Diskuse (Lébr a utopie) - Sigma United
Sigma Fans ®

25.02.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Lébr a utopie)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

20.05.2015 08:53

fillu72

Lébr a utopie

Tak jsem si přečetl článek ve kterém Pepča označil Ujfiho pokus o získání hráču ze zahraničí za utopii. Kde není dobrá vůle udělat alespoň jeden pokus tak se nezjistí zda by to vůbec vyšlo. Myslím si ale, že horší by to nebylo,než ten černoušek co tady hrál ze španělské třetí ligy(byl tak slabej, že si ani nepamatuju jeho jméno)nebo Psotkův objev z Floridy Jerome.

20.05.2015 09:38

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Lébr a utopie

Kdyz neco neumim neznamena to ze to nejde. Asi ma Pepa kolem sebe slabe kadry, pro ktere je spousta veci nepredstavitelna nebo nedosazitelna. Mel by si vybirat lepsi lidi kolem sebe, pro ktere neexistuje slovicko NEJDE, ale existuje odpoved, ted to neumim, ale rychle se to naucim. Pak by uveril ze i Ujfi, pripadne nekdo jiny, tuto vec dokaze zaridit a nehledal by v tom slozitosti.

20.05.2015 10:20

Oje Ballström

Re: Lébr a utopie

Pochopil jsem to tak, že sice neumím sestavit atomovku, ale to není důvod, proč bych ji sestavit nemohl...
V tom případě si tak uvědomuji, že taky neumím řídit raketoplán, ale už hledám telefon do NASA, že bych to mohl zkusit a třeba s ním doletím i na Mars, sice se to nikomu nepovedlo, ale to neznamená, že mě se to nepovede, ještě jsem to nezkusil

Aneb scoutingové zkušenosti p. Ujfalušiho.

20.05.2015 10:51

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Lébr a utopie

Oje Ballström: Jo a zeme je placata a kdyz dojdes na okraj tak spadnes.

20.05.2015 11:54

Oje Ballström

Re: Lébr a utopie

Teorie o placatosti země byla dle mých vědomostí spolehlivě vyvrácena v 16. století obeplutím Země. Já si říkal, že jste trochu mimo, když zastáváte podobné teorie.

20.05.2015 12:06

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Lébr a utopie

Přesně Fernão de Magalhães určitě slyšel od spousty lidí, že obeplout zeměkouli NEJDE. A on to dokázal, protože dostal příležitost. Mj tady by stejně šlo riziko na Ujfiho a ne na klub, tak nevím proč se to nezkusí. Ale je pravda, že pak by se ukázalo asi něco jiného, co u soudruhů není žádoucí. Prostě že to JDE, jenom my to neumíme a mohlo by to ohrozit teplá místečka a ukázat, že po desetiletí budované názory již nejsou aktuální.

20.05.2015 12:19

Oje Ballström

Re: Lébr a utopie

Příležitost čeká na každém rohu, vždy je to ale o přístupu dotyčné osoby. Buď do toho jdu po hlavě nebo hledám výmluvy, že mi někdo háže klacky pod nohy. Myslím, že p. Ujfaluši nějaké ty peníze do startu "podnikání" má, kontakty má na několik lidí taktéž, takže to může zkusit. Pokud se mu bude dařit, budu jedině rád. Otázkou je proč, by měl klub platit někomu kdo nemá absolutně žádné zkušenosti, přecejen ten Magalhães pár výprav už za sebou měl.

20.05.2015 12:48

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Lébr a utopie

Řekl bych že být členem vedení Galatasaray Istanbul je docela slušná položka v CV. Ujfi chtěl Sigmě pomoci, nabídl služby, a Pepa odmítl a zdůvodnuje to jak zduvodnuje. Jasně chtěl by za přestupy peníze, ale pochybuji, že by chtěl být součástí měsíčních výplatnic. Prostě udělal by hráče, a dostal by něco za něj. A když vidím, za co Sigma platí lidi, tak si myslím o vyhazování peněz své.

Nemám rád argumenty že něco nejde protože je to složité, vždy se pak najde nějaký blbec, který to neví a udělá to.

20.05.2015 16:50

gogo

Re: Lébr a utopie

Článek jsem si včera přečetl a huba, kterou jsem měl sobotní remízou zavřenou, se mi zase otevřela dokořán. :-)
Takhle se ztrapnit - myslíte, že Lébrovi to vážně nepřijde hloupé, takhle směšně se vymlouvat? S Ujfalušim nemluvil, ale přesně ví, jakou formu spolupráce by nabídl a považuje ji za utopii. Je to vizionář! A ne poprvé!
Dokud toto bude řídit Sigmu, považuji návštěvu Andráku za ztracený čas.

21.05.2015 20:46

SIGMA

Re: Lébr a utopie

Oje Ballström: Kdyby všichni uvažovali jako ty, tak jsme se od opic ještě dál nedostali...

Naštěstí nejsme všichni stejní...
...Bohužel, naše vedení uvažuje jako ty :-/

22.05.2015 19:00

3 - 7

Re: Lébr a utopie

Hmmm, to nás Pepík zase nepřekvapil. Proč zkoušet něco novýho, skauting máme na jedničku, zkoušelo to tu přece tolik cizinců (výsledek nula, ale to neva)

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com