Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

03.06.2023, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

15.09.2012 18:55

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

létající limberští rezci

konečně jednou sparta vidí, jaký to je, když se to foukne proti nim... snad se jim to za týden nebude kompenzovat. pilsen opět ukázala svoji sílu- nejen na hřišti... ale to není nic nového.

»reagovat
3 příspěvky

15.09.2012 07:43

michal šmoldas (mik)

naše iglau

http://www.fcvysocina.cz/clanek.asp?id=Vstupenky-budou-k-dispozici-i-pred-zapasem-3595... A je tady přesně to co jsem říkal.. Oni je tam bez problému pustí,ale ne v klubových barvách to jistě nikdo nepozná,že fandí baníku...

»reagovat
1 příspěvek

14.09.2012 23:53

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Jihlava

Dnes jsem na svazu potkal pana Syneckého, tak jsem se mu připomenul s tou odpovědí kvůli Jihlavě. Odpověď bude znít zřejmě tak, že nikdo nepochybil. Vyčítat Jihlavě prý lze pouze to, že neřekla předem, jaká opatření provede a že jim neuzpůsobila kontrolu. Viz vyzouvání na holé zemi.

»reagovat
11 příspěvků

14.09.2012 08:55

Miloš Sanetrník (milda)

hra o pravdu

http://zpravy.idnes.cz/policie-v-pripadu-hillsborough-tutlala-fakta-dokazuje-nova-zprava-1dd-/zahranicni.aspx?c=A120912_201755_zahranicni_aha
Na tomto článku je vidět že některé pravdy obzvlášť ty co se nehodí do krámu musí opravdu dlouho zrát než se pustí na svět. Tohle jsem věděl už dávno z knížky kterou jsem fanouškům dávno doporučoval od Nicka Hornbyho "Fotbalová horečka"

»reagovat
7 příspěvků

07.09.2012 17:14

Ivan Horváth (ivanh)

tipovacka

kdy bude vyhodnocena tipovacka z minuleho tydne?

»reagovat
13 příspěvků

03.09.2012 20:19

3 - 7

dobré

Ordži opět v sestavách kola. Kdyby to tam chtělo padat i dál!

»reagovat
8 příspěvků

03.09.2012 13:17

Jeremias

Sponzor na blití...

Toto je jeden z našich sponzorů...
http://www.centralniregistrdluzniku.cz/hodnoceni-firmy-JUDr-Tomas-Vrana,1069219.htm
Už také kvůli podobným nechodím na fotbal... >(

»reagovat
9 příspěvků

02.09.2012 14:04

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Vedení Sigmy

Vedení Sigmy dokáže opravdu překvapit. Elegantně to shrnul Pivarník:

"Podle mého názoru jsou zbytečná taková pravidla, která se nedodržují. Hráči mají nějaký prémiový řád a v něm částky, které jim mají být vypláceny za remízy. A když pak ty remízy přijdou, jsou jim prémie pozastaveny. Chápete, co mám na mysli?"

Prosím, myslete hlavou, jinak to půjde do kélu.

»reagovat
5 příspěvků

01.09.2012 21:23

3 - 7

gratulace z daleka :D

I když jsem fotbal znovu kvůli práci neviděl, stejně posilam za tři vybojované body velkou gratulaci! Díky a teď už jen vítězně

»reagovat
4 příspěvky

31.08.2012 20:44

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Pody

Tak Podanka skončil v Teplicích. Škoda, mohl být náš.

»reagovat

31.08.2012 20:36

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Modrá Lavina

Zatím v tichosti, ať se nám to nezhroutí. Na adrese http://www.modralavina.cz už běží ostrá verze. Můžete se registrovat, a napsat klidně do tohoto vlákna připomínky. Doufám, že se Vám nápady, které snad přiskočí budou líbit. O víkendu sesmolím nějaký PR článek. Děkuji za pozornost.

»reagovat
8 příspěvků

29.08.2012 20:41

3 - 7

první vlaštovka

Neviděl jsem dnešní pohárovou výhru,ale snad je to ta pověstná první vlaštovka,co se týče výsledků. Pořád se dá se sezónou něco dělat,tři body na Baníku by nás určitě nakopli. Hlavně zlepšit herní projev,trochu kulhající za jarní částí. Neopakovat výkony z Budějovic a s Hradcem! Vytvářet si více šancí,ať se má člověk na co koukat. Hráče na to máme,teď jen kdy se ten vagón odbrzdí

»reagovat
14 příspěvků

29.08.2012 14:17

Patrik Valentík (valifkn)

Prostějov

Adresa hřiště kde se dnes bude hrát je : Za Místním nádražím 4536, Prostějov, 796 03 ?

