Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

13.06.2024, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

04.02.2014 11:54

3 - 7

pomoc!!!

Prosím o pomoc přítomné znalé fanoušky. Asi po těch profanděných letech ztrácím soudnost, rozum, nebo paměť. A teď se nesnažím být ironický, zlý, nedejbože vysloveně protiklubový.

Jde o prosincové vyjádření pana Lébra o velké posile. S tím, že se odtajní na začátku ledna, protože jinak by nám ji někdo ukradl /možná ukradl, snažil se odloudit, co já vím.../.
1 - byl to návrat Pospíšila? Ale pokud nám dle vyjádření p. Lébra pořád patřil, tak by neměl spadat (stejně jako Nepo) do seznamu posil. Protože kdo nám patří, nemůže nás posílit, ať už je na hostovačce v Horní Dolní, nebo třeba v Béčku či juniorce. Je prostě náš a my si ho dle formy, morálky či aktuálního stavu v A-týmu prostě přeřadíme. Takže dle mé logiky Pospec to bejt nemohl (tím pádem ani Nepo, Rolinc, atd...).

2 - je to teda senegalec Fall? Neviděl jsem ho hrát, netroufám si odhadnout jeho přínos, ale přece jen, hráč, obrážející třetí španělské ligy se jako velká posila brát taky nedá. Přesto věřím, že třeba jako Meli, Mara Hollý, Štefka, Honza Maroši, Pepík Mucha, Baranek, Urbi či jiní z nižších lig se i Fall může mezi posily zařadit. Ale při jeho podpisu se zdráhám uvěřit, že by se o něm v prosinci nemohlo mluvit, že by nám ho až tak chtěl někdo vyfouknout.
3 - zbývá mě, něž si říct, že na tu velkou slibovanou posilu vlastně čekáme. A asi marně, stejně jako loni v zimě.
Pokud to někdo vidí jinak, napište, opravte mě, rád se nyní zmýlím. Zatím mě přišlo, že máme průvan ven a návraty z hostovaček. Zase pevně věřím tomu, že když dostanou šanci mladí (Zahradníček, Schmidt, Svozil), někdo z nich se chytí a bude do roka oporou. A bohužel pro nás zpeněžitelný...

»reagovat
10 příspěvků

01.02.2014 22:43

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

superklub

Tak prý lže primátor, zatímco v klubu jsou všichni upřímní, čistí jako lilie a vše je v nejlepším pořádku. Myslím, že cena pro nejlepšího mluvčího roku letos nemůže Sigmu minout.

»reagovat
9 příspěvků

31.01.2014 14:00

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Penízky

Nekompetentní vedení a majitelé žádají město o další peníze... Tahat z veřejných rozpočtů, když svému klubu půjčují na celkem vysoký úrok, to už chce jistou dávku drzosti.

»reagovat
46 příspěvků

30.01.2014 23:28

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Deník

Taky z dnešního Deníku vyplývá, co je to za charkter. Ještě tam tvrdí, že manažer mu říká, že trest nehrozí, takže věděl, že dělá nekalost. Jinak všechno napsto v pohodě, nemá z toho depku, vysmátej...boží mlýny melou pomalu, ale melou, jak víme. Psal jsem Chovancovi, ale neodpovídá nevím proč.

»reagovat
2 příspěvky

27.01.2014 21:46

SIGMA

Pro zasmání?

http://fotbal.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A140127_151114_fotbal_pes

Tak takhle nějak se o nás teď baví celá republika...

Zajímavé si přečíst i názory nezaujatých lidí

»reagovat

27.01.2014 21:38

3 - 7

ty woe

Tohle vyjádření Doležala mě teda dostalo. Počkám si ještě na celý znění a pokud možno v jiných médiích, ale jestli tohle myslí vážně, že si 2x nezahrál a byl nasratej, tak ať už sem nikdá neleze. Chlapský vyjádření, fakt. Nemože říct, že šel prostě za lepším?
Inu, další hráč, který se nikdy nevrátí, tady u něj "zaplaťpánbůh", evidentně je to srdcař jak dělo. Vackové, Přikrylové, Doležalové - děkujeme, nevracejte se


http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga-rocnik-13-14/193010/dolezal-o-prestupu-podraz-olomouc-se-ke-mne-taky-nechovala-fer.html

»reagovat
2 příspěvky

27.01.2014 16:09

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Smír

Tak, kluby se domluvily, spory se uhladily, všechno je vyřešeno, pokladna se trochu naplnila a navenek jsme poškození my. Líp to snad ani nemohlo dopadnout. Předpokládám, že o soud už nikdo moc stát nebude.

