Diskuse (jarní zápasy) - Sigma United
Sigma Fans ®

07.07.2022, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (jarní zápasy)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

01.06.2015 08:56

prospal

jarní zápasy

marně přemýšlím, koho jsme na jaře kromě sokolova začátkem března, fakt "přejeli". všechny zápasy byly trápení od začátku do konce. i s tím táborskem (4:0) to byla hodina zbytečných nervů. A těch poztrácených bodů doma na jaře: s Opavou, s Karvinou, teď se Žižkovem, s Třincem se vyhrálo gólem z penalty, s Varnsdorfem se to otáčelo na poslední chvíli taky o gól, se Zlínem to tam aspoň padalo...Z osmi zápasů jestli tři čtyři poločasy jakžtakž, tak to je ještě moc...

01.06.2015 09:44

prospal

Re: jarní zápasy

myšleno samozřejmě zápasy doma

01.06.2015 10:37

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: jarní zápasy

Prostě zavřená huba jako kráva. Půlka kádru se v lize neprosadí, takže jsem zvědavej na obměnu. Pardon, prosadí se, ale po vzoru hráčů Hradce a Budějic.

Já teda rozhodně v žádné euforii nejsem, jen se napravila ta loňská megabota a jsme na bodě nula.

01.06.2015 16:21

3 - 7

Re: jarní zápasy

Jásot a oslavy rozhodně nejsou na místě, jsme tam, kde jsme měli být. Naopak neustále tvrdím, že za ten zasr.... sestup nikdo pořádně nenesl odpovědnost. Jen to hodili na Psotiče. Hráči zase držkují, "zavírají huby", i když to potom vypadá komicky. Prostě nemám důvod plácat někoho po ramenou.
Budu hodně zvědavej na to posilování do každé řady, jak psal Minář. Posilování od slova POSILA, pevně doufám. Jinak doplňování a zkoušení už snad bylo dost, na to máme béčko.
Jako kolem desátého fleku by se dalo hrát. Jestli to bude divákům stačit, tak asi cajk...

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com