Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

03.06.2023, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

07.04.2014 17:30

EH

Unterwassermani!

Ke všemu nápad sprostě ukradený, pokud mne paměť neklame, tak kohouta v hrnci už na transparentu vařili tuším v Šumperku při tzv. derby. Dá se dohledat na fotografiích v Olomouckém deníku. Jedině, že by šlo o "fanouška", co fandí fotbalové Sigmě a hokejovému Šumperku. Jinak od kdy je zimní stadion v Olomouci oficiálně pojmenován na plecharénu, že s velkým "P"?

»reagovat

07.04.2014 08:27

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Choreo

Já teda za choreo dávám palec dolů. Určitě to stálo čas a peníze, ovšem nápad nic moc.

»reagovat
7 příspěvků

07.04.2014 07:20

Pažout

Jeden klub ve městě?

Co to proboha mělo zase znamenat? Nejen průměrný fotbal,ale ještě hloupé nápisy.
Vypadá to,že Sigma místo toho,aby hrála stále lépe,hraje čím dál hůře.Ten kádr chce opravdu celý rozhodit a nově složit jinak se nepohneme z místa.

»reagovat
2 příspěvky

06.04.2014 20:26

EH

V pohodě...

Vlastně všechno při starém, Bohemka nakonec vyhrála a s Krchem za pár měsíců u soudu. Co mě žere víc, je Mora, vést venku, navíc s extraligistou, 3:0 a přesto nakonec prohrát? Takový mančaft nemá v extralize co pohledávat! Smutná dvojtečka za nedělí...

»reagovat

06.04.2014 20:23

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Byl jsem na jiném utkání?

Nový web měl odstranit chyby a zlepšit komunikaci, ale jak tak pozoruji, asi chodím na utkání jiného týmu. Viz http://goo.gl/XcmcLq

»reagovat
4 příspěvky

05.04.2014 20:55

Milda81

Permice

Nechce někdo permici na zbytek sezóny? Sektor S, sezení pod střechou nad kotlem. 1 dospělá a dvě dětské. Za 250,-
Tel.: 731852117 nebo 608193913
Už se na fotbal do konce sezony nedostanu, tak je nevyužiju.

»reagovat

05.04.2014 11:19

Pažout

Lze srovnávat Sigmu a MORU?

Zdánlivě jsou to jabka s hruškami,ale....... .
Sigma je především o patro výš,MORA usiluje o ex soutěž a Sigma tam již je. Z toho plyne,že kádr má již dlouhodobě kvalitnější.Ovšem v současné době se jasně ukazuje,že úroveň kádru Sigmy klesá a MORY stoupá.
Vedení Sigmy jednoznačně přepálilo kvalitu odchovů a letos zkušení bohužel nebo bohudík nehrají,to je taky velká otázka,zda kdyby hrál Ordoš,Zlámal s Vidličkou,zda by konečný bodový efekt byl jiný.U MORY se mi jeví jeden zřetelně se rýsující efekt a tím jsou nechtění třinečtí hokejisté,kteří táhnou mužstvo.No a potom ještě i Slováci.Náramně to připomíná Horvátha a spol.,odložené to hráče Sparty.Dále potom i trenéři se zdají být koncepčně vyzrálí,mám nyní na mysli vedle velezkušeného Dopity i trenéra Fialu,který působí u týmu tuším již 5 let. Srovnejme délky působení trenérů u Sigmy od Pivarníka,Kotůlek,Psotka a předtím ještě krátké epizody Uličný a další.
Zdá se mi tedy,že okamžitý obrat by mohl nastat jedině zakoupením větší kvality jaká je k dispozici,potom by snad Psotka mohl ukázat co opravdu obsahuje.Ovšem zde to naráží na zřejmě limitnost peněz u vedení,takže je to vlastně zapečený kruh. Super trenér bude chtít super posily a to nebude vyhovovat vedení,takže to vypadá,že šlapání vody prozatím je to jediné co lze očekávat i do budoucnosti.Pokud tedy je pravdou,že p.Lébr uvolnil již maximum,potom nemá smyslu nikoho odvolávat,protože nikdo více nemůže vyhovovat jako Psotka,který se vyzná v mládeži.Příští sezona konečně vyprofiluje také p.Mináře,jak se vyrovná s mantinely v Sigmě. Je klidně možné,že p.Lébr má navíc a prošpikuje dosavadní kádr do příští sezony až k titulu,ale rozpočet Sparty a Plzně se mi zdá být pro toto vedení nepřekonatelnou bariérou.Takže stejně jako MORA,tak i Sigma se budou spíše plavit v mělčích vodách.Bohužel fotbal budoucnosti není založen na sportu,ale na financích. Takže buď dolarová blamáž, nebo průměr až podprůměr naší ligy,jinak to asi nelze vidět.Osobně se raději smířím s tím druhým,poněvadž šejky tady nechci.Sigma je v kompostu!

»reagovat
3 příspěvky

04.04.2014 18:13

EH

Pro zajímavost

http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/268603-prestavba-usteckeho-fotbaloveho-stadionu-ma-byt-hotova-v-lete/ A to samé přeji Znojmu. Být funkcionáři olomouckého klubu, tak by mě musela hanba fackovat, kdyby se Olomouc v 1.lize zachránila jen díky vyhřívanému távníku a umělému osvětlení...

»reagovat

03.04.2014 14:40

Pažout

Tomu zcela nerozumím!

