Diskuse (Martin Rak) - Sigma United
Sigma Fans ®

21.01.2019, 6 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Martin Rak)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

28.03.2018 08:43

3 - 7

Martin Rak

Teď jste nakousl další otázku. V posledních letech byly sezóny Sigmy jedno velké jo-jo - neustále dolů a nahoru. Prožíval jste sestupy a následné postupy do první ligy hodně? Byť jste v klubu už nepůsobil, tak pouto k němu asi bylo, nebo možná stále je, velké...

Samozřejmě jsem Sigmu sledoval a přál jí záchranu v lize, byť někteří bývalí kolegové vyhlašovali, že jsem Sigmě přál sestup. Já neodcházel z klubu v dobrém, ale stejně jako kolega z představenstva a jeden z akcionářů Robert Runták i já jsem nesouhlasil s tím, jak se klub vede. Bohužel nám čas dal za pravdu, klub sestoupil opakovaně, a aby se zbavil dluhů, začal rozprodávat majetek.

Co vám tehdy nejvíce vadilo na směřování klubu?

To, že žil na vysoké noze, když na to neměl. Korupční kauza a kauza s vyplácením hráčů stála klub hodně peněz, ztrátu důvěry fanoušků i obchodních partnerů. Klub se měl očistit a s pokorou začít znovu. Místo toho si půjčoval peníze a zadlužoval se.

Myslíte, že už se Sigma napevno usídlila v přední části tabulky a nehrozí jí tak v následujících sezónách, podle vašeho názoru, znovu nebezpečí?

Sigma určitě není stabilizovaná. Město sice koupilo stadion a bude klubu každý rok posílat velký balík peněz, ale jak jsem řekl výše, není vše o penězích. Sigmě chybí silný majitel, jedna hlava, která bude klub řídit.


Zdroj: https://www.olomouckadrbna.cz/rozhovory/7809-chybi-tu-hlava-ktera-by-klub-ridila-rika-k-sigme-jeji-byvaly-manazer-rak-ted-chce-pomoci-baniku.html?utm_source=copy

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com