Diskuse (Hrůza!) - Sigma United
Sigma Fans ®

18.07.2018, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Hrůza!)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

07.05.2014 20:23

Pažout

Hrůza!

Rok hrůzy. Sigma sklízí za chyby trpké plody

Olomouc – Pouhé dva roky budou dost možná dělit největší úspěch v historii klubu – zisk českého poháru – a největší propadák. Fotbalová Sigma se po domácí porážce s Baníkem
odkaz Ol.Deník

07.05.2014 21:02

Radek

Re: Hrůza!

Tak Pažoute je to co jsem psal já kdy to začalo a jaký je důsledek???
Jenže pokud vím nikdy a nikdo odpovědnost za to co se děje nahlas neřekl z odpovědných osob a tak to i bude ,a myslím že i kdybychom hráli jen moravskou ligu nikdo se veřejně k tomu nikdo nepřizná to jsou ty koule o kterých jsem několikrát během jara psal
není věc kterou by někdo na sigmě veřejně přiznal a pojmenoval proč se tak stalo


07.05.2014 21:08

Radek

Re: Hrůza!

A další věc je ta ,pokud by se zázrakem postoupilo je vůbec naděje že to zase bude ta silná SIGMA která je konkurencí pro ostatní,,?? Dokáže vedení uznat vlastní selhání a poučí se?? dokáže nový trenér zase vnést kulturu krásného fotbalu který zde SIGMA v minulosti předváděla?? uvolní vedení peníze na případné posily??? a bude mít gm šťastnou ruku ty posily sehnat??? jo to je otázka za všechny prachy.??????

07.05.2014 21:17

Radek

Re: Hrůza!

Jinak moje kritika na stav věci byla prakticky stejná jako v tom rozhovoru
začalo to odvoláním Pivase
a pokračovalo Kotulkem,Psotkou. nevím jestli je MINÁŘ spasitel ale je to o týmu kteří budou na trávníku

08.05.2014 07:10

Pažout

Re: Hrůza!

Radek
To je jedna z nejsprávnějších úvah od tebe.Nejdůležitější je jak říkáš,zda Sigma je vůbec schopna se vrátit na předešlé silné pozice za Brucknera a Uličného.Pokud ano,tak vše by se dalo přežít.Pokud ne,tak udržení se není až tak podstatné,protože by následovalo přežívání třeba i roky.

08.05.2014 09:27

Radek

Re: Hrůza!

Jo to máš pravdu,ve bude záviset na vedení,ale mám pocit že nebudou chtít učinit změny které by vedli ke zlepšení.Tím by přiznali i ty chyby co za poslední skoro dva roky činily.
Museli by přiznat že i to odvolání Pivase byla chyba a i to co následovalo
Navíc nejsem si jistý zda sem půjde kvalitní trenér,který bude ty posily potřebovat,zda mu v tom dají volnou ruku a bude plně s trenérem spolupracovaly jak vedení tak GM,tak i ostatní.ostatní. Sigma je deštní době profláká a z touto pověstí bude těžké sehnat toho kdo bude mít vyze a bude je moci plně realizovat.
Což je problém.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com