Pole označená * jsou povinná.

03.08.2014 16:04

pro spal

bída na žižkově

Uplynulo 20 minut zápasu a nic se nedělo.pokud někdo neví co to je nic,tak prostě nic.pokračování v komentu pro ty kteří chtějí vědět jak to tam dnes vypadalo

03.08.2014 16:21

prospal

Re: bída na žižkově

Po 30. Minutách zápasu se furt na hřišfi nic nedělo.fauly,nákopy,žádná hra,nic.před půlkou jsme z první fotbalovější akce dostali gól.balón šel napříč vápnem a žižkovští si dávali přednost kdo to tam dá.jedinej kdo něco hrál byl cana.nežse rozehřál střídající ordži bylo 2:0. Zpřímáku.a bylo po zápase.žižkov přestal hrát a ordži se to nějak snažil zvrátit.6lže by ale zrovna další střídání nějak pomohlo...vlastně jsme zápas odehráli se dvěma zálohama v každém poločase. Dvakrát zdálky vypálil dreksa jednou nebezpečně ordži.to bypo až na ten gól vše.branku jsme trefili jen jednou.žižkov jsme nepřehrávali ani vteřinu z celýho zápasu.hrůza a děs.jo a horník zaplatil místnímu kotlíku basu piv.náš kotel zaslouží pochgalu.fandili celej zápas.zahradničkova střela mohla být v poslední minutě gólová,ale naprosto ukvapeně z halfoleje střílel tak 20 m nad branku a překop i parkovištěza brankou.tak nějak to k tomu zápasu sedlo. Budou velký problémy.

03.08.2014 16:59

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Takze za zminku stal akorat Cana a Orzi. Supr vyhlidky.

03.08.2014 17:09

Radek

No jestli s tím udržením kádru neudělal Minář chybu
také si myslím že to bude problém jelikož baletky ti staré,asi nechtějí jezdit po zadku a mladí to neutáhnou
Už v přípravě bylo vidět kdo a jak maká a kdo se jen prochází
Nezblívá než jen doufat že si je LEOŠ dokáže ukočírovat a začnou makat
Je otázka jestli to pomůže,jak říká Leoš v rozhovoru,budˇ nechtějí makat nebo nato nemají

03.08.2014 17:16

Radek

Už podle sestřihu branek na stránkách DIGMY je vidět jak byla obětavá obrana že nechala samotného hráče
a důraz ve standartách?, asi taky nebyl žádný jelikož přišel 2 gol

03.08.2014 17:36

Pažout

A nakonec konečně vedení,trenér a fanoušci přijdou klopotně na to,že to není v ničem jiném,ale pouze jen v hráčích. Přijde se na to,že Psotka to tak dlouho zkoušel se starými mazáky až nakonec skončil na tkzv.mateřské školce.Co však mohl dělat? Dobře,byl určen viník(Psotka) uvidíme,jak ti nevinní (hráči) budou nás fanoušky přesvědčovat dál o svých kvalitách.Ano,Radku,správně jsi napsal,zda Minář udělal dobře,že si vše nechal(starý kádr),to se ještě uvidí.Nyní v rozjeté soutěži již nemůžeme dělat nic jiného,než se vztekat jako Kalvoda.Zda to ukočíruje? To taky nikdo neví,asi ani on sám. Po prvním zápase lze zatím říci,že jsme zřejmě tým ani na ligu a ani na špičku 2.ligy. Takže jsme opravdu pouze průměrný druholigový tým? Tak to by byla tedy opět velká "sranda".Přesto je Sigma zázrak,alespoň v tom,jak se hráči staví k návratu do ligy.

04.08.2014 08:39

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Pažoute, ti stejní hráči vedli první ligu!
Ne ono to dobre dopadne, ale musi se makat a ne si jet jen tak zahrat fotbal.

04.08.2014 09:15

Pažout

pereko,
je tu ještě jeden model,který by nám mohl vyhovovat.Hrát 2.popř.3.ligu,ale vždy vyhrát pohár Pošty a tím se účastnit mezinárodních klání.

02.09.2014 10:16