»reagovat
3 příspěvky

29.08.2012 08:58

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

Někdo to rád horké!!!

na stránkách Eurofotbalu si můžete přečíst neuvěřitelný "komentář" k dění v Jihlavě sepsaný sportovním redaktorem Flipem Horkým a to zde: http://www.eurofotbal.cz/clanky/gambrinus-liga-trochu-jinak-192331/
ať žije duch kolektivní odpovědnosti!!!
Zde přetiskuji jeho neuvěřitelný názor! Prosím jde o redaktora ČT!!!

Další zvláštností je údajné ponižování fotbalových fanoušků Olomouce. Ti si prý museli sundavat boty během předzápasové kontroly na stadionu Jihlavy. Ano, je to velice drastická metoda, ale jednou jsem udělal neplechu, tak za ní musím pykat. Rádobypříznivci Sigmy se zapsali při finále českého poháru jako nezvladatelná parta pobíhačů po trávníku a tenhle cejch jim zjevně zůstal. Chápu, že ti, kteří po delší době na stadion Vysočiny dorazili, nemají se zmíněným incidentem, co dočinění. Jenže se na ně tak pohlíží. A já se nedivím - je absolutním alibismem, vymlouvat se na děravou legislativu, nefunkční bezpečností složky a špatná bezpečností opatření. Fanoušci sami se musí rozhoupat. Ti "správní" musí dát najevo, že výtržníky mezi sebou nechtějí. Mluvím z vlastní zkušenosti - vím, že neukázněných jedinců není tolik. Navíc se jejich přestupky proti fotbalovým zákonům slušné tribuny často opakovaly. Kdyby měl kolektiv více zodpovědnosti, dovedl by si s nimi poradit. Jenže k tomu asi musíme ještě dospět.... konec citátu: >( >(

»reagovat
13 příspěvků

28.08.2012 12:22

Tomáš Elbl (tomasini)

zatraceně už

Už mám dost neustálého obviňování Sigmy z úplatků, neustálého tvrzení veřejnosti toho, že jsme byli soudem usvědčeni, už mám dost toho, že olomouckej fanoušek je výtržník. Jsem z toho velice rozladěnej, takle špatnej mediální obraz nemá ani Baník a Sparta. Vím, že se říká, že potrefená husa se vždycky ozve, nejsem ani výtržník ani úplatkář, ale strašně mě ty řeči uráží. Co s tím?

»reagovat
8 příspěvků

28.08.2012 07:42

Lukáš

nebrečte pořád

Nebrečte ježiš furt, každej ví, jakou máte pověst a když se k vám podle toho chovají tak kvičíte. co jste si před rokem a něco uvařili, to jste teď sežrali. já vím, tamty ani neznáte, toho týpka, co skákal po plotě taky. vy jste chudáčci nevinní, neznáte nikoho, jen ty hodné

»reagovat
3 příspěvky

27.08.2012 19:07

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Výpadek

Omlouvam se za vypadek serveru, podle prvnich informaci se jednalo o vypadek se serverovne, kdy cast site. Jak budu mit presnejsi informace dam vedet cim to bylo

»reagovat

27.08.2012 12:18

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Co jsem poslal Jihlavě

Kopíruji z http://kopecny.eu/cz/osobni/fc-vysocina-jihlava-24-8-2012/ sem ať je to pohromadě:

Zažil jsem toho hodně, ale to co se stalo v Jihlavě na fotbalovém utkání, je pro mě zážitek na pěkně dlouho. Ani na letišti nebyla taková kontrola, takto se snad nešikanovalo ani na vojně, kterou jsem nezažil. Doufám, že se toto stalo fanouškům kohokoli naposledy, Jihlava se omluví a rychle takové chování změní. Na twitteru jsem byl požádán, abych se ozval na mail tiskového mluvčího. Toto jsem poslal:

Dobrý den,
několik let navštěvuji sportovní utkání a různé akce, kde je požadovaná určitá bezpečnostní prohlídka u vstupu. Mám za sebou riziková utkání v hokeji i fotbale, několik utkání i rizikových v zahraničí, avšak to co jsem zažil na vašem stadionu překročilo běžnou prohlídku. Hodně se situací zabývá občanské sdružení Sigma United o.s. v otevřeném dopise OTEVŘENÝ DOPIS VEDENÍ KLUBU FK VYSOČINA JIHLAVA Pokusím se Vám napsat svůj pohled na věc.

