Diskuse (B bez bodu) - Sigma United
Sigma Fans ®

07.07.2022, 6 lidí online

    | registrovat

Diskuse (B bez bodu)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

23.08.2015 12:26

Radek

B bez bodu

Vypadá to že i B tým Sigmy bude mít velký problém a to dnes proti Hradci Králové nastoupil v základu Vašíček
Obrana hodně špatná a je to v každém zápase

24.08.2015 07:29

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: B bez bodu

Protoze mladez negeneruje hrace (hlavne zalozniky), kteri umi branit. Je pekne kdyz v kazdem rocniku je 9 hracu schopnych utocit, ale je potreba mit taky kvalitni defensivni zalozniky. Jak rika klasik, nejlepsi obrana je obrana.

24.08.2015 08:31

Pažout

Re: B bez bodu

Chytit se velkým výsledkem s Plzní mi nevyšlo. Tedy hráčům. Prohra je o to citelnější,pokud srovnáme výsledek v Plzni s kterou jsme u nich vyhráli 0:4.Jaké to bylo tehdy mužstvo a jaké hraje za Sigmu nyní.Zde je vidět ten obrovský posun směrem dolů a je to ještě umocněno umístěním béčka,rezervy áčka.Jaká je to rezerva,která se s bídou plácá na posledním místě. Proto lze jednoznačně říci,že od dřívější dob jde Sigma stále dolů. Za vinu bych označil nezměrnou víru klubu v domácí odchovy. Ty jsou však v současné době úrovně MSFL a to říká vše.

24.08.2015 09:31

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: B bez bodu

Přitom to bývalo naopak, měli jsme výborný obránce a chyběl útok :-)

24.08.2015 11:18

Radek Mašek (ramas)

Re: B bez bodu

No, právě. Někde se stala chyba. Obránci najednou nejsou. Změna ve výchově? nebo jen nevhodné typy? Kde jsou ty naděje ???

24.08.2015 11:37

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: B bez bodu

Porad brblete, ale vite jak nam cela liga zavidi, kolik odchovancu mame v sestave?

24.08.2015 12:01

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: B bez bodu

Já tím chtěl říct to, že zatímco dřív jsme měli výbornou líheň defenzivních typů, občas se objevil slušnej odchovanec do ofenzivy a zbytek jsme uměli dokoupit, takže mladí měli vedle koho růst, teď je tady (podle mě) snaha za každou cenu maximalizovat potenciál mládeže, což nemůže fungovat a taky si toho asi už všimli.

Nemáme hvězdnej tým, ale Rajny si Uroše ošéfuje, takže ten může růst (a až tak nevadí, že Rajny občas udělá chybu), teď máme zkušenýho Halenára, když bude hrát to, co mu sedí, tak zase ti kolem něj můžou z jeho hry těžit. Teď ještě, kdyby se vrátil Rossi, ten by mohl dělat defenzivní tvrz s Denisem, nebo vrátit ultra kvalitu na pravýho beka.

Dál by se měl klub shánět po levým bekovi. Obávám se, že Sanka už dál neporoste a nikoho jinýho nemáme.

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com