Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

18.07.2024, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

28.08.2012 12:22

Tomáš Elbl (tomasini)

zatraceně už

Už mám dost neustálého obviňování Sigmy z úplatků, neustálého tvrzení veřejnosti toho, že jsme byli soudem usvědčeni, už mám dost toho, že olomouckej fanoušek je výtržník. Jsem z toho velice rozladěnej, takle špatnej mediální obraz nemá ani Baník a Sparta. Vím, že se říká, že potrefená husa se vždycky ozve, nejsem ani výtržník ani úplatkář, ale strašně mě ty řeči uráží. Co s tím?

»reagovat
8 příspěvků

28.08.2012 07:42

Lukáš

nebrečte pořád

Nebrečte ježiš furt, každej ví, jakou máte pověst a když se k vám podle toho chovají tak kvičíte. co jste si před rokem a něco uvařili, to jste teď sežrali. já vím, tamty ani neznáte, toho týpka, co skákal po plotě taky. vy jste chudáčci nevinní, neznáte nikoho, jen ty hodné

»reagovat
3 příspěvky

27.08.2012 19:07

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Výpadek

Omlouvam se za vypadek serveru, podle prvnich informaci se jednalo o vypadek se serverovne, kdy cast site. Jak budu mit presnejsi informace dam vedet cim to bylo

»reagovat

27.08.2012 12:18

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Co jsem poslal Jihlavě

Kopíruji z http://kopecny.eu/cz/osobni/fc-vysocina-jihlava-24-8-2012/ sem ať je to pohromadě:

Zažil jsem toho hodně, ale to co se stalo v Jihlavě na fotbalovém utkání, je pro mě zážitek na pěkně dlouho. Ani na letišti nebyla taková kontrola, takto se snad nešikanovalo ani na vojně, kterou jsem nezažil. Doufám, že se toto stalo fanouškům kohokoli naposledy, Jihlava se omluví a rychle takové chování změní. Na twitteru jsem byl požádán, abych se ozval na mail tiskového mluvčího. Toto jsem poslal:

Dobrý den,
několik let navštěvuji sportovní utkání a různé akce, kde je požadovaná určitá bezpečnostní prohlídka u vstupu. Mám za sebou riziková utkání v hokeji i fotbale, několik utkání i rizikových v zahraničí, avšak to co jsem zažil na vašem stadionu překročilo běžnou prohlídku. Hodně se situací zabývá občanské sdružení Sigma United o.s. v otevřeném dopise OTEVŘENÝ DOPIS VEDENÍ KLUBU FK VYSOČINA JIHLAVA Pokusím se Vám napsat svůj pohled na věc.

Plně chápu, že utkání proti Sigmě Olomouc bylo vyhodnoceno jako rizikové. Jsem zvyklý na přísné prohlídky, vyzkoušel jsem si nechvalnou agenturu v Brně, dechové zkoušky v Hradci, důkladné "ohmatávání" v Liberci, Jablonci, Mladé Boleslavi nebo například na Slovácku. Procházel jsem bezpečnostními rámy v O2 areně, v Mnichově, na PSG. Dokonce v Paříži Vám neprodají lístek bez průkazu jako je pas nebo občanka. Všude však vše probíhalo v nějaké lidské a slušné podobě. U Vás se však jednalo o zážitek, na který jen tak nezapomenu.

Při vstupu na stadion jsem byl požádán o občanský průkaz. Reflexivně jsem se zeptal, zda-li má pořadatel povolení od příslušných orgánů. Odpověděl, že nepotřebuje, protože data nijak nesbírá a nechce mé rodné číslo. Měl pravdu, ale dle mého názoru jen na chvilku. Nechal jsem jen nahlédnout, pořadatel nahlas přečetl mé jméno a druhý ochránce vše zaznamenal na kameru. Došlo tedy k záznamu osobních údajů, mého vzhledu a jména, což jsou osobní údaje, které k jednoznačné identifikaci slouží. Dle zákona o ochraně osobních údajů je osobním údajem jakákoliv informace týkající se určeného nebo určitelného subjektu údajů. Subjekt údajů se považuje za určený nebo určitelný, jestliže lze subjekt údajů přímo či nepřímo identifikovat zejména na základě čísla, kódu nebo jednoho či více prvků, specifických pro jeho fyzickou, fyziologickou, psychickou, ekonomickou, kulturní nebo sociální identitu. Žádám tedy Váš klub o smazání video i zvukového záznamu z této prohlídky. Dále bych upozornil, že tato kontrola byla diskriminační, týkala se pouze mužů, ženám se osobní průkaz nekontroloval.

