Diskuse (Kalvoda VEN!!!) - Sigma United
Sigma Fans ®

11.07.2020, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Kalvoda VEN!!!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

26.09.2015 17:28

Sicomoro

Kalvoda VEN!!!

Jak dlouho jeste budeme cekat???

27.09.2015 10:32

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Kalvoda VEN!!!

A koho misto nej, kde nic neni, ani cert nebere.

27.09.2015 11:57

Pažout

Re: Kalvoda VEN!!!

Psotka?

27.09.2015 12:22

Radek

Re: Kalvoda VEN!!!

No pokud by někdo uvažoval nad novým trenérem a uvedl jméno Psotka,myslím Pažoute že je potřeba zhodnotit jeho působení v minulosti v Sigmě ,sice začátky jeho působení v Sigmě byl dobrý ,pak pozice sportovního ředitele a následně trenér A týmu.Kdy jeho kroky a nedokonalí rozhled a chybná rozhodnutí,nejen jeho ale i vedení,byli příčinou sestupu,navíc toto si mnoho z nás bude pamatovat dlouho,takže minimálně ve veřejnosti nebyl by tento trenér vítán.

27.09.2015 13:38

Pažout

Re: Kalvoda VEN!!!

V prvé řadě musím uvést,že to byl žert,abych vás tady trochu diskuzně vzkřísil. Nicméně Psotka jak správně uvádíš měl i dobré okamžiky.Za jeho éry hráa Sigma velmi pěkný ofenzivní fotbal.Některá jeho rozhodnutí co se týče odchodu hráčů potom stejně byla realizována a ukázala se jako podnětná.To co mu udělal Doležal se hned tak nevidí. No a ty další věci dodneska jsou diskutabilní.Rozhodně nejsou věcí jednoho člověka.Tudíž Psotka odešel jako hlavní viník,tak jako je to vždy u těchto lidí,kteří jsou trenéry nebo dokonce ještě něčím výš. Proč toho na něho hned chtěli tolik naložit je taky záhadou. Psotku jsem měl a má rád. Byl to zajímavý člověk.

27.09.2015 14:33

Radek

Re: Kalvoda VEN!!!

Pažoute ,můžeš mít klidně Psotku rád,ale podstata věci je ,že jeho poslední působení byla totální katastrofa.Tím že šel na post Sportovního ředitele,bez zkušeností,vazeb na styl přestupů a sehnání posil,a následně postoupil,jako trenér,kdy už z této dřívější pozice,měl vědět co sigma potřebuje a jak toho dosáhnout. Byla největší chyba
Jasně vedení má také svůj podstatný díl na sestupu,ale on z pozice těchto dvou pozic, měl dělat vše co je potřeba a výsledek již známe.
Navíc to co provedl Doležal,je také hlavně jeho chyba ,kdy nezabezpečil aby se smlouva dostala tam kam má.Cesta vlakem stojí cca 500 kč do Prahy a nebylo nic jednoduššího.To že se nestalo,podrazák Doležal z jeho managerem jen využily.Takže závěr??????? odpověz si sám

28.09.2015 23:28

Fillu72

Re: Kalvoda VEN!!!

Tak po prohře která příjde na Baníku se snad změna uskuteční. A co Koubek, ten by se nehodil?

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com