Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

20.09.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

01.12.2013 11:38

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Psotka

Tak Psotka vidí, že hrajeme o záchranu a chce obměnit kádr :-) Přitom ještě před Spartou jsme hráli o poháry, v létě všechny strachy fanoušků odrážel, že ti tomu vůbec nerozumí a nejsou kompetentní.

Tak jo, prodají se ti, co mají nějakou cenu, doplní se to nadějema, co se budou rvát o ligu, a bude se věřit, že manažeři a představenstvo jsou ti kompetentní odborníci.

»reagovat

01.12.2013 10:08

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

stránky Sigmy

Bože, Pelíšek už zase jede. Prý skutečně nejde vyměnit fotka týmu... Jak to má v klubu fungovat, když místo toho, aby ten osel řekl někomu, kdo to umí, půl roku tvrdí, že je porouchaný web. Pánové a dámy, web není auto, aby se mu z ničeho nic porouchala převodovka, ale i to auto může do servisu!

»reagovat
3 příspěvky

30.11.2013 18:43

Miroslav Hýža (Miroslav)

Malé ohlédnutí

Podzim je za náma, jak to přátelé hodnotíte? Vezmu to bodově, co mě za podzim ,,zaujalo".

1) Opravte mne, pokud se pletu, ale před sezónou tu byla prohlášení o tom, že přijde osobnost (nepřišla)

2) někde jsem četl vyjádření, že se jedná o příchodu trenéra (nepřišel)

3) taky si vzpomínám na výrok, že se nebude konat výprodej - Hořava, Janotka, Pospíšil..., jestli to je nebo není výprodej, ať si každý určí sám.

4) vrcholem všeho bylo prohlášení o tom, že jedeme na poháry - tzn. umístit se do třetího místa, což by byl nejlepší výsledek za posledních 10 let,už tehdy jsem si myslel, že je to vtip, nyní se ukazuje, jaká je skutečná síla mužstva.

5) přišly posily, které to tu měly pozvednout: Lietava, Vidlička, Wiljaars, Karaš - ani jeden z nich se natrvalo neusadil v základní sestavě, natož aby se stal oporou.

6) naše současná pozice - 17 b, shodná s nováčkem ze Znojma (takové naše béčko). Po neúplném kole náskok 4 body na posledního (ale mohou to být i třeba dva) a ztráta 11 bodů na třetí místo (tedy náš cíl). Poměřili jsme se se všemi soupeři z nichž pouze čtyři jsme dokázali porazit: Slavia, Bohemians, Brno, Jihlava.

7) jak by se Vám líbila jedenáctka: Bárta - Hubník,Kováč, Hudec, Rossi - Vacek, Hořava, Pospíšil - Přikryl, Hubník, Šultes? Je mi trochu smutno, když se porozhlídnu ligou a vidím naše hráče, kterým to vesměs jde, některým velmi dobře.

a zase ta komunikace s fanoušky. Už skoro rok běží nový web, jak se Vám líbí? Vlastně to byl jen slib. Místo toho tristní sekce zeptejte se, výmluvy na špatnou kondici, dneska dokonce už ani nebyl onlajn, cenzurovaná diskuze o hovně, články s chybama a vůbec novinařina bez nápadu, reportáže tak tendenční a nepravdivé, že už je radši ani nečtu. Podle nich bych si musel myslet, že jediný, co nám chybí je přece štěstíčko.

Vyhlídky na změny?
Chytře jsme vyhodili trenéra ze čtvrtého místa a podepsali nezkušeného asistenta na další dva roky, trenéry tedy máme pod smlouvou dva, ale zřejmě budeme potřebovat třetího. To nám těch peněz na plat asi zbylo... Z toho torza, co tu zbylo, se nejlíp ukazují Doležal, Navrátil a Zlámal, o všech se šušká, že by měli odejít.

Můžeme si tedy zhodnotit rok práce manažera Psotky a taky představenstva v novém německém modelu, který nám všem byl dáván jako změna k lepšímu. Klub se ,,vyčistil od Runtáka a Raka, jestlipak pan Gajda už vyklidil kancelář? Už v létě jsem říkal, že na to kašlu, přesto situaci sleduju, zřejmě ze setrvačnosti a proto, že mi ta černá hvězda za těch dvacet let přirostla k srdci. Výsledkově už bylo hůř, přesto se mi i tehdy chtělo na fotbal víc.

