Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

22.05.2022, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

26.03.2014 10:59

Pažout

Jihlava ukáže diagnozu Sigmy!

Na toto utkání netrpělivě čekám,poněvadž Plzeň částečně zkresluje obraz Sigmy daleko početnějším a kvalitnějším kádrem.Jihlava je tým,který bychom měli porazit vcelku bez výrazných problémů.Pokud neporazíme Jihlavu,tak se neodpíchneme a situace bude hrozivá.Potom by mne ovšem zajímalo jak to vedení zdůvodní a co se označí za chybu v tomto ročníku. Proto z Jihlavy očekávám pouze 3 body.Sigma je zázrak!

»reagovat
2 příspěvky

26.03.2014 08:29

Pažout

zkušenost je,ale.....

pereko
souhlasím s tebou co se týče nutnosti prošpikovat tým kvalitními, zkušenějšími hráči,ale na druhé stranu jsme všichni viděli,že v utkání s Plzní z různých důvodů nenastoupili Škerle,Varadi,Ordoš a Vidlička,nevím kam lze zařadit Falla.Takže 5 hráčů.Čistě hypoteticky kdyby nastoupili,tak to je téměř 50 % základní jedenáctky.Vzhledem k tomu,že tito hráči jsou ve stavu Sigmy,tak nelze podezřívat vedení,že by do kádru záměrně nedalo zkušenost.Je to celá řada náhod hlavně v případě Ordoše a Vidličky,že se Sigma musí bez těchto obejít v klíčových zápasech s relativně nejtěžšími soupeři.Jenže fakt je ten,že ikdyby hráli,tak se na věci nic nezmění,poněvadž toto není ta kvalita,která ikdyby hrála, mohla Sigmu posunout někam výš.Mladí jsou promíseni něčím co by tady v podstatě již příští sezonu se nemělo objevovat.Myslím,že Ordoš a Vidlička jsou hráči za svým zenitem a k nim se přiřazuje Škerle.Tato sezona tím je jasně ovlivněná.Vedení nemohlo předpokládat tak dlouhou nemocnost,ale na druhé straně bylo víc jak jasné,že taková zkušenost nás nikam neposune.
Podle mého soudu jsou na vině příliš dlouhé smlouvy u těchto hráčů,které mají za vinu to,že tito hráči třeba ne ze své viny(zranění,dlouhé rekonvalescence) zabírají hráčskou početní kvotu.Nemůžeme vedle laborujícího Ordoše koupit jeho hráčskou duplicitu,totéž u Vidličky a Škerleho.Prostě vsadilo se na stabilizaci těchto v týmu a to prostě nevyšlo se vším všudy.A to ještě se nakonec podařilo uvolnit další 2 hráče se štěstím,poněvadž ani Vepřek či Schulmeister by co se týče zvýšení kvality tohoto kádru nic nezměnili.Takže budeme muset počkat až se podaří tyto nahradit něčím kvalitnějším co do počtu s puncem zkušenoti a mělo by to šlapat.Pokud to bude brzděno vlivem peněz,potom si počkáme ne půl roku,ale třeba 3 sezony.Vše souvisí se vším.
K Psotkovi.Myslím si,že to není špatný trenér,ovšem žádný trenér nemá takový rejstřík nápadů,že by s tím vystačil na dlouhou dobu.Potom je řešením pravidelně takového posílat na stáže,nebo měnit za daleko přísnějších podmínek.Opět jsou řešením kratší smlouvy za něco a to jak pro hráče tak i trenéry. Ke všemu v Sigmě časem dojde,poněvadž nelze uvažovat jinak.Doposud vedení dělá určité chyby spočívající v měkkosti,dále je tu ovšem i souhra nešťastných náhod (zranění,rekonvalescence),ale i nominování již vyhořelých hráčů.Tudíž práce plná kopa.Sigma letos jasně šlape vodu,ale vlivem mladých hráčů to rozhodně není.Sigma je zázrak!

