Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

20.09.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

17.03.2014 06:50

Pažout

Zachráníme se,ale....

Ačkoliv nepochybuji,že se Sigma zachrání,protože až tak slabí zase nejsme,abychom spadli,tak současná hra Sigmy je opravdu v některých směrech zoufalá.Třeba včera v Jablonci nás neprohrála penalta,ale slabá hra celý 1.poločas a potom dětinsky nepohlídaný čas těsně po naší vyrovnávací brance.Není možné z taktického hlediska pustit do brejku hráče až do 16 náctky a tam ho faulovat.
To je však nyní již jedno,tento mančaft je schopen uhrát pár dobrých výsledků,ale na příští sezonu je nutno to celé rozhodit a nově poskládat.Od toho snad Minář tady je,aby vytipoval,kde bota tlačí nejvíce.je ovšem otázkou,co vlastně vůbec chceme,zda to vedení vyhovuje nebo ne,jestli vůbec na něco máme,aby se ta kvalita dovedla.
Nakonec mi leží stále v hlavě trenér Kalvoda,jeho výsledky v lize za běhu všech znojemských trablů.Je nutno připomenout Kalvodovo 3.místo se Sigmou,což je myslím jedno z nejlepších umístění v historii.Zda tedy dokonce nebudeme muset uvažovat o změně i na tomto postu.Opět nám utekl Pavel Hapal,vypadá to,že v současné době lze uvažovat o obou jménech.prostě zkráceně asi tak.Každý nový trenér Sigmy by měl dostat podmínku setrvání v Sigmě za podmínky umístění do 3.fleku tj.pohárového.Nic jiného mne již do budoucna nezajímá.Tudíž tady to motání kolem 11.místa je hluboko pod čarou ponoru i se Psotkou,ačkoliv tohoto trenéra dost beru.Jenže zároveň není možné stavět fotbal v Sigmě na sympatiích.Proto do příští sezony 3.flek nebo konec pro každého.Smlouva jen na 1 rok.Uděláš nebo neuděláš a to samé pro hráče.Žádné takové,že třeba Škerle je v Sigmě již od roku ... a let .... . To je prosím obecně příklad.Fotbal Sigmy se musí povznést směrem nahoru a kdo to neumí nebo nechce musí jít někam jinam.Příští rok Sigma pouze pohárová.Sigma je zázrak!!!!

»reagovat
24 příspěvků

17.03.2014 00:32

EH

Rozpuštěný a vypuštěný...

Olomoucký deník: "Varadi: Taková penalta se v devadesáté minutě nepíská". Bééé... Už s Boleslaví jste vyrovnávali pár minut před koncem, v Jablonci to samé. Tak se přece hrát nedá! Řešení? Rozpustit a vypustit aneb pokud nedokážete uhrát nic ani s Jabloncem v jeho současné "oslnivé" formě... To musí naštvat, zvláště nechá-li Pelta sedět všechny olomoucké ex a vy si nemáte na koho zařvat, když už tam kvůli tomu jedete... Nazdar!

»reagovat

16.03.2014 19:38

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Kraje obrany

Jestli se dobre divam, tak na utkani proti Plzni jsme bez krajnich obrancu. Jak Adam, tak i Skerle dostali 4. zlutou. No jako co s tim?

»reagovat
7 příspěvků

16.03.2014 16:55

Milda

Pelta je č*rák

Tak penaltička. Pelta si to musí umět zařídit. Jdu blejt velebnosti.

»reagovat
4 příspěvky

16.03.2014 10:10

Vrba

Těžký terén

Terén ale bude stejně těžký pro obě strany, trenér by měl přizpůsobit taktiku a hrajeme na vítězství a né na plichtu. Do posledního hvizdu se bojuje a Peltonec nemá nijak Oslnivou formu a dali jsme mu Doležala...

»reagovat

15.03.2014 11:11

Pažout

Zápas s Jabloncem opět extrémní počasí!