»reagovat
8 příspěvků

27.01.2014 15:58

SIGMA

bez komentáře...

http://fotbal.idnes.cz/fotbalista-martin-dolezal-prestup-olomouc-jablonec-fyp-/fotbal.aspx?c=A140127_151114_fotbal_pes

»reagovat
1 příspěvek

27.01.2014 01:05

Ivan Horváth (Ivanh)

Kauza dolezal

Muj osobni pohled:

»reagovat
29 příspěvků

26.01.2014 16:55

3 * 7

chjo

De to všechno do prdele! Po páteční návštěvě u hejtmana a sobotním setkání s panem Lébrem, kde se potvrdily páteční řeči z plesu Sigmy (ten byl opět na úrovni, KRISTÍNA byla megaluxusní) o pseudoprodeji Doležala a ještě nějakém dloužku (nebudu konkrétní, zasvěcení ví a já slíbil držet hubu) nabývám dojmu, že je to pro olomoucký fotbal nějaká konečná a dokud nespadneme někam do trojky, neproběhne celkovej očistnej proces, tak se z toho nevyhrabeme. Hráče máme dobrý, klucí se snažej, v pohodě to udržíme (bohužel???), mládež taky v cajku, ale výhled je ten prostě přežít a zpeněžit, co se hejbe a trefí bránu.
Kauza Doležel je posledním komickým dokladem o fungování milovaného klubu. Ať už za to může kdokoli! Doležal se projevil jako patriot, sigmácký srdcař a propagátor hesla "jsme jeden tým, jedna rodina" ..... Nechal bych to tahat po soudech tak dlouho, až mu z toho dobře nebude a prdel bude mít z lavičky odřenou.
Psotka na GM tragicky selhal, poslední tři kola jeden bod, ale trénuje a vyvození důsledků jeho nákupů a prodejů nikde. Pan Lébr opět potvrtdil, že se Pivas nehodí ani na hnůj a kdo cekne, má po prdeli. O další kupě věcí škoda mluvit, je to k pláči.
Aspoň bude čas se věnovat naplno práci.

»reagovat
3 příspěvky

26.01.2014 13:21

prospal

svalová vlákna pro pažouta

tak v úterý má dorazit senegalec ze španělska. obránce či co. už záleží jen hráči, jestli přijme nabídku sigmy. pažout bude mít radost- konečně ta správná svalová vlákna.

»reagovat
1 příspěvek

26.01.2014 12:47

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Naivita

Naiví část fanoušstva čekala v sobotu představení posily ze Senegalu. Místo toho byl prezentován fakt, že jsme bez útoku.

»reagovat
2 příspěvky

26.01.2014 11:44

prospal

zrušte ten výlet do turecka

podle mě by se ten výlet do turecka měl stornovat, naprosto vyhozený prachy, podusit to torzo týmu tady a pokusit se ligu zachránit s dorostama

»reagovat

26.01.2014 02:11

Miroslav Hýža (Miroslav)

To se nám ten rok Psotkova manažerování vybar

Takhle to rozesrat za jeden rok, to už je umění.

»reagovat
4 příspěvky

22.01.2014 23:38

SIGMA

Schulmeister

http://fotbal.idnes.cz/jan-schulmeister-olomouc-odchod-kosice-fotbal-f4z-/fotbal.aspx?c=A140122_175104_fotbal_ten

Tak jsme i bez Schulmiho...

»reagovat
5 příspěvků

20.01.2014 21:49

3 - 7

Kováč ve Spartě, asi

I když je to nějakej přiblblej Blesk, tak přesto přeposílám


http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga-rocnik-13-14/192308/kovac-kyvnul-sparte-zitra-by-mel-podepsat-smlouvu.html

»reagovat
13 příspěvků

20.01.2014 12:31

3 - 7

Komedie "Amíci"

V minulých přípravách byli v klubu na stážích američtí hráči, nyní se něco takového nechystá?

Psotka: My jsme si to vyzkoušeli, ale protože oni během studia nemůžou podepsat žádný profesionální kontrakt, tak bohužel. Musíme počkat, až skončí studium. Teď jsme v zimě nechtěli nikoho testovat. Máme je ověřené, víme o nich, sledujeme, jakým způsobem se vyvíjí. Ale bohužel s tím nemůžeme nic udělat. V jejich případě je problém i hrát v Tipsport lize, protože to je oficiální zápas.

