Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

03.06.2023, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

04.09.2013 18:13

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

někde fans berou i vážně...

Hokej se hraje pro fanoušky a ti mají samozřejmě právo mluvit i do doprovodného programu utkání. Po vašich negativních komentářích na námi vybraný goal horn se výroby nové sirény chopil Ivo Spisar společně s produkčním Radia Haná. Použitá skladba je od české kapely Pipes and Pints.

»reagovat

04.09.2013 14:00

Xawier

Protest?

Dáme tedy akcionářům nějak najevo naši rozhořčenost, nebo necháme Sigmu vykrvácet

»reagovat
6 příspěvků

04.09.2013 10:59

Juris

už dost

Nejsem zastáncem radikálních řešení ,ale čeho je moc toho je příliš souhlasím s tím že vedení by se mělo dát jasně na srozuměnou že fotbal se hraje pro lidi aby si odpočinuli od starostí této doby nemůžou proklamovat vysoké předsezoní cíle a poté prodat nejsilnější hráče a ještě držet trápícího se Kotůlka jako trenéra i když nemá žádné výsledky a při utkání vypadá jako hromádka neštěstí která se modlí jen aby byl konec bojkot druhého poločasu mi přijde rozumný ......

»reagovat
1 příspěvek

04.09.2013 05:35

bahno

protest

Vyzívám SU k domluvě s ostatními fans skupinami a organizaci jakékoli formy protestu. V otevřeném dopise jste avizovali že nepolevíte a bude li třeba budou protesty radikálnější. Takhle to dál nejde! Neúčasf na příštím utkání, odchod v jeho průběhu?

»reagovat
21 příspěvků

03.09.2013 23:05

vojcek

ze sekce "NEPTEJTE SE"

Dobrý den Pavle. Zřejmě by bylo dobré, kdybyste si odpověď na dotaz níže přečetl ještě jednou. JAROSLAV nám popřál pevné nervy s "fanoušky", tedy s fanoušky v úvozovkách, ještě jednou zdůrazňuji, fanoušky v úvozovkách. Tedy ne fanoušky SK Sigma Olomouc, ale těmi, co své fanouškovství jaksi projevují jen podobnými výpady na webu. Zřejmě jste ale vůbec nepochopil ironii JAROSLAVA, čímž vyjádřil také svůj názor na takové "fanoušky", tedy ty, co začnou honem rychle psát po webu, hned jak se prohraje, případně se nějaký hráč prodá. Ostatně to, že víc komentářů mají informace o prohře než ty o výhře je v případě SK Sigma stará známá věc. Pan JAROSLAV asi moc dobře ví, na co "fanoušci" čekají, proto nám s nimi popřál štěstí. A my věříme, že začneme brzy vítězit a "fanoušci" nebudou mít o čem . TAKŽE MENŠÍ RADA NA ZÁVĚR - ZKUSTE PŘÍŠTĚ ČÍST TROŠKU POZORNĚJI. S pozdravem Petr Pelíšek, tiskový mluvčí (03.09.2013)
02.09.2013 - Přání / Stížnost
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli neplánujete v nejbližší době udělat nějakou besedu s fanoušky? Myslím že se toho událo docela dost a přišlo by hodně lidí. Jinak pevné nervy s "fanoušky". Hodně štěstí
(VÁCLAV Gregor [vasa681])

Je to TUPOUN. Moji reakci už samozřejmě smazal:

Dobrý den pane Pelíšku. Zřejmě by bylo dobré, kdybyste si dotaz níže přečetl ještě jednou. Pevné nervy s "fanoušky", tedy s fanoušky v úvozovkách, vám nepopřál Jaroslav, ale Václav. Ještě jednou zdůrazňuji, nikoliv Jaroslav, ale Václav. Zřejmě jste vůbec nepochopil, že Jaroslav není totéž, co Václav. TAKŽE MENŠÍ RADA NA ZÁVĚR - ZKUSTE PŘÍŠTĚ ČÍST TROŠKU POZORNĚJI.

»reagovat
2 příspěvky

03.09.2013 19:48

luki

Quo vadis SIGMO...

Zdravím všechny pravověrné SIGMÁKY, jak se lidově říká "tělem i duší" a dovoluji si zde na Vašem fóru zvěřejnit příspěvek, který jsem dnes odpoledne napsal na oficiální stránky SIGMY k článku o prodeji Pospiho...
Jinak chválím Vaše webové stránky, fakt dobrý! A teď tedy ten příspěvek:
"Je smutné, co se v současnosti děje s naší milovanou SIGMOU a ještě smutnější je fakt, že se opravdu nepamatuji, že by kdy pod jednou zprávou bylo 50 příspěvků. Co je na tom všem však nejsmutnější, že s 99 % příspěvky Vás všech musím takřka bezvýhradně souhlasit, což je vzhledem k tématu a blízké budoucnosti sigmáckého fotbalu alarmující!!!
Pro Tazatele: Ten bojkot bych trošku upravil... naopak všichni, kterým není fotbalový osud SIGMY lhostejný, by na Jihlavu měli přijít a spolu se závěrečným hvizdem rozhodčího po skončení 1.půle opustit stadion."