»reagovat
6 příspěvků

25.03.2014 17:29

Edward Mary

vedení

Tabulka je jasná. Body nejsou a takhle to dál nejde. Proti Sigmě jsme měli minimálně na remízu, ale to už je teď vedlejší. Když pocinu Slavii, kdy vyhráli a Teplice, kde nehráli vůbec, tak Sgima hraje na jeden poločas. Nedokáží si udržet tempo. Když to vezmu proti Plzni. První poločas si vytvářeli šance, nenechali Plzeň hrát, dokázali si krýt výborně nabíhající protihráče a nenechali, nebo se aspoň snažili, aby Plzeň nemohl jít za žádnou cenu až do šestnáctky. Naopak po poločase jako by se ztratilo tempo hry a všechna kvalita byla pryč. Přestali kombinovat, hráli jednoduchou kopanou, nedokázali si udržet míč u nohy. Jenom bránili a nesnažili se vytvářet protiútoky. Byli zahnáni na svém území. Až po dvou gólech, kdy jim začalo táhnout na paty, se začali snažit a dohánět to, co celý druhý poločas ztrácceli, ale prostě na to už jim chyběl čas. Proto to skončilo, tak jak to skončilo, protože ne hráči,ti hráli docela obstojně, ale vedení nedokázalo hru pořádně přečíst a pan Psotka nedokázal vytvořit takový tým a taktiku, která by nám dala šanci. A to je dle mého názoru hlavně to, co chybí Sigmě. Mají poměrně mladý tým, který dokáže předvádět kvalitní hru, ale chybí jim nějaká sehraná strategie proti každému družstvu tabulky. Například je mi záhadou proč Psotka stahuje ze hry Pospíšila, který je jedním z velkých posil a dokáže vytvářet nádherné brankové příležitosti i střílet góly. Nebo mě velice zaráží proč Plešek nehrál proti Plzni již od začátku, jelikož jsme od něj viděli mnoho slibných příležitovní v útoku na bránu. Jako Sigma by mohla vyhrávat, ale chybí ji toho moc, co vedení nedokáže zajistit a nejenom sestava a strategie, ale také hospodaření s financemi, s čímž Sigma bojuje již delší dobu. Ovšem nesvádějme vše jenom na vedení, ale má na téhle obrovské bodové ztrátě největší podíl. Kéž by mohl Sigmu trénovat někdo jiný než Psotka.

»reagovat
5 příspěvků

25.03.2014 16:28

nnnnnnn

l

Pospa je láska ♥

»reagovat

25.03.2014 15:53

Daniel

zklamaní

Co už to vedení uděla, když už je to tak očividně v prde*i. Pivarnika vyhodi ze špice tabulky a Psotku tam nechají. A jak pažout řika sigma je zazrak tak zazrak je to že se všeci fanoušci nesemkli a nešli už to vedení vyhodit samo. My by sme měli být moravskej velkoklub a hrát pohary každej rok

»reagovat
1 příspěvek

23.03.2014 19:10

Pažout

Obětavě,ale bez bodu!

Bohužel,obrovská střídající síla Plzně rozhodla.Nevydrželi jsme celých 90 minut a Jihlava jde před nás.Přesto jsme předvedli herně solidní fotbal.Sigma je zázrak momentálně však tabulkově vybledlý.!

»reagovat
4 příspěvky

23.03.2014 10:01

EH

Dnes vás Plzeň udělá...

... stejně jako Pospíšil Horvátha. Tu fotku snad nafotil úchylný Saudek... http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/sigma-jde-na-mistra-psotkuv-recept-je-totalni-nasazeni-20140322.html Olomouc - Plzeň 0:2

»reagovat

22.03.2014 13:14

SIGMA

Arséne Wenger

„Ambice každého velkého klubu musí být nejen vyhrát, ale vyhrát s určitou grácií a myslet přitom na lidi, kteří platí hodně peněz za to, aby mohli na zápasech být. Opravdickým cílem profesionálního fotbalu nemůže být pouze vítězství, ale také abychom umožnili lidem objevit potěšení ze sledování něčeho krásného.“

Zlatá slova...

http://www.sport.cz/fotbal/premier-league/clanek/559964-prvni-zapas-hraci-skandovali-at-jim-vratim-cokoladu-smeje-se-jubilant-a-rosickeho-sef-wenger.html#hp-sez

»reagovat
7 příspěvků

19.03.2014 23:41

EH

Sliby (dluhy) se maj plnit ejen o vánocích...

Vypůjčený citát jakéhosi Janka, otce olympijské reprezentantky, ale v tomhle má Řepka moji plnou podporu! http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-liga/clanek/559151-repka-priznal-ze-schvalne-zhatil-sparte-titul-slavisty-rasisticky-urazel-ale-lito-mu-to-neni.html#hp-sez Oko za oko, zub za zub, i s úroky, ať nežeru...

»reagovat
2 příspěvky

17.03.2014 22:34

EH

Objektivním objektivem objektivního objektu..

"Mohl jste tam jít jinak, třeba ne tak důrazně?
Kdybych tam vůbec nešel, tak by asi dal úplně v pohodě gól. Já jsem tam musel jít." Olomoucký deník, rozhovor s Varadim a toho asi těžko podezřívat, že šahal Dáše ve sprše kopačkou na švába... (Ivánku, kamaráde)

»reagovat
1 příspěvek

17.03.2014 22:28

Milda81

Dáša Švábinská

Ve dvacátém kole byly kromě utkání v Příbrami nařízeny pokutové kopy ještě v zápasech Jablonec-Olomouc a Plzeň-Slovácko. A také v těchto případech prý rozhodčí postupovali správně a v souladu s pravidly.
„V prvním případě však rozhodčí Jan Jílek měl olomouckému Varadimu udělit navíc i červenou kartu, protože šlo o zmaření vyložené brankové příležitosti“ konstatovala Damková.

Jdu fakt blejt....

»reagovat
4 příspěvky

17.03.2014 06:50

Pažout

Zachráníme se,ale....

