Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

07.08.2020, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

04.05.2014 11:54

yanez

posili

No pám Psotká má na posili opravdu čuch ..koho přivedl ten se u nás vůbec neuplatnil to byl GM za všechny peníze a jako trenér úplně stejnej po něm zůstala jen spálená země.. hnus hnus ten pám Psotka

»reagovat
5 příspěvků

04.05.2014 11:36

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Tipovačka

Pro ty, co používají Internet Explorer, mám dobrou zprávu - chyba v Tipovačce, kdy nešlo vybrat hráče, je opravena ;-)

»reagovat

03.05.2014 18:58

Radek

Znojmo-Liberec

Tak pánové pokud v pondělí se nestane zázrak a nevyhrajeme z Baníkem je sestup na 99% tu
Myslím že je populistické měnit Psotku na poslední 4 kola
Měli to udělat už z debaklem z Jihlavou
Nevím nakolik je Minář schopný motivovat tu bandu , primadony na hřišti ale bude to mít nesmírně těžké.
Další věc je to ,zda si i do dneška Lébr a ta banda kolem něho myslí že máme nato postoupit a zkusit v příští sezoně nedělat ostudu Olomouci
Mám obavu že je pozdě !!??
Nevím nakolik jsou ti mladí odhodlaní a houževnatí ,čelit tlaku na body??
je ale jasné že filosofie plnit pokladnu prodáváním hráčů byla chybná
navíc je jasné že P.Psotka jako GM a jako trenér neudělal za poslední dobu nic dobrého .Samozřejmě se souhlasem vedení.což je banda amatérů kterým to je jen o jedno.
Pokud sigma sestoupí ,myslím si že nebude mít na brzký návrat mezi elitu v další sezoně.
Baník a pak Znojmo pokud vůbec na ně mají???
Sparta a Liberec je jen o povinnosti dohrát zápas,neb v dnešní době jsou pro nás nedosažitelní na body
Ikdyž dnes Liberec totálně vyhořel
>(

»reagovat
8 příspěvků

03.05.2014 08:42

Pažout

Konec v klubu!

S týmem už netrénují záložníci Abdoulaye Fall a Kamil Karaš. Ani s jedním klub neplánoval prodloužit spolupráci, proto se s nimi rozešel.

»reagovat
5 příspěvků

02.05.2014 21:34

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Ukončení zápasu

Tak se dívám na tu komédii s přerušováním zápasů... Měli by se fans domluvit a ideálně poslední dvě kola skandováním poukončovat zápasy, ať má ten čurák radost.

»reagovat
2 příspěvky

02.05.2014 14:37

prospal

mlynár asistentem

tak já tomu už fakt nerozumím, teď za psotky byla prý nejlepší kondice pomalu všech dob, naopak za Pivarníka byla prý nejhorši, skoro jsme nabyl dojmu, že zato mohl kondiční trenér mlynár. tak asi ne... no snad kucíí nepůjdou s tou kondičkou zase dolů, co by na to řekl trenér co příjde v zimě.

»reagovat
2 příspěvky

02.05.2014 11:54

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Krobot

S čestným členstvím je to dobrý tah. Ještě by to chtělo poslat do médií. A pro nás ostatní, co nejsme Pražáci jako přeceda, 9. června s Miroslavem Krobotem bude v Divadle Na Šantovce talkshow.

»reagovat
1 příspěvek

02.05.2014 10:11

3 - 7

změna????

Hráčské změny mě nezajímají. Ryba smrdí od hlavy a tam je potřeba začít! Pokud se pořádně nezamete, tak tu lidi radost z fotbalu už mít nebudou

»reagovat

01.05.2014 23:11

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Začala přestavba

Přestabna kádru začala. Zmizel nám Fall.

»reagovat
5 příspěvků

01.05.2014 20:50

EH

Taky Diego, ale Armando Maradona

Atlético - zářný příklad toho, že když se chce, tak to jde. Kdo si dnes vzpomene, že bylo před krachem. To bylo ještě za Bejbla. Tenkrát bych si na ten klub nevsadil ani tu pověstnou zlámanou grešli. Jinak, vy už do toho sdružení přijímáte kdeco. Z nouze? Proti Laudovi nic, ale ten Krobot!? To kvůli publicitě? Kdy přijdu na řadu já? Mám taky zásluhy - sjednotil jsem vás proti jednomu spolenému nepříteli - mně... To byl fór, samozřejmě.

»reagovat

01.05.2014 11:18

gogo

Diego Simeone

Chválu za sezonu snů pochopitelně sklízí i trenér Simeone. "Má na tom velký podíl," souhlasí záložník Tiago Mendes. "ZMĚNIL NAŠI MENTALITU. VŠICHNI PRACUJEME SPOLEČNĚ JAKO TÝM."