Možná se mýlím,ale mám takový dojem,že v Jablonci opět hrajeme v extrémním počasí,nebo to bylo s Teplicemi? Výsledek tomu bude zřejmě poplatný.Nejvíc bude škodlivý déšť, rozbředlý terén,který neumožní našim technickým hráčům uplatnit technické variace a finesy.Tipuji, když to dobře půjde remízu 1: 1 Sigma je zázrak!

»reagovat
1 příspěvek

14.03.2014 12:33

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Gajda o rekonstrukci pro ME U21 2015

http://www.sigmafotbal.cz/aktuality/2014-14-03-s-jaromirem-gajdou-nejen-o-modernizaci-androva-stadionu

- Tribuna místo Fanshopu nebude?
- Náš klub je naprosto transparentní
- Máme štěstí, že mezi námi je pan Ing. Josef Lébr
- primátor a hejtman jsou v představenstvu naší akciové společnosti, tedy profesionálního fotbalu, pak je to důkazem toho, že profesionální fotbal má v Olomouci podporu a budoucnost. Nikdo si nemůže myslet, že by byli někde, kde by se děly nějaké nepravosti

»reagovat
18 příspěvků

12.03.2014 17:27

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

To by byla posila

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-slovensko/197750/hapal-prevezme-senici-ma-stejne-renome-jako-vrba-zni-z-klubu.html

»reagovat
3 příspěvky

12.03.2014 09:56

3 - 7

pentle???

Tak Plzni by to asi foukli

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/penalta-pro-sigmu-tady-je-foto-a-video-sudi-to-mel-tezke-20140311.html

»reagovat
2 příspěvky

11.03.2014 14:23

Pažout

Argentina,země zaslíbená.

Dříve ani rána a nyní Sigma našla zalíbení v Argentině.Zkoušíme Moreuru na post levého beka či stopera,to je dobrý počin,ačkoliv podle vyjádření Kučery to asi tak slavné opět nebude.Možná tam dnes někdo byl,někdo viděl,poněvadž z té kusé zprávy na novém webu člověk neví nic.Pouze to,že tady hrál nějaký Moreyra,že by mohl hrát to či ono,ale víc nic.A dokonce byl střídán,možná kvůli fyzičce,možná kvůli tomu,aby si zahrál také někdo jiný.Každopádně je správné zkoušet dál a dál,poněvadž mezi nesprávnými zrny se občas najde nějaké dobré a kupodivu za stejnou nebo mírně vyšší cenu.Předpokládám,že by k nám eventuelně mohl přijít jako amatér,poněvadž přestupy jsou již v únoru ukončeny.Amatér,který se v přestupní okno zprofesionalizuje,to je obvyklý postup.Jen tak dál,aspoň nějaký pohyb v Sigmě.Již nyní se musíme připravit na příští sezonu,to asi Minář cítí,poněvadž nechceme hrát i v budoucnu druhé housle.Jen přes své odchovy,často brakované to nikdy nedokážeme,ale pomocí nákupů již ano.To je cesta,prodávat,ale také nakupovat a neustále zkvalitňovat.Sigma je zázrak

»reagovat

10.03.2014 15:43

EH

Nic proti, ale...

Novinky: "Po výhře 5:1 nad Slávií 3 hráči Sigmy v All Stars Media - 26.02.2014", "SK Sigma Olomouc má nový web - 05.03.2014", "Domácí remíza s Boleslaví - 09.03.2014"!? A v Teplicích se jako nehrálo? Nebo se nehodí do krámu? Budeme zase a opět falšovat historii? Zlatý Pelíšek (nadsázka)... Jinak ten nový web klubu stojí za hovno, značně nepřehledný (možná záleží na síle zvyku), o "zrušené" diskusi škoda mluvit - nehodící se škrtněte a proto jak za bolševika: Možná v příštím kvartále...