Musí! Pád Olomouce do druhé ligy by měl pro klub těžké následky. "Nemluvme jen o ekonomické stránce věci. Tu bychom nějak zvládli. Ano, snížily by se příjmy, ale taky výdaje," poznamenal Lébr. "Bavme se spíš o tom, že by došlo ke zborcení celého našeho systému, který jsme vybudovali. A ten je takový, že vychováváme hráče pro prvoligový tým s tím, že jsou schopni v lize se ukázat, Sigmě odvést kvalitní služby a prosadit se do ještě větších klubů. Toto fungování by pádem do druhé ligy bylo vážně ohroženo."
Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/fotbalova-olomouc-se-ukryla-na-soustredeni-fed-/fotbal.aspx?c=A140403_111736_fotbal_par
Hráče bychom snad vychovávali dál a představovali by se ve 2.lize,kde by možná více vynikli oproti dřívějším prvoligistům.No a na prodeje do větších klubů by to snad nemělo mít až takový vliv.Takže těmto slovům p.Lébra až tak nerozumím. Spíš to vypadá,že Sigma resp.její vedení má starosti s posilováním na úrovni 1.ligy do kvality Pohárů.Pokud se bude jednat o trvalý jev,potom zaběhlý systém je nám houby platný.Každý tam na co má,nedá se nic dělat.Ovšem, abychom se event.zachránili na úkor Znojma,tak to by byla teprve pravá ostuda.Vůbec s tím administrativním sestupem Znojma absolutně nesouhlasím a doufám,že jsou to jen kecy v kleci.

»reagovat
16 příspěvků

03.04.2014 11:31

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Tak nejak nevim a zacinam se bat

http://fotbal.idnes.cz/fotbalova-olomouc-se-ukryla-na-soustredeni-fed-/fotbal.aspx?c=A140403_111736_fotbal_par

Kdyz si to prectu, tak je vlastne uplne vsechno dobre. Ja se bojim ze proste do te druhe ligy pujdeme ale psotka se nas pokusi snad z te ligy vytahnout. Jako nic proti, ale rizl bych do toho, takto to dal nejde!

»reagovat
2 příspěvky

02.04.2014 08:28

3 - 7

Ordži

Kdy bude připravenej Ordoš, neví někdo?

»reagovat
4 příspěvky

02.04.2014 08:04

tomas77

sestava na neděli

v neděli by mělo hrát co nejzkušenější mužstvo, ted už není situace na experimety s mladými, ....a určitě Nepo !!!

»reagovat
4 příspěvky

01.04.2014 12:53

EH

To ne apríl!

Já už dva lístky mám! Do neděle jsou v akci - za kapra dvě kila dolů. No nekup to. Zvláště, když přijede kompletní střelecká dvojka Chelsea - Kalas, Hnikov...

»reagovat

01.04.2014 08:41

tomas77

vtipálci

za této kritické situace mají ještě na oficialnich strankach náladu na aprilové žerty, ...pozoruhodné ...

»reagovat
6 příspěvků

31.03.2014 14:00

Tomasini

Srdcaři

SRDCAŘI MUSÍ HRÁT - ti kterejm to není jedno. Dreksič, Alde, Šindy, Šume, Nepo ... Varadi mlátit se za ten klub... ukázat ten chtíč. Doufám, že to Psotka pořád čte... vždyť těm mladejm je to jedno, nemají správnej přístup a ještě se potutelně usmívaj a dělaj, jako by to moje chyba ani nebyla, takovej alibismus. Takový hvězdy nejsou.

»reagovat
1 příspěvek

31.03.2014 07:57

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Mluví za vše

https://www.youtube.com/watch?v=kG3SN5bi9wI

»reagovat
4 příspěvky

31.03.2014 00:58

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Co na to říct

Trenér se omlouvá, hráči se omlouvají http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/na-bohemians-za-dvacku-sigma-se-omlouva-fanouskum-20140330.html To je ale jeden zápas, co zbytek? Jinak je asi všechno v pohodě, jak ukazuje analýza dopisu od Fantozziho níže...

»reagovat
5 příspěvků

30.03.2014 08:31

Pažout

Nestabilní výkonnost!

Sigma a její kádr je schopný porazit kohokoliv a prohrát s kýmkoliv.Je to mužstvo s kolísající stabilitou výkonnosti,což je ovšem přiznačné pro mladé hráče.V Sigmě ovšem také i pro její hráče již za zenitem výkonnosti. Psotka jen zírá a nemůže to nijak zastavit ani ovlivnit.Na tyto hráče nemá smysl křičet,poněvadž oni mají v sobě ty nádherné fotbalové okamžiky jaké předvedli se Slávií,ale také ty černé saze,které předvedli s Jihlavou.Je to opravdu jen a pouze tím,jak se podaří vedení doplnit tento kádr.S Bohemkou očekávám zlepšení a jasnou výhru,dokonce ta výhra bude patřit do řady těch oslnivých,poněvadž Zahradníček a spol. to v sobě mají a bude to chtít jít opět ven.Je to vulkán,který zadržuje v sobě magma a to se nyní s Bohemkou uvolní.Sigma bude v tomto utkání opět zázrak!

»reagovat
5 příspěvků

29.03.2014 13:02

Petrys

Fans

Tohle je jediná diskuse fanoušků Sigmy na netu, mimo FB ???

»reagovat
4 příspěvky

29.03.2014 11:04

3 - 7

Iglau

To utkání jsem nechtěl dávat ani v tipovačce SU. (tímto se omlouvám fantozzimu). Říkal jsem si, že to vidím tak na dva-tři nula pro Jihlavu. Pak sem se zasek, že si spousta kamarádů zobrazí tip a budou si myslet, že už sem úplnej antisigmák Tož sem se na tipovačku vykašlal a doufal, že nebudu mít pravdu.

Realita krutě předčila můj názor na formu Sigmy. Víc se k tomu už radši vyjadřovat nebudu

»reagovat


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com