Diskuse (Kalvoda) - Sigma United
Sigma Fans ®

23.02.2020, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Kalvoda)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

02.07.2014 12:02

Radek

Kalvoda

Tedˇ jsem četl rozhovor z Kalvodou na SIGMA STRÁNKÁCH
Jo je potřeba ty baletky budˇ vycepovat nebo je poslat jinam třeba ke konkurenci ,to by nemělo vadit když nechtějí jezdit na krev za SIGMU
Nato se doplatilo a tak jsme tam kde jsme nechtěli být
Stará eskadra si musí uvědomit že noni stojí za setupem a měli by udělat vše aby se co nejdříve vrátili do té 1
Pokud ne
honem s nimi pryč !!!!

02.07.2014 12:12

3 - 7

Re: Kalvoda

http://www.sigmafotbal.cz/aktuality/2014-02-07-kalvoda-kazdy-hraje-o-svuj-post

Máš pravdu, tady to říká celkem výstižně. S panenkama se druhá liga hrát nedá, s lidma bez morálu už teprve ne!

02.07.2014 12:27

Pažout

Re: Kalvoda

Každopádně z toho vyplývá,že Kalvoda ví co chce a pokud to nedosáhne mírovou cestou přejde na válečný stav ve kterém budou oběti.Teď je otázka,zda vyhraje Kalvoda nebo obvyklá partička,která již zdolala hned 2 trenéry za sebou.Rozdíl je v tom,že tentokrát Kalvoda má za sebou vedení zejména Lébra,který ví,že si již nemůže dovolit obětovat sám sebe. Po druhé již fanoušky nepřesvědčí.
Co se týče obměny kádru musím chtě nechtě uznat,že nešlo z placu poslat pryč 7 hráčů a nahradit je opravdovými posilami.Nejsou na to peníze,není na to momentálně ani prvoligové lákadlo.Takže obměna určitě bude,ale půjde to pomalu,spíš tak,jak budou končit smluvy sguadry azury.Nezahrál jsi,půjdeš do riti,to bude heslo dne.

02.07.2014 12:33

Radek

Re: Kalvoda

No kádr je ŠIROKÝ a tak myslím to půjde hlavně se zbavit těch co si jdou zápas odchodit a ty spálené šance?? to je bolet již dost dlouho a je potřeba na tom makat
co je platné že mají 10-15 šancí když nedokáží s toho skoro nic proměnit.
Je potřeba 1 až 2lídry co to dokáží a nevím zda momentálně někdo takový je?? sice se vrátil ORDOŠ ale ten nehrál spoustu měsíců a bude trvat aby se do toho dostal zda vůbec???

02.07.2014 13:25

Pažout

Re: Kalvoda

Trošku nerozumím situaci,kdy Ordoš a spol.hráli v 1.poločase do 67
minuty,dosáhli stavu 0:1,potom nastoupili mladíci plus Varadi,dosáhli bezbrankového stavu,ale Kalvoda kritizuje hráče z 2.poločasu.Dokonce dost ostře,že na 2.ligu nemají(pochopitelně ne všichni).No a mně se opačně zdá,že problém Sigmy i v lize byl spíš u té staré gardy,že to potom museli ti mladí hasit,což ovšem nemohli dokázat. V tom vidím zase tu pro mne nepochopitelnou pozici některých těchto hráčů a já furt nevím,proč tomu tak je.Proč již Psotka v zimě se tahal s Ordošem po stáncích a čepovali burčák,proč kalvoda komentuje opět s Ordošem a proč v 1.poločase tam,kde hraje Ordoš se nekritizuje.Zajímalo by mne,čím si Ordoš vydobyl tuto pozici,poněvadž ve hře se mi to nezdá.V repre co jsem viděl na hřišti nic neukázal, v ligových zápasech byl nepřesný,nyní dlouho nehrál,ale už je zase lídrem.Je to úžasné pozorovat dění kolem tohoto hráče.

02.07.2014 13:36

Pažout

Re: Kalvoda

Jestli ten problém Sigmy právě nespočívá v tom,že byl upřednostňován Zlámal,ačkoliv byl z formy,nebo že Sigma nedokázala najít jiného stopera než byl slabě hrající Škerle,nebo,že Sigma vždy upřednostňovala Ordoše a další hráče jen proto,že byli služebně starší.No a pochopitelně se to takto muselo odrážet i v odměňování,což zřejmě u mladých mohlo být mnohdy demotivující.V lize celý ročník víceméně zůstal na mladých hráčích,ti starší, ať již z jakýkoliv důvodů byli převážně mimo hru. Proto předpokládám,že teprve po důkladných,ale zdůvodněně pomalých obměnách dojde ke vzkřísení Sigmy.

02.07.2014 13:39

Pažout

Re: Kalvoda

Podotýkám,že se jedná o můj vysloveně laický pohled,který může být chybný,ale je mým názorem.Pokud tedy některému hráči křivdím souběžně se tímto omlouvám.

02.07.2014 13:51

Pažout

Re: Kalvoda

Proto,ať jen nekritizuji má jako jeden z mála u mne absolutorium Varadi,poněvadž to byl hráč,který se bil o setrvání v lze do posledních okamžiků.Takže z těch starších hráčů je u mne jasně nárokový hrát v základu a být perspektivní i do budoucna.

04.07.2014 21:00

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Kalvoda

Pazoute,vysledek prece neni vypovidajici hodnotou o predvedene hre.navic,kdyz byl ten obdrzenej gol z penalty,po nechtene ruce.horn urcite taky vystridal.ja zapas nevidel,ty taky ne a predpokladam,ze kalvoda ano.nebude jeho hodnoceni nejvypovidajici?
Co se tyce ordose,tak treba zrovna v te repre nebyl za dobry chovani,nejlepsim strelcem se taky nestal za zasluhy a vsimlsis,kdo je prozatim nejlepsim strelcem pripravy?pomineme-li samozrejme charakterove vlastnosti,kdy se vratil z rakouska pomoct s

04.07.2014 21:02

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Kalvoda

e zachranit,pricemz odmitl doplatek mzdy,pokud se to nepovede nebo,ze ted po padu neutekl....
Ale ja vim,ze ti lezi v zaludku,jen nevim proc!?

04.07.2014 22:12

EH

Re: Kalvoda

Podle mě tam byl Ordoš prostě proto, že se hrálo v Olomouci! Poprvé a naposledy. Nebýt Olomouce, historie by jej coby representanta nikdy nezaregistrovala. Tečka!

05.07.2014 00:39

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Kalvoda

A proc zrovna on?proc ne skerle,navratil,petr nebo treba veprek?kdyz to bylo jen kvuli tomu,ze se hralo v olomouci.proc tam nebyl proti litve?taky se hralo v olomouci.a duvod druhyho startu v manise je jakej?
Ordos je myslim ten posledni,na kteryho je potreba plivat.
Neni odchovanec a presto,narozdil od rady odchovancu,neopustil potapejici se lod...
Ze je ordos na hristi nejde prehlednout,ze je tam treba pospisil,sem si kolikrat dozvedel az druhej den ze sestavy v novinach...

Jeste k pazoutovi:s varadim absolutni souhlas.ac taky prespolni,tak se za sigmu bil do posledniho dechu a bije dal.navic si myslim,ze doted nedostal tolik prostoru,aby se ukazal v cele sve krase.s herne podobnym typem hubnikem meli trpelivost nekolik sezon,nez se mu povedla polovina te posledni.adam je podle me o level vys,ale takovou sanci nedostal...

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com