Plně chápu, že utkání proti Sigmě Olomouc bylo vyhodnoceno jako rizikové. Jsem zvyklý na přísné prohlídky, vyzkoušel jsem si nechvalnou agenturu v Brně, dechové zkoušky v Hradci, důkladné "ohmatávání" v Liberci, Jablonci, Mladé Boleslavi nebo například na Slovácku. Procházel jsem bezpečnostními rámy v O2 areně, v Mnichově, na PSG. Dokonce v Paříži Vám neprodají lístek bez průkazu jako je pas nebo občanka. Všude však vše probíhalo v nějaké lidské a slušné podobě. U Vás se však jednalo o zážitek, na který jen tak nezapomenu.

Při vstupu na stadion jsem byl požádán o občanský průkaz. Reflexivně jsem se zeptal, zda-li má pořadatel povolení od příslušných orgánů. Odpověděl, že nepotřebuje, protože data nijak nesbírá a nechce mé rodné číslo. Měl pravdu, ale dle mého názoru jen na chvilku. Nechal jsem jen nahlédnout, pořadatel nahlas přečetl mé jméno a druhý ochránce vše zaznamenal na kameru. Došlo tedy k záznamu osobních údajů, mého vzhledu a jména, což jsou osobní údaje, které k jednoznačné identifikaci slouží. Dle zákona o ochraně osobních údajů je osobním údajem jakákoliv informace týkající se určeného nebo určitelného subjektu údajů. Subjekt údajů se považuje za určený nebo určitelný, jestliže lze subjekt údajů přímo či nepřímo identifikovat zejména na základě čísla, kódu nebo jednoho či více prvků, specifických pro jeho fyzickou, fyziologickou, psychickou, ekonomickou, kulturní nebo sociální identitu. Žádám tedy Váš klub o smazání video i zvukového záznamu z této prohlídky. Dále bych upozornil, že tato kontrola byla diskriminační, týkala se pouze mužů, ženám se osobní průkaz nekontroloval.

Poté následovala hodně kritizovaná kontrola botou. Upozornil jsem pravděpodobně hlavního pořadatele, že v bílých ponožkách na vlhkou a špinavou zem si šlapat nebudu, že bych si přál nějakou rohožku. Následovala ihned arogantní až šikanizující odpověď a příkaz, aby se otevřela vrata a já byl vykázán za bránu stadionu. Kontrolu jsem tedy podstoupil snad tím "nejelegantnějším" způsobem. Nejdříve vyzul jednu botu, stál na jedné noze a poté druhou. Pokud chcete dělat takovou kontrolu, bylo by vhodné přizpůsobit podmínky.

V sektoru se nalézali pořadatelé bez vest s vybavením zamenitelným s pořádkovou policií. Na moje upozornění, že nejsou označeni pro identifikaci číslem, mi bylo řečeno, že vzadu na přilbě mají číslo. Nechci se hádat, ale jak poznám při možném napadení zepředu, na koho si mám stěžovat? Nehledě nato, že oni zaměstnanci agentury měli kuklu a někteří přilby sundané? A to můžu upozornit nato, že číslo pořadatele bylo z větší dálky špatně čitelné! Když se na označení podívám ad absurdum, tak bych doporučil mít číslo například v podpaží.

Protože se pořadatel odvolával na návštěvní řád, poprosil jsem jej, jestli by mi jej mohl poskytnout k nahlédnutí. Vím, že je před stadione, jak jste však za branou, tak tam vyvěšen není. Pořadatel vůbec netušil, kde tento řád je. Můžete mi prosím vysvětlit, čím se tedy agentura řídí? Vůbec nechápu tyto bezpečnostní opatření v kontrastu s tím, že byly vpuštěny osoby, které měli trošku popito, na stadionu se prodávalo alkoholické pivo (což v sektoru hostí moc často není, jsem rád, že tomu tak bylo), přes plot se dalo bez problému předat cokoli, aniž by nás pořadatel kontroloval.

Za odpověď děkuji
Petr Kopečný
Administrátor fanouškovských stránek SK Sigma Olomouc

»reagovat
2 příspěvky

27.08.2012 11:27

fantomas

prostějov

Nevíte jestli bude hromadný výjezd na pohar do Prostějova

»reagovat
1 příspěvek

27.08.2012 11:16

fantomas

do naha

NA jaře fanousci Jihlavy do naha >( >( >( >( >( >(

»reagovat
1 příspěvek


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com