»reagovat
9 příspěvků

15.01.2014 01:15

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Finance Sigmy

http://www.eurofotbal.cz/clanky/sigme-olomouc-klesly-trzby-a-vzrostla-ztrata-243699/

»reagovat
33 příspěvků

12.01.2014 09:36

3 - 7

první příprava

V prvním dopoledním zápase Sigma "A" porazila béčko Slovácka 6:1. Hrálo se na přírodní trávě, protože počasí je jarní (až začne liga, očekávám mínus deset a metr sněhu). Prvních dvacet minut bylo hodně "divných", z obou stran takový neuspořádaný, neučesaný výkon. Je začátek přípravy, hráči dostávají do těla a chvíli to trvá, než se dostanou do herní teploty. Potom jsme hru zpřesnili, soupeře tlačili a měli během chvilky pět tutovek, které jsme ale zahodili. Ordoš si kvůli jedné ložence dal sám za trest kotoul. Nedáš - dostaneš platí neustále, za moment byl překonán Blaha, kdy balon putoval dvakrát přes šíři vápna jen za dohledu našich obránců. Hráč Slovácka pak neměl problém.
Sigma se oklepala vzápětí a do půle nasypala soupeři čtyři fíky. To už jsme na hřišti kralovali. Stoperská dvojice Simerský - Svozil měla trochu problémy, nebyla si jistá a nebylo ji slyšet (na rozdíl od "brněnské" dvojice Dreksa-Šindelář). Je ale fakt, že nastoupili poprvé, několikrát jim nevypomohla ani záloha a na hlasitější usměrňování spoluhráčů z pozic nováčků prostě nemají nárok
Do druhého poločasu se to trochu prostřídalo, Sigma byla jasně lepší a měla další šance. Postupem času se sestavy točily čím dál víc, hra začala být opět neurovnaná, ale naši kluci v pohodě dosypali příděl na půltucet a šlo se do kabin.
Pospíšil odehrál 45.minut, hrál jak ho známe a je to nejpozitivnější zpráva za poslední rok. Navrc opět skvělý, je vidět, že z podzimní formy nic neztratil. Adam na pravém beku velmi dobře, ten se nám zamlouval nejen bojovností. Plšek má talent, ale pořád střídá lepší okamžiky s horšími. Ordži klasika, má to v noze, ví, kam se postavit. A tutovky zase začne proměňovat, tomu věříme. Doležalovi to pálí dál, tam jsme taky klidní. Jen druhý hroťák v případě zranění, karet, nebo poklesu formy není, Lietava se neměl dávat pryč. Soupeř to byl na rozehrání, šlo jen o počet gólů. Uvidíme, jak podobnou sestavu prověří za týden Myjava.
Na stadióně jsme viděli spoustu osobností. Zdravili jsme Johna Uličného, při obědě jsme vyrušili VELKÉHO KARLA Brücknera s repre trenérem Vrbou, objevil se i bývalý(?) manažer Gottwald.

Potom jsme se přesunuli do Brna na utkání Sigma ll - Jihlava. Naši nastoupili většinou ve velmi mladém složení, oproti tomu jihlavští s ligovou sestavou. Hra tomu od začátku odpovídala, naši i přes snahu tahali za kratší konec a hlavně fyzicky v soubojích byli jihlavští o parník před námi. To i kilově Stoperská dvojka Dreksa - Šindelář hrála dobře, Šindy komandoval a usměrňoval hráče před sebou celý zápas (tak by to mělo vypadat, jen Blažek z jihlavské brány byl ještě o něco hlasitější. Jedničkou byl ale trenér Rada, toho bylo slyšet na kilometry daleko). Vynikající byl náš mladý gólman Reichl! Toho musím vyzvednout, chytal fantasticky. V záloze ani v útoku jsme se moc neprosazovali, technicky jsou na tom naši hráči dobře, ovšem souhra až tak neklapala. Chybně jsme zbytečně často drželi míč, jednotlivci ho "tahali" sami tak dlouho, až ho ztratili, nebo prováhali timing na přihrávku. Náznaky tří šancí tam byli, ale do tutovky nás jihlavští nepustili. Sami několikrát mohli skórovat, ale trefovali boční konstrukce, nebo byl proti mladý Reichl. Celkově to nebyl od našich nijaký propadák, základnu máme dobrou, jen potřebují vedle sebe někoho zkušeného, aby se vyhráli a posbírali zkušenosti.

Na závěr jsme se autem přesunuli do HavlBrodu, abychom podpořili Moru v utkání s místními Rebely. Bohužel domácí 2-1 vyhráli, nutno podotknout, že za vydatné podpory rozhodčích.

»reagovat
9 příspěvků

09.01.2014 17:04

3 - 7

Psotka o Simerským

Simerský se pak v Jablonci tolik neprosadil, i kvůli tomu, že je z Moravy :-)

Ty woe, ten Psotič září! Jeden bonmot za druhým

»reagovat
9 příspěvků


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com