»reagovat
2 příspěvky

03.09.2013 18:47

Patino

Pseudokauza už tak poškodila klub.

Po prostudování materiálů ke kauze bych očekával, že fanoušci budou věřit funkcionářům klubu. Pan Kubíček ještě na svazu rozsoudil spor Bohemek v neprospěch Střížkova. A tak se pan Kapr pravděpodobně rozhodl účelově pro diskreditaci Kubíčka tím, že si najednou po měsících vzpomněl na údajnou korupci. Ve slušné společnosti by si pan Kapr nekonečně pošramotil svou pověst. U nás ne, dokonce mu věří i fanoušci Sigmy... Pan Kubíček již byl v té době v těžkém konfliktu v mateřském klubu, který již neměl racionální řešení. Svědek Obermaier tvrdil, že jednal o úplatku s Drobiszem a ten jednal s Kubíčkem... Pan Kubíček byl v ohrožení. Bránil se mj. odposlechem funkcionáře, který o Obermajerovi řekl, že by pro peníze prodal babičku. Policie např.zjistila, že pan Kapr vyzvedl v den utkání Bohemians v Olomouci z pokladny 600 tis. Kč a po návratu do Prahy vrátil do pokladny jen 300 tis. Kč. Po návratu hráčů vložil do pokladny dalších 300 tis. Kč. Policie dále zjistila, že pan Kapr nikdy dosud nevyplácel prémie v kabině po zápase... Poté, co Sigma vstřelila druhý gól údajně pan Kapr bez podání ruky z VIP odešel... Drobisz byl vybrán jako "známá firma". Frustrovaný funkcionář Slovácka před léty před novináři obvinil Drobisze nesmyslně z prodání zápasu. Ačkoliv pan Komňacký o Drobiszovi řekl, že jeho charakter a korupce nejdou dohromady, UEFAHujeři Golda a Haindlová v čele komisí svazu nevinného Drobisze skandálně potrestali. Plnili přeaktivně doporučení UEFY, aby trestali korupci i při neprokázání korupce u soudu, mají-li jisté indície... Samotný zápas při vysokém fyzickém nasazení byl nejlepší odpovědí různým špinavostem, které se před zápasem nikoliv z iniciativy funkcionářů Sigmy staly. Koneckonců, pokud pan Kapr nabízel svým hráčům za výhru dvojnásobnou prémii (celkem 600 tis. Kč) v době, kdy jeho tým byl již zachráněn na 14. místě, pak by bylo třeba hráče Bohemians podplatit sumou nejméně 601 a výše tisíc Kč. Bohemians však v soutěži ani jednou nezvítězili na cizím hřišti... Kdo této korupci věří, ať tam běží. Jiná věc je, zda-li se funkcionáři Sigmy před zápasem neobávali nějakého zářezu ze strany rozhodčího nebo "Chramosty" v dresu Bohemians (víme co provedl Chramosta v poháru v Kroměříži a ve finále proti Sigmě). Poté co Chramosta podváděl dostal pouze trest, ovlivněný výsledek již nikdo nezrušil a zápas se v takových případech neopakuje. Četnost poškozování Sigmy Olomouc ze strany rozhodčích byla tenkrát vysoká... Jak známo, z kausy uplácení rozhodčích vyšla Sigma čistá. A pan Kubíček tenkrát četné zářezy ze strany rozhodčích vysvětloval tak, že se rozhodčí Sigmě mstí za to, že jim neplatila...
Pod panem Psotkou hrála Sigma vynikající fotbal. Vzpomeňme na formu útočníků Ordoše, Hubníka, Šultese a Petra. V této době kulminovala návštěvnost. Po odchodech Ordoše, Hubníka a Šultese potřeboval tým určitý čas, aby je nahradili Varadi, Schulmeister či Klesnil. Vykonstruovaná kauza a nespravedlivé tresty mužstvo psychicky oslabily. Sigmu zachraňoval v lize pan Uličný. Trenér Psotka mezitím odvedl vynikající práci v Senici na Slovensku.
Trenér Pivarník dosáhl s týmem solidních výsledků, Sigma však hrála defenzívně, podle toho také vypadala nízká návštěvnost. Nastřílela nejméně gólů z mužstev první poloviny tabulky. Jeho požadavek koupit za několik milionů dvě posily s tím, že Sigma bude bojovat o titul, považuji za nepochopení filosofie klubu, který chce vychovávat fotbalisty pro Evropu. Vlastníci klubu se v obtížném období ekonomické krize rozhodují ve své soukromé firmě tak, jak je tomu všude ve světě. Podíl města na jejich právech rozhodovat v se své soukromé firmě nic nemění. Sigma má dostatek výborných fotbalistů, aby každý rok bojovala o evropské poháry. Domnívám se, že nyní je mj. cílem velmi odpovědně zapracovat do A týmu nadějné mladé hráče. Dosáhnout toho bez poklesu ambicí klubu je těžké a proto by bylo na místě, aby fanoušci klub podpořili, neboť mohou být u zrodu vynikajícího mužstva v příštích letech.

