Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

13.06.2024, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

31.03.2014 14:00

Tomasini

Srdcaři

SRDCAŘI MUSÍ HRÁT - ti kterejm to není jedno. Dreksič, Alde, Šindy, Šume, Nepo ... Varadi mlátit se za ten klub... ukázat ten chtíč. Doufám, že to Psotka pořád čte... vždyť těm mladejm je to jedno, nemají správnej přístup a ještě se potutelně usmívaj a dělaj, jako by to moje chyba ani nebyla, takovej alibismus. Takový hvězdy nejsou.

»reagovat
1 příspěvek

31.03.2014 07:57

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Mluví za vše

https://www.youtube.com/watch?v=kG3SN5bi9wI

»reagovat
4 příspěvky

31.03.2014 00:58

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Co na to říct

Trenér se omlouvá, hráči se omlouvají http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/na-bohemians-za-dvacku-sigma-se-omlouva-fanouskum-20140330.html To je ale jeden zápas, co zbytek? Jinak je asi všechno v pohodě, jak ukazuje analýza dopisu od Fantozziho níže...

»reagovat
5 příspěvků

30.03.2014 08:31

Pažout

Nestabilní výkonnost!

Sigma a její kádr je schopný porazit kohokoliv a prohrát s kýmkoliv.Je to mužstvo s kolísající stabilitou výkonnosti,což je ovšem přiznačné pro mladé hráče.V Sigmě ovšem také i pro její hráče již za zenitem výkonnosti. Psotka jen zírá a nemůže to nijak zastavit ani ovlivnit.Na tyto hráče nemá smysl křičet,poněvadž oni mají v sobě ty nádherné fotbalové okamžiky jaké předvedli se Slávií,ale také ty černé saze,které předvedli s Jihlavou.Je to opravdu jen a pouze tím,jak se podaří vedení doplnit tento kádr.S Bohemkou očekávám zlepšení a jasnou výhru,dokonce ta výhra bude patřit do řady těch oslnivých,poněvadž Zahradníček a spol. to v sobě mají a bude to chtít jít opět ven.Je to vulkán,který zadržuje v sobě magma a to se nyní s Bohemkou uvolní.Sigma bude v tomto utkání opět zázrak!

»reagovat
5 příspěvků

29.03.2014 13:02

Petrys

Fans

Tohle je jediná diskuse fanoušků Sigmy na netu, mimo FB ???

»reagovat
4 příspěvky

29.03.2014 11:04

3 - 7

Iglau

To utkání jsem nechtěl dávat ani v tipovačce SU. (tímto se omlouvám fantozzimu). Říkal jsem si, že to vidím tak na dva-tři nula pro Jihlavu. Pak sem se zasek, že si spousta kamarádů zobrazí tip a budou si myslet, že už sem úplnej antisigmák Tož sem se na tipovačku vykašlal a doufal, že nebudu mít pravdu.

Realita krutě předčila můj názor na formu Sigmy. Víc se k tomu už radši vyjadřovat nebudu

»reagovat

29.03.2014 09:40

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Zdendovy odpovědi na dopis

1.Souhlasíme s tím, že cíl splněn nebyl. Ale trenér Pivarník nebyl odvolán pouze z důvodu neuspokojivých výsledků. Trenér Pivarník nechtěl v kádru pro jaro Hubníka, Heinze, neměl nic ani proti odchodu Rossiho. Ovšem potom do médií prohlašoval, zjednodušeně, že jeho tým nestojí za mnoho a nemá tam ty zkušené hráče. Přitom v jarní části sezony byli v kádru tři členové repre A, pět členů repre U 21, navíc hráči Zlámal, Škerle nebo Vepřek patří mezi nejlepší hráče v lize na svých postech. Cíl tedy splněn nebyl, ale jistě ne proto, že byl totálně marný kádr.

Co na to říct? Zlámal, Škerle, Vepřek - jedni z nej hráčů v lize, to za jeden roj dotáhli na lavičku, nebo na hostování do Jihlavy, která nás vypráskala. Reprezentanti už můžou jenom vzpomínat, Ordoš ani neví, kdy si zase kopne.

»reagovat
9 příspěvků

29.03.2014 08:51

Radek Mašek (ramas)

Předpovědi

Bohužel, jako bychom před sezonou napsali scénář. Plni se do puntíku. Kde se ten pad zastaví?

»reagovat
1 příspěvek

29.03.2014 07:28

Pažout

Není to tak hrozné!

