Diskuse (Dáša Švábinská) - Sigma United
Sigma Fans ®

06.07.2022, 6 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Dáša Švábinská)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

17.03.2014 22:28

Milda81

Dáša Švábinská

Ve dvacátém kole byly kromě utkání v Příbrami nařízeny pokutové kopy ještě v zápasech Jablonec-Olomouc a Plzeň-Slovácko. A také v těchto případech prý rozhodčí postupovali správně a v souladu s pravidly.
„V prvním případě však rozhodčí Jan Jílek měl olomouckému Varadimu udělit navíc i červenou kartu, protože šlo o zmaření vyložené brankové příležitosti“ konstatovala Damková.

Jdu fakt blejt....

18.03.2014 07:39

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Dáša Švábinská

Hele kdyby sigma nevyrovnala tesne pred koncem, ale driv, a nedala jeden gol ale vic, tak nas to nemuselo zajimat. Meli bysme spis hledet na sebe a svoje chyby, nez na to ostatni. Nejak mi pripadne ze z drive hodneho psotky, ktery se nebal rict "projebali jsme zapas" se nam ze sigmy stala banda uplakanku. Za nizkou navstevnost muzou fanousci, za spatny obraz muzou fanousci, za dve bodove ztraty muze rozhodci, za podzim muze pivarnik. Co prijde priste? Ze hracum v kabine praskla zla zarovka vyrobena v Praze, a tim ovlivnila vykon na hristi? Porad na neco se vymlouvat opravdu nema cenu, a vadi mi to.

18.03.2014 11:07

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Dáša Švábinská

Já bych se spíš ptal, jestli k té "penaltové" situaci muselo dojít, jestli se nestala chyba, že se ten borec dostal poměrně lacino do vápna před obránce.

Taky bych se ptal, na koho by bylo třeba si stěžovat, kdyby nám to nepadalo na břevna, ale do brány.

A kdyby pískl Fallovu ruku v první půli, bylo by vymalováno úplně.

Kdyby se chyby hledaly u sebe, možná by obecně bylo veseleji a nemusel nás nějakej trapák v černým zajímat...

18.03.2014 12:19

SIGMA

Re: Dáša Švábinská

2tozzi: Výstižné...

18.03.2014 13:12

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Dáša Švábinská

Na co se vymlouvá Znojmo, když Jabka přejeli jak traktor mrtvou myš? Proč nehledáme chyby v sobě, ale pořád brečíme nad tím, kdo, jak a proč nám ublížil. Co článek na oficiálkách, to tajemné naznačování nad zlými, podivnými a tajemnými okolnostmi.

Nebaví mě to. Já totiž vidím zdecimovanej tým. Když tohle jaro srovnám s Johnovou záchranářskou misí, tak je to sto a jedna. Levá strana zabitá Aldem (kterýho mám rád, ale rozehrávat prostě nemůže), pravá tak na půl, pořád čekáme na zázrak s Fallem, Šumák v béčku, opory rozprášený po lize, Nepo sedí na lavičce, protože měl tu smůlu a dařilo se mu ve Znojmu a nasazení tak napůl...

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com