Poté následovala hodně kritizovaná kontrola botou. Upozornil jsem pravděpodobně hlavního pořadatele, že v bílých ponožkách na vlhkou a špinavou zem si šlapat nebudu, že bych si přál nějakou rohožku. Následovala ihned arogantní až šikanizující odpověď a příkaz, aby se otevřela vrata a já byl vykázán za bránu stadionu. Kontrolu jsem tedy podstoupil snad tím "nejelegantnějším" způsobem. Nejdříve vyzul jednu botu, stál na jedné noze a poté druhou. Pokud chcete dělat takovou kontrolu, bylo by vhodné přizpůsobit podmínky.

V sektoru se nalézali pořadatelé bez vest s vybavením zamenitelným s pořádkovou policií. Na moje upozornění, že nejsou označeni pro identifikaci číslem, mi bylo řečeno, že vzadu na přilbě mají číslo. Nechci se hádat, ale jak poznám při možném napadení zepředu, na koho si mám stěžovat? Nehledě nato, že oni zaměstnanci agentury měli kuklu a někteří přilby sundané? A to můžu upozornit nato, že číslo pořadatele bylo z větší dálky špatně čitelné! Když se na označení podívám ad absurdum, tak bych doporučil mít číslo například v podpaží.

Protože se pořadatel odvolával na návštěvní řád, poprosil jsem jej, jestli by mi jej mohl poskytnout k nahlédnutí. Vím, že je před stadione, jak jste však za branou, tak tam vyvěšen není. Pořadatel vůbec netušil, kde tento řád je. Můžete mi prosím vysvětlit, čím se tedy agentura řídí? Vůbec nechápu tyto bezpečnostní opatření v kontrastu s tím, že byly vpuštěny osoby, které měli trošku popito, na stadionu se prodávalo alkoholické pivo (což v sektoru hostí moc často není, jsem rád, že tomu tak bylo), přes plot se dalo bez problému předat cokoli, aniž by nás pořadatel kontroloval.

Za odpověď děkuji
Petr Kopečný
Administrátor fanouškovských stránek SK Sigma Olomouc

»reagovat
2 příspěvky

27.08.2012 11:27

fantomas

prostějov

Nevíte jestli bude hromadný výjezd na pohar do Prostějova

»reagovat
1 příspěvek

27.08.2012 11:16

fantomas

do naha

NA jaře fanousci Jihlavy do naha >( >( >( >( >( >(

»reagovat
1 příspěvek

27.08.2012 10:37

Bloodshot eyes

Olomouc ostuda ligy

Dobře vám tak!. Si už asi nepamatujete na finále poháru s MB v Jihlavě?!Rozmlátit stadión a vběhnout na hřiště se mlátit! Tak se pak nedivte!!!
Za tohle by vás každej vypráskal.
A teď si chudáčci stěžujou!

»reagovat
5 příspěvků

27.08.2012 10:07

Hradečák

Ze Signy na odpověď neštěkl pes ani ...

Vážení pánové (odesláno na milan.zapletal@sigmafotbal.cz a petr.pelisek@sigmafotbal.cz dne 23.8.)
i když je již pozdě a od zápasu uplynulo několik dní, rád bych si alespoň touto cestou důrazně postěžoval na některé, bohužel neindifikovatelné, členy ochranné služby při zápase Signy s hradeckými Votroky. Jeden z našich příznivců nebyl po dechové zkoušce vpuštěn do sektoru hostí. Na to má pořádající klub samozřejmě právo. Ale na následné bití a kopání do ležícího muže, mimochodem drobnější postavy, jistě ne.

Podstatnou otázkou pak je hodnocení podnapilosti, protože tento příznivec hostujícího celku se po zbití odebral na druhou stranu stadionu, zakoupil si vstupenku na hlavní tribunu mezi domácí diváky a sledoval zápas zde. Nelze nepozvednout v údivu obočí nad tím, že čistý, normálně jdoucí muž je vyzván při vstupu do sektoru hostí k dechové zkoušce a je na jejím základě nevpuštěn na stadion. Tentýž muž po pár minutách, evidentně zbitý a ušpiněný bez jakýchkoliv problémů dostává bezproblémový vstup na hlavní tribunu. Těžko si lze představit markantnější ukázku nerovného přístupu k divákům obou celků.

Nemám pochyby o tom, že je často obtížné udržet pořádek na stadionu při ligovém utkání, které bohužel stále někteří "fanoušci" považují za vhodnou příležitost k nekontrolovanému asociálnímu chování. Události z Olomouce však ukazují, že tito primitivové často přicházejí na stadion také jako placená síla a ve vestě bezpečnostní služby. Je i Vaší poviností snažit se eliminovat přítomnost takových lidí ve Vaší "ochrance". A to je, vzhledem k tomu, že nejsem schopen výše uvedené skutečnosti věrohodně prokázat bez přístupu k záznamům Vašich bezpečnostních kamer, také jediný závěr mé stížnosti. Pokud jste slušní lidé, je správný výkon pořadatelské služby i Vašim cílem.


S přáním pěkného dne
.....

