Diskuse (Brno pomohlo) - Sigma United
Sigma Fans ®

06.07.2022, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse (Brno pomohlo)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

25.04.2016 17:52

trefilík

Brno pomohlo

Přesto,že to nemáme dávno ve svých rukou jiskřičku naděje nám nechalo Brno.Bál jsem se Jecha,ale tentokrát po průseru sudích na Julisce sekali podhozenci jakž takž rovinu.Jinak k našim pleyrům.Tři mají na ligu čtyři na druhou a zbytek MSFL ba obrana I.A a níž.Z druhé ligy se nevyhrabem ani za tři roky.Jedině investice do kádru.Pořád jsem nepochopil tu sestavu v Bolce.Oni 9 hráčů 190 cm mi 2 nevím proč nehraje Plšek proti Baníku jeden s nejlepších od té doby Béčko.Záloha složená s 50 kilových děcek co kontakt to držkopád.

25.04.2016 18:42

radek

Re: Brno pomohlo

Je sice dobré věřit, ale již věříme že to ty naše baletky odtančí i bodově,a hle zase nic. vedení by mělo požádat tak o dalších 10 kol strýčka Peltu,třeba budou ostatní z celé sezony unavení tak by se teoreticky mohlo někdy bodovat.Tady již nejde o fotbal,který známe,tady jde hlavně o to v kterém zápase uděláme větší ostudu ,je jedno kdyby hráli v 9-8 stejně my jsme jen banda nagelovaných baletek scházejíce se v Belmondu Varně a jiných podnicích.Tam teoreticky mohou vládnout,neb výplatu dostali tak mohou hýřit. Zdejší motivace a životospráva hráčů o hraní fotbalu je dávno u nich přežitkem,vždytˇ jim to prochází tolik let,že mají pořád jistotu,že se nic zásadního nezmění.
Trenér?? to je kapitola do komiksu,na několik dílů.majitel velkovezír Lébr potřebuje takové,kteří neremcají,jen vše splní ,bez protestu a nezáleží že své práci nerozumí a ani ji neumí.Kdo si myslí že v případě sestupu se hned v další sezoně dostaneme nazpátek?? je na omylu jelikož s tímto se v druhé lize můžeme tak měřit slabému středu tabulky. Pokud to náhodou vyjde a udržíme se ,stejně se budeme touto problematikou zabývat zase za rok,jelikož se vedení uchlácholí a bude zase vše v pohodě,navíc by asi zůstal Jílek

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com