Stále nejsme poslední,dokonce nemůžeme být již ani předposlední,poněvadž Ostrava s Bohemkou si to rozdali po bodu.Co je trošku blbé,že máme největší ranec gólů z celé ligy tj.rovných 45. To je způsobeno těmi dvěma vysokými porážkami.Hrajeme fotbal na který se sice nedá dívat,ale na druhé straně zase vedení nevyhodilo přehnané peníze za přestupy zejména do obrany.Co je ovšem zase pozitivum,tak hráči jsou pod dlouhodobými smlouvami,zkušení se řádně léčí a mladí hrají.Když to vezmeme ryze pragmaticky,tak jsme nyní hráli venku,což se vždy považovalo za nejistou věc na zisk bodů.Nyní tedy hrajeme doma s Bohemkou a podle hesla můj dům,můj hrad si na ni posvítíme.Každopádně si na něco posvítíme,třeba i na cestu do 2.ligy,ale to zatím nepředbíhejme,máme dobré trenéry a ti určitě něco vymyslí.No a když nic nevymyslí,tak zřejmě půjdou od válu.Takže se vlastně nic tak dramatického nestalo.Pokud se hráči a celý realizační tým nevzpamatují,tak budou určitě pro p.Lébra příliš drahým souborem.Takže pozor,nyní se budou dít velké věci.Buď dosavadní blahobyt nebo chleba a džbánek H20.To je oč tu běží. Sigma je prvo nebo druholigový zázrak?

»reagovat
9 příspěvků

28.03.2014 23:49

mik

:-)

Budeme muset navázat na výkon s předešlého utkání

»reagovat
2 příspěvky

28.03.2014 22:43

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Jihlava

Vyjezd plny pozitiv:
- nezouvali jsme se
- nepršelo
- párek dobrej
- bylo teplo
- určitě se najdou jiná další pozitiva

Mimochodem Blaza a Sume proste prisli si to vyrikat, ostatnim se moc nechtelo, Sindelar drzel slzy na krajicku...

»reagovat
1 příspěvek

28.03.2014 19:40

Milda81

Hotovo

Tak co, Psotko? Už si balíš kufry? Lébr ti jistě rád pomůže. VEEEEN!!!!!!

»reagovat

28.03.2014 19:13

Radim Kotrba (maxcoolhand)

bylo nebylo...

...vše začalo odvoláním Pivarníka

»reagovat
9 příspěvků

28.03.2014 19:02

Radek

Jihlava -Sgma

Tak pánové netřeba hodnotit,mám dojem že opět ty body budou chybět.Jinak Mora-Mladá Bolaslav II třetina 3-1 vedeme a je to parádní hokej


»reagovat
2 příspěvky

27.03.2014 09:00

3 - 7

Špaténka

Z vývoje v klubu, z postavení v tabulce a často i s předváděnou hrou nemůže být olomoucký fanoušek spokojen. Nastávající utkání v Jihlavě už je bojem o holé bytí či nebytí v první lize. Sice je "pořád o co hrát", ale nevím, zda se lidé uspokojí s nervy v boji o záchranu. Přitom se vyhlašovaly cíle na Evropu....
S tím neustále klesající návštěvy - těžko se bude fanoušek dostávat zpět na stadión. Sice naše sdružení pořádá aspoň párkrát za rok výjezd, ale i tam už je problém naplnit jeden pitomej bus. Což je alarmující.

Utkání s Jihlavou hodnotím jako velmi zásadní. Při prohře už jsme v riadnej prdeli

»reagovat
15 příspěvků

26.03.2014 14:19

EH

Ježek bodne!

Plzeň vám možná jen zhořkla, ale jihlavský Grand vás dorazí! Byť pod Lobkowiczem značně zdegeneroval... Sigma možná byla kdysi zázrak, dnes však platí, že Sigma je náznak!

»reagovat
2 příspěvky

26.03.2014 10:59

Pažout

Jihlava ukáže diagnozu Sigmy!

Na toto utkání netrpělivě čekám,poněvadž Plzeň částečně zkresluje obraz Sigmy daleko početnějším a kvalitnějším kádrem.Jihlava je tým,který bychom měli porazit vcelku bez výrazných problémů.Pokud neporazíme Jihlavu,tak se neodpíchneme a situace bude hrozivá.Potom by mne ovšem zajímalo jak to vedení zdůvodní a co se označí za chybu v tomto ročníku. Proto z Jihlavy očekávám pouze 3 body.Sigma je zázrak!

»reagovat
2 příspěvky

26.03.2014 08:29

Pažout

zkušenost je,ale.....