Inu tolik pozitiva co mi přišla na mysl při sobotě :-)

»reagovat
7 příspěvků

30.11.2013 08:15

Patino

U15 porazila v hale Spartu i Slávii

U15 Sigmy je srovnávána s mimorádným ročníkem 93, kteří byli mistry ČR jako U15, U17 a U19 s rekordním počtem bodů a vstřelených gólů, dnes pod Radimem Kučerou bez Housky a Falty vedou 3. ligu. U15 vyhráli mnoho zápasů v zahraničí(i v Anglii proti klubům Premier Leaugue), údajně se jedná i o jejich zápase proti Barce v Barceloně. V moravské soutěži mají skore 123:3, prohráli v nešťastném zapase na Baníku 1:2, vyhrají-li odvetu, budou hrát na závěrečném turnaji o mistra ČR s vítězi ostatních soutěží u nás (asi sedm týmů). Celostátní soutěž U17 je bohužel zrušena, o titul MR se tak nehraje, jsou pouze soutěže na Moravě a v Čechách. Celostátní ligu U19 vyhrál předloni náš tým 93 ročník, loni ročník 94 skončil těsně třetí, do posledního kola bojovali o titul. Letos ročník 95 bojuje se Slávií o čelo tabulky. Je možné, že ročníky 96 a 97 tak úspěšné nebudou, i když tam šikovní hráči jsou. Ročníky 98, 99 a 2000 budou zřejmě úspěšné. Ze solidního ročníku hrají v průměru nakonec jen dva hráči ligu... Jinak Sigma se Spartou a Slováckem mají v popředí 3. ligy svá béčka, ostatní kluby béčka zrušili, hrají vlastně soutěž juniorek. Takže týmy juniorek Sparty, Sigmy a Slovácka jsou jakési C týmy převážně z loňských dorostenců. Sparta má nyní nejvíce reprezentantů v U19, dva staví již za B tým, většinu za juniorku a za U19 staví nejvíce 18 tiletých. Se Sigmou jako většina klubů zrušila U18, např. Slávia má stále U18, která hraje krajovou soutěž - jakousi 2. dorosteneckou ligu U19.
Dnes dopoledne hraje v Třebíči naše U15 další tři zápasy halového turnaje.

»reagovat
6 příspěvků

26.11.2013 17:00

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Kdepak jsou!

1) Kde je ta atraktivni hra, co ma divaka nalakat?
2) Kde jsou ti diváci? Chodí jich o 470 min
3) Kde jsou ty boje o pohary?

»reagovat
10 příspěvků

26.11.2013 10:55

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Trenér

Vypadá to, že vedení bude moct fanouškům přihrát Komňackýho

»reagovat
5 příspěvků

25.11.2013 22:44

Patino

Pitomá kausa poškodila klub.

