Diskuse (Adresný ticketing) - Sigma United
Sigma Fans ®

07.07.2022, 8 lidí online

    | registrovat

Diskuse (Adresný ticketing)

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

23.10.2014 20:00

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Adresný ticketing

Jsem pro zavedení adresného ticketingu. Pokud budeme neustále vytvářet podmínky pro anonymitu dementů na stadionech, nic se nepohne.

23.10.2014 21:40

3 - 7

Re: Adresný ticketing

Já jsem zásadně proti - při jeho zavedení se už na fotbal vykašlu. Stačí, když mě při výjezdech PČR minutu natáčí jak na castingu na pornoherce. Jako když jdu do sektoru hostí jsem automaticky zločinec?

23.10.2014 23:41

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Re: Adresný ticketing

Objednal sis někdy něco v e-shopu? Platíš kartou? Jsi dohledatelnej na netu? Máš permici? To je vlastně taky adresná vstupenka...

24.10.2014 07:10

gogo

Re: Adresný ticketing

Tome:
1. Když se na stadionu dopustím protiprávního jednání nyní, před zavedením adresného ticketingu, co se stane?
2. Když se na stadionu dopustím protiprávního jednání s adresnou vstupenkou v kapse, co se stane?
3. Když se na stadionu dopustím protiprávního jednání, ale adresnou vstupenku už jsem zahodil, co se stane?

Mám pocit, že bezprostřední akce pořadatele, případně policie, bude (měla by být) ve všech případech naprosto stejná, protože ta situace sama o sobě je naprosto totožná a nějaká adresná vstupenka na ni nemá vliv.

Čili pes je zakopaný v následných sankcích proti mé osobě. Možná jsem něco nepochopil, ale místo toho, abych dostal soudní zákaz vstupu na stadion a musel se v době zápasu hlásit na policii, tak raději dáme paní v pokladně jména všech problémových a ona je pak bude porovnávat se jmény všech fanoušků, kteří si přijdou koupit lístek? A u vstupu se bude kontrolovat občanka, aby se zamezilo tomu, že nejdu na stadion já na lístek, který mi koupila moje babička? Tohle Ti dává smysl?

Jak byli postiženi výtržníci z pohárového utkání v Jihlavě, jehož pořadatelem byla FAČR? Nijak, protože neexistoval adresný ticketing?

24.10.2014 07:13

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Adresný ticketing

Tak dementy pochytam a legitimuji. Na to nepotrebuji adresny ticketing, mame kamerove systemy, mas poradatele, mas normalni zakony.

24.10.2014 07:56

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Re: Adresný ticketing

Jeste bych dodal ze adresny ticketing je stejne opatreni, jako proti nechtenymu otehotnenim pouzit paralen.

24.10.2014 09:22

3 - 7

Re: Adresný ticketing

Tome, permici již nemám, poslední roky sem ji vyhrával a teď už ne Páč už není tolik času....
Chtěl sem to popsat včera, ale gogo a ostatní mě předešli. Nevidím v tom přínos, spíš je to píchání do vosího hnízda bez jakéhokoli výsledku.
Bezpečnostní opatření a zaměření by mělo jít jiným směrem (viz výše)

24.10.2014 09:48

EH

Re: Adresný ticketing

"Jak jste si lidi vychovali, takový je máte!" (Evžen Huml, Chalupáři, díl 10. Kapřín) Zase a znovu - přílišná liberalizace rovná se anarchie. Pořád řešíte důsledky, nikoliv příčiny, a navíc dvacet minut po dvanácté. Nejjednodušší by bylo poohlédnout se jinde - v Anglii, Německu a dalších civilizovaných zemích, jak se s tím vypořádali a hlavně se nevymlouvat na nedostatek financí! Trochu složitější by bylo (v době, kdy i snad hajzlpapír na veřejném wc je na el. kartu, čip, otisk) vydávat permanentky v el. podobě s odebraným otiskem prstu (když to jde ve firmách), a při vstupu by stačilo jen přiložit prstík. Pochybuji, že ti, co by šli na jeden dva zápasy za sezonu, by tam šli jen pro to dělat bordel. Zároveň využít databáze výtržníků, která dnes bezpochyby existuje. Problém by mohl nastat v případě Poláků atd., ale ani to není neřešitelné (mezinárodní spolupráce, využití jejich databáze). Stačí jenom chtít a nebýt si vzájemně dlužni a zavázáni. Kdybych byl za to placen, vymyslel bych vám takový systém, že by i důchodci chodili v neděli raději na fotbal namísto do kostela. Na závěr jedna otázka - když se dotyčný před zápasem na služebně nepřihlásí, kdo a kde jej bude nahánět? Takovému paku je u prdele, jestli půjde sedět za porušení opatření, či za výtržnost na stadionu, kde v afektu může někoho zabít. Ten v tu dobu už může být dávno na stadionu. Nebo na to se čeká?

24.10.2014 10:38

SIGMA

Re: Adresný ticketing

Naprostý souhlas s 3-7, gogo i perekem... Jen bič na slušné fanoušky a na dementy to nemá žádný vliv. Prostředky jak tyto tupce eliminovat tady jsou, jen se nevyužívají...

Zpět na přehled vzkazů


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com