pereko
souhlasím s tebou co se týče nutnosti prošpikovat tým kvalitními, zkušenějšími hráči,ale na druhé stranu jsme všichni viděli,že v utkání s Plzní z různých důvodů nenastoupili Škerle,Varadi,Ordoš a Vidlička,nevím kam lze zařadit Falla.Takže 5 hráčů.Čistě hypoteticky kdyby nastoupili,tak to je téměř 50 % základní jedenáctky.Vzhledem k tomu,že tito hráči jsou ve stavu Sigmy,tak nelze podezřívat vedení,že by do kádru záměrně nedalo zkušenost.Je to celá řada náhod hlavně v případě Ordoše a Vidličky,že se Sigma musí bez těchto obejít v klíčových zápasech s relativně nejtěžšími soupeři.Jenže fakt je ten,že ikdyby hráli,tak se na věci nic nezmění,poněvadž toto není ta kvalita,která ikdyby hrála, mohla Sigmu posunout někam výš.Mladí jsou promíseni něčím co by tady v podstatě již příští sezonu se nemělo objevovat.Myslím,že Ordoš a Vidlička jsou hráči za svým zenitem a k nim se přiřazuje Škerle.Tato sezona tím je jasně ovlivněná.Vedení nemohlo předpokládat tak dlouhou nemocnost,ale na druhé straně bylo víc jak jasné,že taková zkušenost nás nikam neposune.
Podle mého soudu jsou na vině příliš dlouhé smlouvy u těchto hráčů,které mají za vinu to,že tito hráči třeba ne ze své viny(zranění,dlouhé rekonvalescence) zabírají hráčskou početní kvotu.Nemůžeme vedle laborujícího Ordoše koupit jeho hráčskou duplicitu,totéž u Vidličky a Škerleho.Prostě vsadilo se na stabilizaci těchto v týmu a to prostě nevyšlo se vším všudy.A to ještě se nakonec podařilo uvolnit další 2 hráče se štěstím,poněvadž ani Vepřek či Schulmeister by co se týče zvýšení kvality tohoto kádru nic nezměnili.Takže budeme muset počkat až se podaří tyto nahradit něčím kvalitnějším co do počtu s puncem zkušenoti a mělo by to šlapat.Pokud to bude brzděno vlivem peněz,potom si počkáme ne půl roku,ale třeba 3 sezony.Vše souvisí se vším.
K Psotkovi.Myslím si,že to není špatný trenér,ovšem žádný trenér nemá takový rejstřík nápadů,že by s tím vystačil na dlouhou dobu.Potom je řešením pravidelně takového posílat na stáže,nebo měnit za daleko přísnějších podmínek.Opět jsou řešením kratší smlouvy za něco a to jak pro hráče tak i trenéry. Ke všemu v Sigmě časem dojde,poněvadž nelze uvažovat jinak.Doposud vedení dělá určité chyby spočívající v měkkosti,dále je tu ovšem i souhra nešťastných náhod (zranění,rekonvalescence),ale i nominování již vyhořelých hráčů.Tudíž práce plná kopa.Sigma letos jasně šlape vodu,ale vlivem mladých hráčů to rozhodně není.Sigma je zázrak!

»reagovat
6 příspěvků

25.03.2014 17:29

Edward Mary

vedení

Tabulka je jasná. Body nejsou a takhle to dál nejde. Proti Sigmě jsme měli minimálně na remízu, ale to už je teď vedlejší. Když pocinu Slavii, kdy vyhráli a Teplice, kde nehráli vůbec, tak Sgima hraje na jeden poločas. Nedokáží si udržet tempo. Když to vezmu proti Plzni. První poločas si vytvářeli šance, nenechali Plzeň hrát, dokázali si krýt výborně nabíhající protihráče a nenechali, nebo se aspoň snažili, aby Plzeň nemohl jít za žádnou cenu až do šestnáctky. Naopak po poločase jako by se ztratilo tempo hry a všechna kvalita byla pryč. Přestali kombinovat, hráli jednoduchou kopanou, nedokázali si udržet míč u nohy. Jenom bránili a nesnažili se vytvářet protiútoky. Byli zahnáni na svém území. Až po dvou gólech, kdy jim začalo táhnout na paty, se začali snažit a dohánět to, co celý druhý poločas ztrácceli, ale prostě na to už jim chyběl čas. Proto to skončilo, tak jak to skončilo, protože ne hráči,ti hráli docela obstojně, ale vedení nedokázalo hru pořádně přečíst a pan Psotka nedokázal vytvořit takový tým a taktiku, která by nám dala šanci. A to je dle mého názoru hlavně to, co chybí Sigmě. Mají poměrně mladý tým, který dokáže předvádět kvalitní hru, ale chybí jim nějaká sehraná strategie proti každému družstvu tabulky. Například je mi záhadou proč Psotka stahuje ze hry Pospíšila, který je jedním z velkých posil a dokáže vytvářet nádherné brankové příležitosti i střílet góly. Nebo mě velice zaráží proč Plešek nehrál proti Plzni již od začátku, jelikož jsme od něj viděli mnoho slibných příležitovní v útoku na bránu. Jako Sigma by mohla vyhrávat, ale chybí ji toho moc, co vedení nedokáže zajistit a nejenom sestava a strategie, ale také hospodaření s financemi, s čímž Sigma bojuje již delší dobu. Ovšem nesvádějme vše jenom na vedení, ale má na téhle obrovské bodové ztrátě největší podíl. Kéž by mohl Sigmu trénovat někdo jiný než Psotka.

»reagovat
5 příspěvků

25.03.2014 16:28

nnnnnnn

l

Pospa je láska ♥

»reagovat


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com