Pro ty z vás, kteří píšete o igelitkách a nevěříte vedení Sigmy, ale věříte panu Kaprovi, Goldovi a slečně blondýnce Haindlové Vám připomenu fakta.
1. Kubíček na půdě svazu rozsoudil spor Bohemians v neprospěch pana Kapra. Poté Kubíčkovi vykradli kancelář, ztratily se však jen obálky. Po osmi měsících oznámil Kapr korupci, aby se asi pomstil Kubíčkovi. Věděl, že pro odsouzení Kubíčka nebudou již důkazy, věděl, že také Kubíček nebude mít důkazy o své nevině. Kubíček měl být tedy jen pošpiněn. Svědek Obermaier jasně řekl, že mu peníze předal Drobisz a s ním za klub jednal Kubíček. Ohrožený Kubíček si pořídil první nahrávku, ve které bylo řečeno: "Obermaier je na peníze, prodal by za ně babičku, pan Kapr má Ukrajince..." Poté vyjádřil Kubíčřek obavy o život...
2. Policie zjistila, že pan Kapr v den zápasu vyzvedl z pokladny 600 tis. Kč jako dvojnásobnou slíbenou prémii pro hráče za výhru v Olomouci. Asi mu dva konkurenti Sigmy v rámci pozitivní motivace poskytli dvě nevratné zálohy po 300 tis. Kč , které vyplácel Kapr hráčům za výhru v lize. Proč by sliboval vlastní peníze jako dvojnásobnou prémii, když byli Bohemians již před zápasem v Olomouci zachráněni. Kapr odešel z VIP kolem 70. minuty bez rozloučení a po návratu do Prahy vrátil do pokladny jen 300 tis. Kč. Hráči Bohemians po zápase v Olomouci oslavili udržení v lize ve vinném sklípku a po jejich návratu do Prahy vrátil Kapr do pokladny opět 300 tis. Kč. Policie navíc zjistila, že Kapr nikdy nevyplácel prémie hráčům po zápase v kabině...
3. Kubíček v té době rozhádán s majiteli i zaměstnanci změnil zřeimě ze strachu z Ukrajinců pana Kapra strategii obrany, pořídil další nahrávku s bývalým pokladníkem a snažil se vydírat majitele Sigmy tím, že nabízel mlčení za finanční vyrovnání při odchodu z klubu. Vedení na jeho vydírání nepřistoupilo.
4. Golda s Haindlovou v čele komisí svazu si byli vědomi doporučení UEFA, podle kterého měly FA trestat za korupci i v případech, kdy soudy korupci neprokážou, ale existují významné indicie. Golda s Haindlovou jako Haškovy děti stáli s Haškem a Hušákem na jedné straně v kauze krachu Sazky proti miliardářovi Vítkovi, za kterého vyjednával pan Lébr. I to mohl být důvod, proč se Golda s Haindlovou zachovali jako UEFA-Hujeři a vyslyšeli doporučení UEFA a potrestali aktivisticky Sigmu s Drobiszem. Sigma se neodvolala, neboť existovala písemná výhrůžka ORK v čele s Haindlovou, že v přípADĚ ODVOLÁNÍ SE sIGMY KLUB VYŘADÍ Z LIGY. pROTOŽE SE sIGMA NEODVOLALA, NEMŮŽE ANI NYNÍ PODLE ŘÁDŮ fačr ŽÁDAT NAVRÁCENÍ PENĚZ.
5. Mimořádně směšná je víra, že Sigma tenkrát ve vynikající formě bude uplácet trpaslíka , který v lize nevyhrál na cizím hřišti jediný zápas. Pokud byste si kausu pořádně prostudovali, nikdy byste nemohli psát o igelitkách. Golda s Haindlovou mimořádně poškodili klub Sigma Olomouc v době, kdy Psotka jako trenér zahájil v Sigmě podobný projekt, jako uskutečnil Vrba v Plzni. Oba kluby v té době předvádělý atraktivní ofenzívní fotbal. Po potrestání klubu hráči Sigmy pro neschopnost se koncentrovat na zápasy prakticky přestali v lize vyhrávat. Těžko se hraje při pomyšlení, že Vám někdo z Prahy odebere 9 perně vybojovaných bodů ... Kdyby nebyla Sigma v posledních 15 letech se Slávií nejčastěji poškozovaným týmem ze strany rozhodčích - jako týmy první čtyřky v historické tabulce ligy... Přesto se najdou fanoušci, kteří vedení Sigmy nadávají do podvodníků ... Co asi očekávají od vedení klubu?

»reagovat
10 příspěvků

25.11.2013 10:23

3 - 7

:-)

Pořád je o co hrát - jen se to změnilo v boj o záchranu. Aneb jak se slova mění v činy

»reagovat
1 příspěvek

24.11.2013 18:54

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Stručné hodnocení

Prohra s posledním.

»reagovat
8 příspěvků

22.11.2013 18:25

3 - 7

Kučis jede!!!!

Radimovi to přeju! http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/trener-kucera-vede-s-beckem-sigmy-3-ligu-a-chce-do-prvni-20131122.html

»reagovat
4 příspěvky

22.11.2013 12:44

SIGMA

Znojmo

http://fotbal.idnes.cz/pred-zapasem-znojmo-olomouc-d1t-/fotbal.aspx?c=A131122_2003227_fotbal_ald

»reagovat
8 příspěvků

22.11.2013 12:24

SIGMA

koncepce

"Kozel z Dukly neodejde. Nechceme rozbít pět let práce, zní z klubu."
Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/trener-lubos-kozel-by-mel-zustat-v-dukle-fd6-/fotbal.aspx?c=A131122_2003292_fotbal_ald

Takhle se chová inteligentní management firmy!!!