»reagovat
15 příspěvků

03.09.2013 15:37

ota

stydte se vedeni Sigmy

Dnešní denníky mají ve sportovní části články s nadpisy Plzeň vykupuje ze Sigmy to nejlepší. Tím je myšleno poslední výprodeje nejlepších hráčů ze Sigmy do Plzně. Sigma měla poslední roky ve svém týmu 4 fotbalisty. Rossiho přenechala zdarma Jablonci, Hořavu a Pospíšila prodala za malý peníz do Plzně a Navrátil to sám neutáhne, když má kolem sebe 10 odkopávačů. Vůbec si nevážíte věrných fanoušků chodím na Sigmu už více jak 30 let, ale teďmám chuť vám vrátit pernamentku. Před časem prohlásil bývalý funkcionář Kubíček, kterého jinak nemám rád, že sportovní manažer Psotka Sigmu totálně rozloží. Nevěřil sem mu, ale ted vidím, že to bude pravda. Totální destrukce v Sigmě začala před 3 lety, když byla obvyněna z korupce. Tenkrát byl trenérem Sigmy pan Psotka a většina fotbalových fanoušků včetně mě se shoduje, že iniciátorem tohoto podplácení byl pan Psotka. Od té doby to jde se Sigmou z kopce. Fotbalová utkání s Duklou Praha a s Jabloncem byly hotovou tragédií. Bude to určitě práce pana Psotky, že přitáhl do mužstva takové lazary jako je Vidlička a Lietava. Počínaní vedení Sigmy vede k tomu, že Sigmafotbal spadne brzo do druhé ligy. Pane Lébre a Psotko nestraší vás, že má Sigma po sedmi ligových kolech pět bodů a hrozivé skóre 10:16. Jak to může s fotbalem Sigmy dopadnout, když má špatné vedení, mizerného trenéra a neproduktivní družstvo.
Doufám, že to věrní fanoušci dají vedení Sigmy najevo, že se jejím počínaním nesouhlasí a na fotbal přestanou chodit.

»reagovat
4 příspěvky

03.09.2013 12:13

Patino

Věřme vedení klubu.

Mrzí mne nedůvěra fanoušků k vedení klubu. Ročník 93 - reprezentanti Kalas, Houska, Habusta, Plšek, Zahradníček, Falta plus další naděje Svozil, Múčka, Texl. Ročník 94 - reprezentanti Peťa Ševčík, Hybl. Ročník 93 - mistři ČR jako U15, U17 a U19 - vyhráli dorosteneckou ligiu s rekordním počtem bodů a vstřelených gólů. Mezi mladšími má Sigma velké talenty- Buchvaldek, Zlatohlávek. Další vyjímečný ročník U 15 bude letos favoritem na prvenství v ČR. To vše spadlo odněkud z nebe? Nevnímáte a nerespektujete dlouhodobou poctivou práci s mládeží v klubu? Sigma je dlouhodobě 4. týmem ligy. Přijďte se podívat na B tým, juniorku a dorostence či žáky. Přidete na lepší myšlenky a začnete si klubu více vážit.

»reagovat
5 příspěvků

02.09.2013 23:43

Fanda

Nechápu

Když do Sigmy přišel Lébr věřil jsem, že silný majitel Sigmu pozvedne! Ouha!!!Máme nejlepší hráče v mládežnických kategoriích a než svůj talent dokáží rozvinout v Sigmě a něco nám divákům ukázat a společně zažít evropské poháry, tak je prodáme (projíme)!!! Věřím, že ekonomická situace je v zemi špatná, sponzoři nejsou, ale jak to dělá Liberec, Jablonec, Boleslav o Plzni ani nemluvě, že si mohou dovolit držet hráče starší, zkušenější a tím pádem dražší. Vždyť tam nechodí tolik lidí na fotbal jako u nás v Olomouci ( kromě Plzně, ale i to nebývalo). Jak shánějí peníze, asi to někdo neumí a když to neumí je třeba změna!!! Pokud chcete jen prodávat hráče do jiných klubů v ČR zrušte "A" tým a buďme farmou pro chytřejší, kteří si svých diváků váží a nelžou jim. Proč hráči, kteří z Olomouce odešli do zahraničí se vracejí do jiných klubů v ČR. Ryba smrdí od hlavy pánové!!! Začnu chodit znovu na hokej, Mora sice hraje jen 1. ligu, ale divákům se nelže. Zveřejněte přestupovou částku, ať srazíme paty a řeknem dobře ho kluci prodali, vždyť do klubu jdou veřejné peníze i z města a kraje a já zde platím daně!!! Ó jak jsem bláhový, že!!! Vždyť jsem jen fanda!!!Atmosféra na stadiónu mně bude chybět, ale věřím, že na další ligový zápas příjde minimum fanoušků, ale to s Vámi nehne, že!!!

