Diskuse (Kádr pro 2.ligu!) - Sigma United
Sigma Fans ®

25.10.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Kádr pro 2.ligu!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

03.06.2014 08:21

Pažout

Kádr pro 2.ligu!

Vzhledem k tomu,že je to jiná soutěž,kde se hraje jak říká Lébr ostřeji,tipoval bych,že si Kalvoda vybere z původních hráčů Vašíčka,Varadiho,Schulmeistra,Nepožitka,Šindeláře,Svozila,Dreksu,Zahradníčka,Plška,Rolince a ještě možná ze dva další. K tomu si Kalvoda určitě bude chtít koupit ze 2 Balkánce a možná i nějakého černocha a hlavně 1 stopera..Krom toho bude mít k dispozici spoustu mladých v béčku.
Vzhledem k tomu,že Lébr jasně nastínil,že odchod sponzorů nebude tak dramatický jak se původně psalo v médiích,tak lze opravdu předpokládat ,že se Sigma okamžitě vrátí po roce zpět. Ještě silnější a poučená.Sigma bude opět zázrak.

03.06.2014 08:34

Pažout

Re: Kádr pro 2.ligu!

Krom toho ještě jeden postřeh.Divácké publikum v Olomouci bude moci během následující sezony shlédnout celou škálu mužstev z 2.ligy,což svým způsobem není o nic horší zážitek jako se dívat na fádní mužstva typu Příbrami,či Bohemians.Pokud tedy mužstvo nehraje absolutní špičku ligy a tím neusiluje o Poháry je vcelku neříkám jedno,ale skoro jedno,jakou soutěž hraje a kde pokulhává.Místo Sigmy je v Pohárech,pokud tam nebude trvale atakovat umístění v nich,tak nelze považovat za úspěch hrát ligu ve druhé polovině tabulky tj.od 8 místa směrem dolů.Pokud se tedy oprostíme od prvního šoku ze sestupu a jestli by sestup měl trvat jen rok,lze zde vidět i některá pozitiva.Možnost vyhodnotit úroveň 2.ligy,poznat řadu nadějných hráčů,důkladně si sestavit kádr pro útok na čelní pozice po postupu do 1.ligy.

03.06.2014 08:40

Pažout

Re: Kádr pro 2.ligu!

Jeden šrám to má,který je nesmazatelný. Je to ničím nenahraditelné přerušení 30 leté série účinkování v 1.lize. Toto lze nahradit jedině trvalým účinkováním v Pohárech,bezchybným hospodařením a zvýšením komunikace s fanoušky.Věřím,že tomu tak bude.

03.06.2014 09:52

Radek

Re: Kádr pro 2.ligu!

Pažoute budˇ soudný ,žádné Balkánce a Černochy nedostaneš je to jako každý rok ,chtěl bys je ale nejsou a to co tu bylo zase rychle odjelo
Balkánce a Černochy možná přivedou až se vrátíme a tak nějak se stabilizuje trvání v té 1
Nevěřím že bude Lébr razantně sahat do vlastní kapsy pokud nebude mi
muset
nesouhlasím s tebou že setup má pozitiva,Vem si že zazdili mladé,je tu příští rok mistrovství a moc tam v repre našich nebude bůh ví jestli někdo ,navíc jsou zazdění ne na jednu sezonu ale na víc ,neb nebudou hrát z těmi nejlepšími a B tým je zazděn neb mohl v pohodě postoupit do 2 ligy místo A
Což další komplikace.
Uvědom si že se zbrzdí prodej,může klesnout výkonost u mladých, a další rozvoj
Myslím si že důsledky setupu se budou projevovat několik let ne jedne

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com