»reagovat
5 příspěvků

10.03.2014 13:13

Miloš Sanetrník (milda)

M.Bolehlav

Kluci to zhodnotili na vlákně "FAll" celkem výstižně. Nemám k tomu moc co dodat. Osud mě tentokrát zavál na jižní "sídliště" Za brankou dobře zhodnotíte jak často se blízko před vámi něco děje nebo neděje. Myslím že naší hře chybí Ordži v plné formě.
Hodně chválím neutuchající kotel Sigmy, na ty počty se snaží dobře a líbí se mi ten pokřik MODRO-BÍLÁ TO JE...SIGMA DO BOJE. Všiml jsem si toho už minule se slávkou bohužel z TV. Dokonce jsem se osamoceně přidával i z jihu a zůstalo mi to i v autě cestou domů Teda až na to že momentálně spíš zlato černá to je.

»reagovat
2 příspěvky

09.03.2014 09:50

Pažout

Uspořádání webu Sigmy United !

Celkově a potažmo v části Diskuze je zdařilé. Zcela zřetelně z toho vyplývá,že i více píšící diskutér mého typu nezahlcuje stránky,neboť si své příspěvky seřazuje pod svůj nový příspěvek nebo píše do vláken druhých diskutérů.Tím pádem odpadává nutnost seřazování příspěvků při vyšší četnosti jeden za druhým,tak jak bylo jevem na centrálním ofiko webu.Z toho plyne jediné,že tehdejší a dnes již zrušený web byl kompozičně zastaralý a mnohá kritika na četné příspěvky vyplývala z jeho technické nedokonalosti,která se zde na webu SU nevyskytuje.
To stále podporuje mé přesvědčení,že tento web je technicky zralý na to se stát webem pro centrální diskuzi všech fanoušků. Je moderní,dobře se do něho píše a je dokonce pro krátkost své registrace přinejmenším méně složitý oproti poměrně složité registraci na sociálních sítích.Klobouk dolů tvůrci tohoto diskuzního fóra.Mám se zde jak prase v žitě.Sigma je zázrak!

»reagovat
16 příspěvků

09.03.2014 08:53

3 - 7

Fall

Pozdravujte ode mě na Andráku, sem přeci jen pracovně 1000000000 kilometrů.
Sem zvědavej, zda posadí na lavku Falla a dá místo něj prostor minimálně stejně dobrým našim mladým. Páč pokud to není hráč jako Depetris, kterej je na úrovni a může si nárokovat místo v základu, tak ten kluk senegalskej (zatím) výkonost nemá. A proto by mělo platit, že v tom případě ať radši hrají naši mladí, když na ten flek nemáme řádnou posilu. Dnes to vidím bohužel na plichtu.

»reagovat
14 příspěvků

07.03.2014 12:36

SIGMA

KALAS

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/kalas-planuje-odchod-z-chelsea-asistentovi-mourinha-rekne-ze-hral-spatne-2014030.html

»reagovat
4 příspěvky

06.03.2014 17:46

Danhill.M

web

Hoši jak to že když napišu sigmafotbal.cz tak mi vyjede starej web sigmy a ten novej neni nikde. I když ten starej by asi lepší o dost

»reagovat
2 příspěvky

06.03.2014 09:50

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

nový web sigmy

o tom, jak vypadá by se dalo dlouhosáhle diskutovat, ale mě tam obsahově(či spíše graficky) chybí dvě věci: 1. připomínka těch dvou pohárů, co jsme získali, 2. a to je hlavnější- letos máme 95.výročí založení klubu a podle mě se tak měl ten web i od počátku tvářit a připomínat to. kdo to má? škoda.

»reagovat
4 příspěvky

06.03.2014 09:47

Tomáš Vaida (vaclavprospal)

diskuse

chtěl bych přivítat všechny na zdejší diskusi. původně jsem vás chtěl pozvat prostřednictvím diskusního fóra Sigmy, ale pak jsem si uvědomil, že tam to vlastně nejde, ale vidím, že se zareagovalo rychle.
pro lepší sledování vlákna diskuse je lepší se přihlásit, pak máte přehled o tom, kam se vložil nový příspěvek. do bojů o záchranu vzhůru i konečně s novým webem Sigmy- toto trvalo

»reagovat
1 příspěvek

06.03.2014 07:55

Pažout

Bodovat na domácím hřišti!

