Diskuse (Jihlava) - Sigma United
Sigma Fans ®

28.10.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Jihlava)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

13.09.2015 08:34

radek

Jihlava

Sice jsou 3 body,ale výkon hodně podprůměrný.
Těžké utkání to bylo ,ale tolik nepřesností bez většího pohybu,bez koncentrace a chuti makat na plno.
Nelze se vymlouvat nato že Jihlava byla těžký soupeř,jelikož pak již nikdo lehčí není. Není mi jasné koho by naše baletky chtěli jako soupeře,aby hladce z přehledem vyhrávali?? Někoho z divize???

13.09.2015 08:40

prospal

Re: Jihlava

úplně nesouhlasím s tím, že by nemakali, ale když nedáš nahrávku na dva metry, tak můžeš dřít jako kůň a je to k ničemu. za stavu 2:0 jsem myslel, že to už je tutovka, protože Jihlava do té doby nic nepředvedla. Ale Sigma se po náhodným gólu podělala a málem jim nechala body. Buchta opět podržel...

13.09.2015 09:10

Pažout

Re: Jihlava

Možná se to na názor bude různit,ale zařazení Ordoše vedle Malce beru jako chybu.Ordoš sbíral přihrávky a Malec měl minimum.Nebyl skoro vidět,poněvadž si nesbíral v hloubi pole míče jak Halenár,taky ze zoufalství.Tudíž odrovnávání střelců běží dál jak na běžícím pásu. To,že nakonec ze dvou příhrávek jednou skóroval beru spíše jako náhodu.Pohled na nepřesnosti Ordoše byl tristní. Celkově kádr Sigmy ikdyby byl napěchován až na půdu,bude hrát tuto holomajznu do té doby,dokud někteří hráči z něho neodejdou. Už se těším na přestávku,zda se to konečně podaří.

13.09.2015 09:26

OL

Re: Jihlava

Je sice pravda že to bylo vydřené ale kde je ta kombinační hra,z krásnými akcemi??? to je i stylem hry kdy se čeká na nakopávané míče.
Kde je krásná hra Sigmy ?? jeden na jednoho?? Akce po krajích???Kde je nebojácnost v soubojích??
Kdo tento styl co předvádíme ordinuje?? Je třeba si odpovědět.
Souhlasím že někteří nemají na to hrát,kdo je tam neustále prosazuje???
Ordoš,Petr,nejslabší článek v týmu
A tím že nedokáží zpracovat míč z následnou přesnou přihrávkou?? Copak asi dělají při tréninzích????

13.09.2015 09:34

prospal

Re: Jihlava

úplně se mi nabízela paralela s posledním repre zápasem v lotyšku. strčíme tam věž (škoda x malec) a nejde na ně za celej zápas jedinej centr. nebyli jsme to schopní vykombinovat tak, aby se balón dostal do křídla a někdo odcentroval.a když jo, tak se buď trefil nejbližší hráč, nebo to letělo metr nad zemí... jinak ty přihrávky kazili všichni, nejen ordži. ten byl nejvíc vidět. halenár hraje daleko nenápadněji, ale prakticky nekazí....

13.09.2015 10:27

Pažout

Re: Jihlava

Václave,s tím souhlasím.Vždyť ten Malec nedostával to co potřebuje.Mně to připadá,že se tady sežene střelec a všichni se dívají jak budou padat góly.Nebudou,pokud nedostane přihrávky resp.centry o kterých píšeš. O tom to je.

13.09.2015 14:27

gogo

Re: Jihlava

Křečovité a upachtěné vítězství, ale dalo se čekat něco jiného s tím dosavadním bodovým ziskem? Nevyhrát s Jihlavou, tak už to bylo docela kritické.

Za jeden zápas máme stejně bodů, jako před tím za zápasů pět. Teď se ten tlak trošku zmenší a snad půjde i hra nahoru. Takže důležité jsou ty tři body, na ostatní se můžeme ....

13.09.2015 14:59

Přikryl

Re: Jihlava

Asi jsem byl na jiným mači kromě golu ten Malec neuhrál jedinej balon,kdyby tak prohrál osobní souboje Chorý tak se tady někteří pominou.Kdyby padla Ordyho šance na 3-0 takse tady oslavuje.Po pravdě jsou ti hoši doma zbytečně nervní.Suprové je Radakovič toho udržet je úkol číslo 1.Na spartě prosím hrát né plakat na velkým vápně jak v Plzni.Tam není co ztratit bojovat a jestli to bude 3-0 nebo 5 je mi jedno ale boj do poslední minuty.Se ztrapnovat nesmíme není to hodno jména Sigmy.Podpora musí bét hlavně od nás když má vedení bojara.Hoši jsme s Váma,bijte je duste je a bez respektu máte na to s kažým se dá vyhrát a s každým se dá prohrát,hlavu vzhůru.Víra odvaha dělají zázraky.

13.09.2015 18:27

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Jihlava

Malec x Halenár. Asi takto, Halenár, když už neměl balony, tak si pro ně chodil a snažil se je rozdávat dál. Malec hlavně chodil. Jasně je to typická věž do vápna, ale když to ten tým nehraje, tak na co, že. Ten jeho gól, snad se na mě nebudete kamarádi zlobit, ale to byla jakási nepovedená haluz.

Doufám, že všichni chápete, že tím nenadávám na Malce, ale na systém a organizaci hry...

14.09.2015 07:26

prospal

Re: Jihlava

fantozzi: haluz by to byla, kdyby to letělo vedle a bylo to třikrát tečovaný. takhle to byl normální gól zpoza vápna, kolem hráče k tyči. nic víc nic míň. prostě chtěl trefit bránu a tu trefil a gólman byl krátkej, nato to bylo moc přesný. ale haluz?

14.09.2015 11:16

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Jihlava

Dobře, tak to byla krásně umístěná střela, přesně taková, jak chtěl.

14.09.2015 12:06

prospal

Re: Jihlava

nač ten sarkasmus? to bych o haluzi mohl mluvit o 90% gólů. poslal to směrem na bránu a gólman to nechyt. nepovedená haluz... to už asi fakt nevím jak vypadá

14.09.2015 17:15

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Jihlava

No, já si taky myslím, že to procento tak nějak odpovídá. Aspoň v naší lize :-)

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com