Diskuse (Cana zůstává) - Sigma United
Sigma Fans ®

25.01.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Cana zůstává)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

28.06.2014 14:41

tomáš

Cana zůstává

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/souboj-novacku-sigma-bez-slitovani-znicila-opavu-5-0-20140628.html

Takže zůstává jen Cana

28.06.2014 15:27

Pažout

Re: Cana zůstává

A je po enklávě.Jenže pozor na to,do obrany sice přišli staronoví Janotka s Vepřekem,ale na místě stopera jsou stále ti hodně inkasní,aby se nám to v mistrovských zápasech nevymstilo.Škoda Mitriče,co mohl také ukázat v jednom zápase? Jenže jsem ho ani neviděl,takže samozřejmě Kalvoda je bůh.Stejně jsem si myslel,že se Kalvoda neodváží odpálit Škerleho ve prospěch Mitriče.Jak jsem již jednou psal,půjde to velmi těžce ty obměny,spíše kus za kus jedině při skončení smlouvy toho kterého hráče.Už to,že zůstane Cana je zázrak v který jsem nedoufal.Nakonec liga je rok před námi a opravdu kvalitní posily do defenzívy můžeme ještě udělat ve 2 přestupních oknech.Mimochodem Rozehnal prodloužil do roku 2015 v Lille a již mu je 34 roků,takže kdoví v kolika se u nás objeví a zda k tomu vůbec dojde.Nynější sestup to asi ovlivnil také,ikdyž je otázkou zda by Sigmě dal přednost před prodloužením smlouvy v Lille.Nakonec tedy jsem jen s jedním Balkáncem spokojený,poněvadž je nutno uznat,že širší kádr Sigmy pro výběr zúženého kádru je opravdu nabitý až k prasknutí.Sigma je zázrak?!

29.06.2014 07:57

Pažout

Re: Cana zůstává

Test cizinců

Cana však nemusí být jediným testovaným hráčem v kádru trenéra Leoše Kalvody. „Co se týká stopera, uvidíme. Máme zájem vyzkoušet ještě Ghaňana na defenzivního záložníka,“ prozradil Minář.

„Může se stát, že jeden dva hráči ještě přijdou na zkoušku, ale deklarovali jsme, že mužstvo z 90 procent chceme udržet, takže není tolik prostoru, abychom do druhé ligy přiváděli posily, protože by to muselo mít perspektivu směrem k první lize, o kterou chceme samozřejmě usilovat. A to není tak jednoduché. Pozice druhé ligy je nevýhodná,“ posteskl si Minář. Sigma i tak bude mít silný tým. Z hostování si už stáhla kromě Janotky také Vepřeka, Petra, Hálu nebo střelce Vašíčka

Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/ordos-o-angazma-v-olomouci-dcq-/fot_dsouteze.aspx?c=A140628_131022_fot_dsouteze_par

29.06.2014 08:02

puclík

Re: Cana zůstává

pažoute, aby ten ghaňan nebyl zase nějakej Fa(i)ll ...

29.06.2014 08:38

Pažout

Re: Cana zůstává

puclík
no já myslím,že je to spíš kec,protože záložníků máme na kila.Spíše bychom potřebovali stopera,ale jak je vidět podle smluv,tak naši stopeři ještě mají smlouvy a platné kontrakty,takže se zde neupíchl ani ten Balkánec Mitrovič.Krom toho dnes ráno jsem odpočítával naše hráče a je jich jaksi moc.Správně bychom tak ze 2 až 3 měli někde ještě upíchnout.O prodeji nemůže být ani řeč,protože naše hráče nikdo za peníze nechce.Pospíšil byl světlou vyjímkou.Divím se však,že Slovácko nenabídlo kontrakt Sigmě na Petra,kterému to tam vcelku šlo dobře,Jihlava taky mohla nabídnout přestup Vepřeka,ikdyž toho dobře zužitkujeme.No a Navrátil měl jít do Sparty,svého času ho hodně chtěli a nějak to vyšumělo.Podle mne máme na 2.ligu nadbytek hráčů a pokud Minář říká,že si chceme 90 % ponechat,tak to není tím,že my to chceme,ale spíš musíme dodržet platné smlouvy.To takové Znojmo vyprodalo půl kádru a po jejich hráčích se jen zaprášilo v ligových klubech. A to je taky na zváženou,když srovnáme zájem o hráče Znojma se Sigmou. Z toho lze vyvodit také závěry příliš pro naše vedení nelichotivé. Málo prodáváme,převažuje hostování,kde potom ty peníze chcete na obměnu kádru získat? Není možné,aby byl tak malý zájem o naše hráče. Vidlička měl odejít za prachy jak Pospíšil a k tomu ještě tak další 2 až 3 hráči,aby se kasa naplnila.Jestliže k nám chce jít Cana,určitě by se našel další hráč stejných kvalit a tužeb jít do Sigmy,ale není za co, to je jedna věc a druhá je ta,že musíme čekat,až některým skončí smlouvy jinak se takových hráčů prostě nezbavíme.Takže Minář jasně mlží pravou příčinu stavu věci.Není přeci možné,aby obránci,kteří v lize nakoupí 60 branek zůstali v kádru beze změn.Jaká je u nich perspektiva pro 1.ligu? A jak je možné,že Sigma nechce koupit ani 1 stopera? Prostě jak již jsem řekl,máme nadbytek hráčů pod smlouvami,které nikdo nechce a tak musíme čekat až vyprší.

29.06.2014 09:02

Pažout

Re: Cana zůstává

Když napíši,že 3 hráči by mohli ještě odejít,tak to musím zdůvodnit. Prvním je nepochybně Zlámal,poněvadž mu skončil kontrakt a máme další 2 gólmany.Na druhém místě by to měl být Ordoš,který dlouhodobě nehrál a pro tvrdě hranou 2.ligu po svém zranění nemá předpoklady. A třetím je Škerle,který sice 2.ligu hrát může,ale nemá předpoklady na budoucí návrat do 1.ligy. A dokonce jsem našel ještě i 4.hráče a tím je Navrátil,kterého je momentálně herně pro 2.ligu škoda a měl by se dále rozvíjet v 1.lize.Tudíž tohoto hráče by měla Sigma nabídnout k přestupu.Když se na tento výčet podíváte,tak zjistíte,že kádru by to odlehčilo v tom,že by nadějní hráči dostali více prostoru se herně realizovat.

29.06.2014 09:22

zdrh

Re: Cana zůstává

pažout: Slovácko Petra chtělo, ale sigma ho nechtěla pustit, resp. chtěl příliš velký balík peněz.
Rozdíl mezi Znojmem a Sigmou je ten, že Sigma chce hned postoupit zpátky, proto svoje hráče neprodává, Znojmo potřebuje primárně dostavět stadion a hráči tam necítí jistotu, že se zase bude hrát o postup. Navíc mělo fůru hráčů na hostování.

29.06.2014 09:52

Pažout

Re: Cana zůstává

zdrh
Právě proto,že Sigma chce postoupit okamžitě zpět,tak by měla ze sestupu vyvodit závěry a některé hráče uvolnit z titulu,který jsem popsal.Jestliže Minář napíše,že z Ordoše budeme mít lídra, z chlapa po operaci achilovek,tak se musím smát,poněvadž sám mám obě zoperované a chodím,rozhodně bych nemohl hrát fotbal na špičkové úrovni.No a pokud Minář vidí perspektivu v tom,že nesáhne do stoperů,kteří nestačili na 1.ligu tak k tomu nemám co dodat.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com