Diskuse (chjo) - Sigma United
Sigma Fans ®

06.12.2021, 7 lidí online

    | registrovat

Diskuse (chjo)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

26.01.2014 16:55

3 * 7

chjo

De to všechno do prdele! Po páteční návštěvě u hejtmana a sobotním setkání s panem Lébrem, kde se potvrdily páteční řeči z plesu Sigmy (ten byl opět na úrovni, KRISTÍNA byla megaluxusní) o pseudoprodeji Doležala a ještě nějakém dloužku (nebudu konkrétní, zasvěcení ví a já slíbil držet hubu) nabývám dojmu, že je to pro olomoucký fotbal nějaká konečná a dokud nespadneme někam do trojky, neproběhne celkovej očistnej proces, tak se z toho nevyhrabeme. Hráče máme dobrý, klucí se snažej, v pohodě to udržíme (bohužel???), mládež taky v cajku, ale výhled je ten prostě přežít a zpeněžit, co se hejbe a trefí bránu.
Kauza Doležel je posledním komickým dokladem o fungování milovaného klubu. Ať už za to může kdokoli! Doležal se projevil jako patriot, sigmácký srdcař a propagátor hesla "jsme jeden tým, jedna rodina" ..... Nechal bych to tahat po soudech tak dlouho, až mu z toho dobře nebude a prdel bude mít z lavičky odřenou.
Psotka na GM tragicky selhal, poslední tři kola jeden bod, ale trénuje a vyvození důsledků jeho nákupů a prodejů nikde. Pan Lébr opět potvrtdil, že se Pivas nehodí ani na hnůj a kdo cekne, má po prdeli. O další kupě věcí škoda mluvit, je to k pláči.
Aspoň bude čas se věnovat naplno práci.

26.01.2014 17:32

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: chjo

Když se na to dívá člověk s nadhledem, tak prdel je to neuvěřitelná

26.01.2014 17:53

3 - 7

Re: chjo

A ještě sem chtěl poděkovat všem lidem, co zvedli zadky a přišli na setkání fanoušků s předsedou klubu (byla velmi početná účast, celé presscentrum plné, mj. zástupci SU, U12 i HL). A následně i zmrzat při utkání se Žilinou. Opět hodně lidí, slušnej fotbal a cca třicítka "kotelníků" předvedla slušnej support

27.01.2014 03:50

Ivan Horváth (ivanh)

Re: chjo

doliho bych neodsuzoval.nikdo nezname prave duvody jeho rozhodnuti. at uz jde o penize nebo karierni posun,tak se mu ani trosku nedivim.ja bych v sigme momentalne nezustal ani minutu.
a za to,ze jsou v klubu amateri,taky nemuze.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com