A vo tom to je! Takových hráčů, jací běhají po našich ligových trávnících, je u nás i ve světě spousta. Jde o to, udělat z nich perfektně fungující stroj. Jesli jsou černí, bílí, zelení nebo fialoví je úplně jedno. Podstatná je zdravá atmosféra v týmu a v celém klubu. Zdravé sebevědomí, které začíná u vedení a pokračuje přes trenéry a hráče až k paní uklížečce.

Pokud budou ve vedení provinční "selebrity", lidé, kteří mají pocit, že jim minulé zásluhy garantují patent na rozum, kteří mezi sebou nesnesou výrazné osobnosti s vlastním názorem, kteří nesnesou kritiku vlastních fanoušků, pak se klub nikdy žádných sportovních úspěchů nedočká.

»reagovat
1 příspěvek

30.04.2014 07:12

Pažout

Změny na příští sezonu!

1.Hapal
2.Balkánští hráči
3kvalitní černoši
4.zbytek teprve doplnit ze stávajícího kádru
5.Odchovy nechávat nejprve projít 2.ligou jen vyjímečně t nejkvalitnější do áčka.
A musí to fungovat.

»reagovat
18 příspěvků

29.04.2014 15:35

Radovan Panáček (pany)

Baník

Jít či nejít?
Za sebe to zatím vidím tak, že nepůjdu.

»reagovat
6 příspěvků

28.04.2014 20:30

Milda81

Hnus

To co dnes sudí předvedl ve Starkově, to už je opravdu humus. Kdo na ten fotbal bude chodit? Já už opravdu ani zadarmo.

»reagovat
2 příspěvky

28.04.2014 20:04

SIGMA

Žumpa

Tak Sigmě to sice pomůže, ale to co předvedl rozhodčí v zápase Znojma je už komedie nejhrubšího kalibru. Na takovou žumpu opravdu nemám sebemenší chuť chodit...

»reagovat
1 příspěvek

28.04.2014 16:14

EH

Sigmá je vaša hviezda...

Takže, Baník to po těch řečech i zde doufám nepustí, max. jeden bod. Sparta? ta bude hrát na nulu v kolonce porážek, takže zase max. bodík. Znojmo s přihlédnutím k problémům se stadionem vám pustí všechny tři. Navíc má stále na soupisce Péťu, ne? A pak Liberec - to fakt nevím, má problémy, ale věřím pořád, já neřád. Suma sumárum mi vychází z posledních čtyř zápasů max pět, šest bodů. Ukáže i vývoj ligy. Sám za sebe doufám ve váš sestup! Mimochodem, bojkot lístků na Baník? Když je to zadarmo? Škoda, sám za sebe bych bojkotoval tím způsobem, že bych koupil třeba pět lístků a ty následně rozdal... Nazdar!

»reagovat
1 příspěvek

28.04.2014 12:36

Milda81

Konečně

Jen doufám, že už se zpátky na lavku nikdy nevrátí.

»reagovat
1 příspěvek

28.04.2014 11:48

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Psotka pryč

Psotka je pryč a na výkonu ze Slovácka se dá určitě stavět. Minář je svým klidem při zápase srovnatelnej s Pulpitem, tak doufám, že to s ním nešvihnem, nebo budem na novou sezonu shánět znova celej sportovní úsek.

»reagovat
3 příspěvky

28.04.2014 11:47

Tomáš Strakoš (fillu72)

A je to tu

Sigma vyměnila kus za kus,Psotku střídá Minář

»reagovat
3 příspěvky

28.04.2014 00:13

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Ke Slovácku

Ke všem dnešním zprávám ze sobotního fotbalu, to, co se dělo 1 metr ode mne. Asi 19-ti letého hocha vyvedla olomoucká ochranka (zřejmě s dalším fanouškem, ale toho jsem přesně neviděl), skandoval pravděpodobně to nebo přibližně pravděpodobně to, co pan Pelta a kolektiv zakazují. V podstatě je ale onen pokřik pouze citací z divadelní hry Ivánku, kamaráde... Předtím s ním nikdo nemluvil, zásah byl náhlý. Pokyn k zákazu měl vyjít od vedení Sigmy. Řada jeho přátel jej bránila, takže pochopitelně nastala mela a začala zasahovat slovácká ochranka. Pak už nastupovala tajná policie a jejich těžkoodění kolegové. Což zae vzbudilo emoce. Vše bylo naprosto zbytečné. Svaz hledá autoritu zákazy, což se mu samozřejmě podařit nemůže. Pak jsem hovořil s policií i slováckou ochrankou, většinou souhlasili s obsahem pokřiku, ale měli jasný pokyn. Kouzelné je pak dnešní vyjádření pana Pelty: "Vidím, že se fanoušci na sociálních sítích předhánějí, kdo kde vyvede větší problém, ale za sebe samozřejmě říkám, že se v nejbližších dnech budu snažit navázat komunikaci s jednotlivými kluby i jejich fanoušky o tom, jaká by byla ta zlatá střední cesta, jak z toho problému vyjít oboustranně se zdravým rozumem,". Myslím, že je trošku pozdě.

»reagovat
6 příspěvků


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com