Ačkoliv nepochybuji,že se Sigma zachrání,protože až tak slabí zase nejsme,abychom spadli,tak současná hra Sigmy je opravdu v některých směrech zoufalá.Třeba včera v Jablonci nás neprohrála penalta,ale slabá hra celý 1.poločas a potom dětinsky nepohlídaný čas těsně po naší vyrovnávací brance.Není možné z taktického hlediska pustit do brejku hráče až do 16 náctky a tam ho faulovat.
To je však nyní již jedno,tento mančaft je schopen uhrát pár dobrých výsledků,ale na příští sezonu je nutno to celé rozhodit a nově poskládat.Od toho snad Minář tady je,aby vytipoval,kde bota tlačí nejvíce.je ovšem otázkou,co vlastně vůbec chceme,zda to vedení vyhovuje nebo ne,jestli vůbec na něco máme,aby se ta kvalita dovedla.
Nakonec mi leží stále v hlavě trenér Kalvoda,jeho výsledky v lize za běhu všech znojemských trablů.Je nutno připomenout Kalvodovo 3.místo se Sigmou,což je myslím jedno z nejlepších umístění v historii.Zda tedy dokonce nebudeme muset uvažovat o změně i na tomto postu.Opět nám utekl Pavel Hapal,vypadá to,že v současné době lze uvažovat o obou jménech.prostě zkráceně asi tak.Každý nový trenér Sigmy by měl dostat podmínku setrvání v Sigmě za podmínky umístění do 3.fleku tj.pohárového.Nic jiného mne již do budoucna nezajímá.Tudíž tady to motání kolem 11.místa je hluboko pod čarou ponoru i se Psotkou,ačkoliv tohoto trenéra dost beru.Jenže zároveň není možné stavět fotbal v Sigmě na sympatiích.Proto do příští sezony 3.flek nebo konec pro každého.Smlouva jen na 1 rok.Uděláš nebo neuděláš a to samé pro hráče.Žádné takové,že třeba Škerle je v Sigmě již od roku ... a let .... . To je prosím obecně příklad.Fotbal Sigmy se musí povznést směrem nahoru a kdo to neumí nebo nechce musí jít někam jinam.Příští rok Sigma pouze pohárová.Sigma je zázrak!!!!

»reagovat
24 příspěvků

17.03.2014 00:32

EH

Rozpuštěný a vypuštěný...

Olomoucký deník: "Varadi: Taková penalta se v devadesáté minutě nepíská". Bééé... Už s Boleslaví jste vyrovnávali pár minut před koncem, v Jablonci to samé. Tak se přece hrát nedá! Řešení? Rozpustit a vypustit aneb pokud nedokážete uhrát nic ani s Jabloncem v jeho současné "oslnivé" formě... To musí naštvat, zvláště nechá-li Pelta sedět všechny olomoucké ex a vy si nemáte na koho zařvat, když už tam kvůli tomu jedete... Nazdar!

»reagovat

16.03.2014 19:38

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Kraje obrany

Jestli se dobre divam, tak na utkani proti Plzni jsme bez krajnich obrancu. Jak Adam, tak i Skerle dostali 4. zlutou. No jako co s tim?

»reagovat
7 příspěvků

16.03.2014 16:55

Milda

Pelta je č*rák

Tak penaltička. Pelta si to musí umět zařídit. Jdu blejt velebnosti.

»reagovat
4 příspěvky

16.03.2014 10:10

Vrba

Těžký terén

Terén ale bude stejně těžký pro obě strany, trenér by měl přizpůsobit taktiku a hrajeme na vítězství a né na plichtu. Do posledního hvizdu se bojuje a Peltonec nemá nijak Oslnivou formu a dali jsme mu Doležala...

»reagovat

15.03.2014 11:11

Pažout

Zápas s Jabloncem opět extrémní počasí!

Možná se mýlím,ale mám takový dojem,že v Jablonci opět hrajeme v extrémním počasí,nebo to bylo s Teplicemi? Výsledek tomu bude zřejmě poplatný.Nejvíc bude škodlivý déšť, rozbředlý terén,který neumožní našim technickým hráčům uplatnit technické variace a finesy.Tipuji, když to dobře půjde remízu 1: 1 Sigma je zázrak!

»reagovat
1 příspěvek

14.03.2014 12:33

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Gajda o rekonstrukci pro ME U21 2015

http://www.sigmafotbal.cz/aktuality/2014-14-03-s-jaromirem-gajdou-nejen-o-modernizaci-androva-stadionu

- Tribuna místo Fanshopu nebude?
- Náš klub je naprosto transparentní
- Máme štěstí, že mezi námi je pan Ing. Josef Lébr
- primátor a hejtman jsou v představenstvu naší akciové společnosti, tedy profesionálního fotbalu, pak je to důkazem toho, že profesionální fotbal má v Olomouci podporu a budoucnost. Nikdo si nemůže myslet, že by byli někde, kde by se děly nějaké nepravosti

»reagovat
18 příspěvků

12.03.2014 17:27

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

To by byla posila

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-slovensko/197750/hapal-prevezme-senici-ma-stejne-renome-jako-vrba-zni-z-klubu.html

»reagovat
3 příspěvky

12.03.2014 09:56

3 - 7

pentle???

Tak Plzni by to asi foukli

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/penalta-pro-sigmu-tady-je-foto-a-video-sudi-to-mel-tezke-20140311.html

»reagovat
2 příspěvky


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com