Diskuse (Heinz) - Sigma United
Sigma Fans ®

08.12.2019, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Heinz)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

30.09.2013 19:49

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Heinz

Má někdo nápad, proč se stane, že je Heinz na podzim 2013 hráčem Sigmy, když měl smlouvu na dva roky, to je do června tohoto roku, s následnou opcí... Jasně, využili opce, ale proč, když v Sigmě není už půl roku?

30.09.2013 23:56

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Heinz

polozil jsem peldovi nekolik otazek a z prvni odpovedi mi vyplyva to,ze heinz je oficialne hracem znojma,ale znojmo za nej jeste nezaplatilo odstupne,tzn. ze je veden jako jejich hrac,proto za ne mohl hrat,ale podminky smlouvy nebyly prozatim splneny,proto ho stale bereme jako naseho hrace,ale v momente splneni bude okamzite hrac znojma.
do znojma sel jako volny hrac.
jina moznost podle me neni,nemohl by za ne nastupovat,kdyby mel v registracce sigmu.na hostovani tam nebyl,to by tam nemohl hrat bez smlouvy.
myslim si,ze je volnej hrac,v registracce ma,a musi mit,znojmo,akorat ze znojmo jeste nezaplatilo odstupny,tak ho pelda,jako jedinej,jak jsme u nej zvykli z jeho stylu,ktery se mi obcas libi,bere jako hrace sigmy.on jim samozrejme neni,ale lehce by se jim mohl stat,kdyby znojmo nezaplatilo a sigma to dala k arbitrazi.
i tak neni dle me hracem ani znojma,ani sigmy,jen mel v jednom posledni pusobiste a tomu se plati odstupny,je volnej,nema smlouvu,jen v registracce bude mit nekoho.a zaverem,musi tam mit znojmo,jinak by proste za nej hrat nemohl,protoze na hostovani nebyl.

Uvidime co odepise pelda.

01.10.2013 00:04

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Heinz

a neverim tomu,ze sigma prodlouzila na heinze opci,to by ho ted museli platit a nemohl by hrat bez smlouvy,kdyz by ji mel v sigme.

01.10.2013 00:12

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Heinz

http://www.1scznojmo.cz/clanek.asp?id=1581

dle poslednich vet tohodle clanku si vsak nemyslim,ze by znojmo nechtelo zaplatit,navic tam mame nekolik dalsich hracu.spis si myslim,ze je to nejak domluveno s placenim a pro peldu neni splnena smlouva,tak hrac je nas,vsak ho zname. :-)
sem zvedavej na odpoved,treba se mylim,ale jina moznost dle me neni.

01.10.2013 00:23

Ivan Horváth (ivanh)

Re: Heinz

ted si ctu tu peldovu odpoved jeste jednou a pise tam,ze heinz je stale registrovan v sigme.nevim zda je mysleno,ze je registrovan na facru jako hrac sigmy a nebo jestli ho sigma registruje do doby nez znojmo zaplati.
Jsem vsak presvedcen,ze tam sel jako volny hrac,coz dokazuje to,jak jsem jiz psal,ze tam hral bez smlouvy,jen na chlapsky slovo.kdyby tam byl stale na hostovani,coz by znamenalo,ze by sigma uplatnila opci,coz je krajne nepravdepodobne,tak by mel smlouvu v sigme a ta se znojmem,rozhodne by nebyl bez ni.v tom pripade ale musi byt na facru registrovan jako hrac znojma.
Opravdu se tesim na peldovu odpoved,jestli se s ni vsak neco dozvime.tohle me zajima,ale nabyvam presvedceni,po zhodnoceni vsech faktu,ze to,ze je hrac sigmy,tak bere jen pelda a zbytecne to resime,no uvidime.

01.10.2013 08:48

prospal

Re: Heinz

já to nechápu. mě je přece u prdele, kde má registračku, ale kde má smlouvu. pokud ju nemá ve znojmě, tak je bud volnej hráč nebo má smlouvu v sigmě. jestli je hráčem sigmy, tak museli uplatnit opci, nebo je to jinak?

01.10.2013 09:11

3 - 7

Re: Heinz

Důležité pro nás je,jestli ho máme na výplatní listině. A to snad proboha ne

01.10.2013 13:40

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Heinz

Ono to asi bude složitější. Letmo jsem přejel přestupní řád pro neprofesionály, a vypadá to, že Znojmo by muselo platit Sigmě 300 000 i v případě, že by jako amatér odešel do klubu 1. ligy po skončení smlouvy. Na druhé straně, jestli ve Znojmu hostoval, tak musel mít v Sigmě smlouvu, to znamená, že to vypadá na nějakou dohodu mezi Sigmou - hráčem - Znojmem. Pro Znojmo to znamená, že měli dobrej odhad a nevyhodili odstupný a pro Sigmu, že jestli přestoupí někam do ligy (asi těžko) dostane nějaký bolestný. m

Kdyby měl někdo čas a chuť to nastudovat a vysvětlit, tak přestupní řád neprofesionálů je tady:
http://nv.fotbal.cz/assets/cmfs/komise/legislativa/P_estupn____d_pro_neprofesion_ln__fotbal.pdf

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com