»reagovat
4 příspěvky

27.08.2012 09:55

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

diskuse na dopisem fanoušků

Již se pomalu rozvíjí e-mailová debata nad naší stížností vůči pátečnímu postupu jihlavských pořadatelů. Budu Vás zde o tom informovat. Jako první protnul pomyslnou pásku odpovídajících pan Synecký,bezpečnostní manažer z FAČR.
Sdělil nám, že se podnětem bude zabývat, ale že má zatím málo relevantních informací. Dále mi doporučil, abych se seznámil s některými zákony ČR, jejichž seznam přiložil ke svému e-mailu.

»reagovat
13 příspěvků

25.08.2012 23:05

Pechy

FC VYSOČINA

Dobrý den,

jsem zástupce fanklubu FC Vysočina a po přečtení Vaší stížnosti mi běhá mráz po zádech. Bylo by možné se k té situaci více spojit na mail PechJirka@seznam.cz, rádi bychom pomohli s tím aby se vše vyřešilo jak má.

děkuji za odpověď

»reagovat
8 příspěvků

25.08.2012 01:08

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

co to bylo u vchodu?

takovej šmejd, jako byla pořadatelská služba na stadioně v jihlavě jsem ještě nezažil. jestli tohle bude svaz tolerovat, tak potěš koště. zevrubná prohlídka- dejme tomu, ale aby mě lustroval u vchodu nějakej pořadatel s ochrankou vypadající jako PČR za zády a přitom to byla jen nějaká soukromá agentura a ještě mě nechali stejně jako všechny ostatní fanoušky hostí vyzout, no tak to jsem ještě nezažil. panu tulisi, styďte se.

»reagovat
14 příspěvků

25.08.2012 01:00

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

hra a výsledek

dnes jsme neviděli žádný nákopy , ale kombinační hru. vytvořili jsme si šance, který volaly po gólu. je chyba, že zůstaly bez využití, ve druhé půlce nás podržel blažena. ten výkon mi na stadionu v reálu nepřišel tak špatnej. ale ztráta dvou bodů je samozřejmě špatná, zvlᚡt, když poprvé co pamatuju se hrálo na moje narozky a já si přál tři body. to by mi bohatě stačilo.

»reagovat

24.08.2012 23:47

3 - 7

uf....

Rozlosování a předsezoni cíle nás nabudily. Výsledek je mírně řečeno rozpačitý. Obávám se.že po odehraných kolech,kdy by člověk čekal deset bodů a máme PRD nám nezbyde,než doufat v zázrak nebo znovu usnout a očekávat další sezónu. Zatím hra pod možnosti a výsledky tomu odpovídají

»reagovat

24.08.2012 11:17

Tomáš Elbl (tomasini)

Jihlava

Očekávám vítězství, že nastoupí Heinz a Ordoš ne a že se hra výrazně zlepší... to jsem optimista co?

»reagovat
2 příspěvky

20.08.2012 06:41

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

sportovní ředitel

asi by mělo vedení dát do placu post sportovního ředitele. já vím, že ten ty výsledky neobrátí, ale někdo by tady měl na tom postu konečně začít fungovat. gottwald přived hráče, kteří jak se zdá mají tendence vysedávat na lavce a trenér dělá s tím, co má...

»reagovat
11 příspěvků

18.08.2012 13:04

3 - 7

Hradec

Očekávám přejetí Hradce 3-0 a víc. I když bude horko,naše ofenzívní mašina se už konečně musí rozjet. Utrápené hře už musí odzvonit. Aby si lidi přišli znovu na své

»reagovat
10 příspěvků

17.08.2012 08:52

Ivan Horváth (ivanh)

oficialni,jedinecne a nejlepsi facebookove st

slusne se pan David Vansky pustil do Peliska a samozrejme ma pravdu!
takhle se lakaji lidi na stadion!
to si to nemohl pelisek nechat do zprav?kdyz uz je to takovej idiot?

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=386543844738926&set=a.118859428174037.17241.110689122324401&type=1&permPage=1

»reagovat
3 příspěvky

15.08.2012 21:57

Miroslav Hýža (Miroslav)

blemblemblem

juchůůůůů, jsem členem skupiny fanoušků!!! Co víc si můžu přát?

»reagovat
2 příspěvky

15.08.2012 12:33

Lukáš Kopečný (luksovic)

Tipovačka

Zajimalo by mne kde mohu zjistit kolik mam bodu z tipovacky? :-) diki moc ..;-)

»reagovat
3 příspěvky

13.08.2012 18:24

Ivan Horváth (ivanh)

tipovacka

nejak extra to nesleduji,ale da se nekde zpetne videt jak clovek tipoval?ja jsem presvedcenej,ze jsem trefil presnej vysledek,kisela jako strelce a navstevnost jsem mel taky v toleranci,presto mam za posledni kolo pouze 6b. diky

»reagovat
13 příspěvků


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com