počet hráčů plus minus odpovídá - 11 hráčů plus 7 náhradníků na lavku pro každý tým (i když částečně by se to mohlo překrývat, ale víme, že můžou hrát ve stejnou dobu, pak je potřeba těch 36 hráčů)

17.05.2015 13:07

3 - 7

Re: Minář o ambicích a posilách

Ještě jednou pepík
http://zpravodajstvi.olomouc.cz/clanky/Majitel-Sigmy-Josef-Lebr-byl-prekvapen-24540

18.05.2015 09:20

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Minář o ambicích a posilách

Já bych řekl, že Rozi se udělal lehce nežádoucí podepsáním výzvy. Tím pádem to vidím na to, že zůstane ve Francii, jestli ne v Lille, tak někde jinde. Pokud se na to nevykvákne úplně :-( Škoda, těšil jsem se na něj.

26.05.2015 20:11

honzas23

Re: Minář o ambicích a posilách

Rozehnal je dobrej a jeho kvality uznávám a vždycky budu, ale že by byl o hodně lepší jak Rajny? Navíc oba dva typově úplně stejní, spolu ve stoperské dvojici hrát nemůžou, možná by to mohlo fungovat kdyby jeden z nich hrál defenzivního záložníka. Spíš na kraj obrany, do zálohy by se mně líbil Folprecht ze Žižkova a útok, co tahle návrat M.Hubníka nebo Šultése?

26.05.2015 20:36

honzas23

Re: Minář o ambicích a posilách

prospal: R. Hubník podle mě podepsal v Plzni, protože si chce ještě zahrát evropský poháry, nic jinýho bych za tím nehledal. Se Sigmou už podle mě je domluvený na návratu, otázkou je kdy. Má 31 let, ještě není tak starej, takže podle mě může pomoc i v budoucnu( ne zrovna v příští sezóně).

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com