»reagovat
3 příspěvky

02.09.2013 23:28

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Turnaj fanoušků

V sobotu se uskuteční turnaj v nohejbale a beach volejbale, který pořádá Sigma United. Místo konání je sportovní areál v Hodolanech, začátek v 10.00. Pokud by měl někdo zájem (nohejbal 3 hráči), beach (4 hráči/hráčky), nechť napíše do čtvrtka na e-mail sigmaunited@sigmaunited.cz. Startovné dobrovolné.

»reagovat

02.09.2013 22:15

Miroslav Hýža (Miroslav)

Byl jsem fanoušek

Byl jsem, myslím, velkej fanoušek, ostatně jako většina zdejších. Ale dneškem to pro mě skončilo. Doufám, že ne na vždycky, protože jsem to miloval. Ale tomuhle já fandit prostě nebudu.

»reagovat

02.09.2013 19:34

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Chjo

Ještě prodat Navrca a nemáme s kým hrát.

»reagovat
3 příspěvky

29.08.2013 00:02

Miroslav Hýža (Miroslav)

Náhrada za Daridu

To jsem zvědav, jak naše vedení zareaguje, když odejde Pospíšil do Plzně. Už teď nám střed zálohy hoří a nemá ho kdo hrát, zvlášť, když jsme prozíravě odložili Nepožitka a Ordoše se chce tréňa zbavit. Ale co, začnem jako každej rok budovat nový mužstvo, zabudujem Housku s Plškem. Oni budou v Plzni za rok či dva zase někoho potřebovat.

Bob se jim na to taky brzo vysere, kdo by se mu taky divil.

»reagovat
1 příspěvek

25.08.2013 22:08

Radek Mašek (ramas)

a je to

A je to přesně tam, kde jsme to v černých myšlenkách viděli. Jsme bod od sestupu a před námi Plzeň..Sigma, Budíček !!!!!

»reagovat
4 příspěvky

25.08.2013 08:55

Sestava

Ordoš asi pryč

Vypadá to na Ordošův odchod

http://fotbal.idnes.cz/odchodu-ordose-bych-se-nebranil-rika-olomoucky-trener-kotulek-pbc-/fotbal.aspx?c=A130824_104246_fotbal_mah

»reagovat

22.08.2013 09:12

3 - 7

mikulovice

Tož i v Mikulovicích sme měli namále. Snad se klucí seberou, sezóna začíná utíkat

»reagovat
4 příspěvky

14.08.2013 20:13

Petr Hořák (3 - 7)

Olda

Olda Machala pro iDnes: Ikonu Sigmy zamrzelo, že odchovanec klubu Tomáš Ujfaluši si po zranění pro návrat do ligy vybral Spartu a nikoli Olomouc, které chybí na hřišti vůdce. "Tomáš asi zdravý je, když podepsal Spartu. Mě mrzí, že tady není takový hráč, který v Olomouci fotbalově vyrůstal a hraje ve Spartě. Má tady i dceru....

Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/martin-kotulek-olomouc-fotbal-dej-/fotbal.aspx?c=A130814_1964294_fotbal_ten

»reagovat
11 příspěvků

08.08.2013 21:52

Miroslav

Dotaz smazán

Otázka pro pana Psotku: neuvažujete, ze by v této sekci odpovídal někdo, kdo se s fanoušky umí bavit na úrovni, jako tomu dříve bývalo zvykem u pánů Kubíčka a Raka? Od té doby, co tu odpovídá pan Pelíšek, mezi fanoušky rapidně poklesla popularita této sekce, v některých směrech je dle našeho názoru spíše kontraproduktivní.

Přeji hezký den.

»reagovat
4 příspěvky

08.08.2013 10:18

Radek Mašek (ramas)

Ujfi

Tak podobně jako Kováč, nám utekl i Ujfaluši...hlavně, že hledáme lídra. Ale my ho vytvoříme z vlastních řad, zocelíme vlastní lidi! Za rok čekám, že to podobně dopadne i s Rozehnalem. Někteří holt kecají, někteří konají

»reagovat
9 příspěvků


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com