Ale i to, jak jejich předseda představenstva odpoívdá na jiné otázky... Např. "Možná odejde za lepším angažmá po dokončení určité části našich cílů. Pokud se to stane, vytvoříme podmínky, aby odešel jako úspěšný kouč. Druhou možností je, že se Dukla stane sama o sobě lepším angažmá a nebude důvod odcházet."

Prostě optimismus a nějaké ambiciózní cíle tam jsou ze strany nejvyšších jasně cítit!

Tady je každé přestupové období takovej šrumec, že prakticky každého půl roku začínáme od začátku...

»reagovat
4 příspěvky

21.11.2013 20:44

3 - 7

plzeňácííí

To je pravda vo těch třech mladých klucích plzeňských, že sem mají v zimě přijít? Asi se u nás mají rozehrat, či co

»reagovat
4 příspěvky

18.11.2013 09:07

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Nejsme v tom sami

Podle sportoblesku do Slavie vstoupí investor z Ruska a podělí si s Řebíčkem kompetence fifty fifty... Ono to možná nezní tak přitrouble, ale vemte si, že máte dva sportovní ředitele, takže aby rozhodnutí platilo, musí být ve shodě oba dva společně s manažerem Šetrlem. Blbost světu vládne a nejsme v tom sami.

»reagovat
2 příspěvky

16.11.2013 11:37

vojcek

Repre

Je neuvěřitelné, jak se změnil můj vztah k repre po odchodu Bílka. Resp. mě velice mile překvapil pan Pešice. Nemyslím to, že všechny tři zápasy vyhrál, ani nehodnotím samotnou hru. Ale ten rozdíl, jak dokáže zhodnotit zápas. Klidně přizná to, co stejně každý viděl, tj. že hráči utkání podcenili, že je spokojený jen s výhrou, ale dokáže ve hře najít i pozitiva. A sice možná takticky, ale umí pochválit diváky tak, že to zní přirozeně.
Třeba je mnohem horším trenérem, než byl Bílek, ale to, jak dokáže promluvit směrem k veřejnosti je taky obrovsky důležité. Vidím tam velkou analogii ke klubové situaci. Stačilo by udělat pár změn (tiskovvý mluvka, trenér, Gajda ...), a ono by to šlo, né že né (jak říká Bosák).

»reagovat

06.11.2013 09:54

3 - 7

rošáda

Tak že by se původní myšlenky některých vizionářů naplnily a Psotka šel přes veškeré svoje prohlášení trénovat?

»reagovat
14 příspěvků

05.11.2013 09:44

SIGMA

zamyšlení

Kdo myslíte, že z trojice Navrátil-Vepřek-Zlámal bude v Sigmě působit i v jarní části?

»reagovat
11 příspěvků

28.10.2013 10:18

Tomáš Elbl (tomasini)

Obavy

Sice jsem říkal, že na fotbal chodit nebudu, nebudu se na něj dívat, protože mi to drásá nervy, ale...
Při pohledu na tabulku, máme náskok na posledního pět bodů, na předposledního rovněž... ovšem, když se podíváme na zápasy, které nastanou... Baník, Sparta... kolik bodů asi bude? No a pak hrajeme ve Znojmě - dovolím si tvrdit zápas o šest bodů... Třebas to ale bude dobře a něco se stane

»reagovat
20 příspěvků

22.10.2013 00:33

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Dějiny

Všechno se nějak počítá a všechno se někam píše. Kroniky budou zajímavé, některé postavy současného olomouckého fotbalu budou vykresleny jako velmi tragické. Tak si s tím žijte.

»reagovat
11 příspěvků

21.10.2013 15:24

3 - 7

kabina

Že by už ani kabina nedržela při sobě?

http://fotbal.idnes.cz/olomoucky-utocnik-varadi-po-prohre-v-pribrami-f4l-/fotbal.aspx?c=A131021_1990810_hok_1liga_ald

»reagovat
3 příspěvky


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com