Základním úkolem Sigmy v boji o záchranu je bodovat na domácím hřišti.Podíváme-li se na doposud získané 3 body,tak máme bodově nahráno,poněvadž na záchranu určitě stačí dosáhnout průměr 1 bodu na zápas.V tomto směru je tedy zatím vše v pořádku.
Pouze utrpělo sebevědomí a motivace,neboť pokud by Sigma tak krutě neprohrála v Teplicích a dokázala vyhrát,tak ještě stále se dalo pomýšlet na 3.příčku a tím splnění předsezonního slibu vedení.Vždyť uvažme,že se před nedávnou dobou poroučel z místa trenéra Pivarník,který v tu dobu hrál s mužstvem 3 - 4 příčku tabulky.
Fanoušci v Olomouci si rozhodně zaslouží víc jako boj o záchranu.Nebylo by dobré,aby tento pojem příliš zdomácněl u fotbalu Sigmy.Myslím,že musíme mít již z historického hlediska na vyšší příčky a nejlépe výhradně ty pohárové. To by v podstatě mělo současné vedené mít za svůj trvalý sportovní cíl.
Podhoubí pro tyto cíle jsou v Sigmě dobudovány.Máme mecenáše,který dokáže Sigmu finančně zabezpečit(Lébr),máme zkušeného nového GM Mináře,máme fotbalového stratéga Psotku a vynikající mládežnickou základnu.Proto s ohledem na tyto skutečnossti jsou současné výsledky hrozně málo.Ve srovnání se Znojmem,které nemá ani svůj stadion se jeví tyto výsledky jako sabotáž.Obdobně je na tom Slávia,která však nyní dává jasně najevo,že se nehodlá smířit s výsledkem jakým odjela z Olomouce. Ovšem 5 : 1 nebo 0: 4 je skoro stejná potupa a ve Slávii vedla k výměně trenéra. V Sigmě je prozatím klid, ale ne na dlouho.Pokud by se objevily další takové výsledky mohlo by to nakonec vést k tomu,že by Psotka opět musel vyklidit svou židli.A nejen on.Nezapomeňme,že liga končí 30.5. a potom nastává další přestupové období.Do tohoto okamžiku všichni hráči současného kádru mají motiv jako hrom,poněvadž hrají o své bytí v Sigmě.Určitě zde trvale nemohou přebývat hráči,kteří trvale si zvyknou na boj o záchranu.
Z fanouškovského hlediska je to málo,nikoho tento stav nemůže dlouhodobě uspokojovat.Podívejte se na slábnoucí diskuze fanoušků, i to něco signalizuje.Je to vkrádající se nezájem o fotbal Sigmy.Proto tato sezona se musí stát trvalým mementem neúspěchu fotbalu Sigmy a nesmí se již opakovat.Chceme titul,chceme nejlépe LM a EL,která není pro klub v některých momentech ekonomicky výhodná.
Proto je zapotřebí znovu zhodnotit sílu současného kádru,doplnit posty do větší kvality tak,aby příští sezona vyzněla zcela jinak.K tomu povolaným lidem v klubu fanoušci přejí šťastnou ruku. Sigma musí být opravdu zázrak. Již nastávající zápas s Mladou Boleslaví byl měl být obratem k lepšímu, abychom mohli opět říci v plném významu Sigma je zázrak!!

»reagovat
8 příspěvků

05.03.2014 08:55

3 - 7

božskej Kája

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/bruckner-vstoupil-do-sine-slavy-ceskeho-fotbalu-jako-prvni-cistokrevny-trener-20.html

»reagovat
1 příspěvek


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com