Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

17.09.2021, 4 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

06.05.2014 10:50

Rafter 28

sestup

Včera jsem viděl bojovat, rvát se o body v Sigmě jen dva hráče. Varadiho a Vidličku!! Ti ostatní ten boj o záchranu buď vzdali nebo na to nemají. Bohužel, taková je realita...

»reagovat
4 příspěvky

06.05.2014 10:12

tomas77

jen tak

myslím že olomouckému fotbalu zbývá jen jediná smysluplná cesta a to je spojení s paclíkem a jeho ambiciozním klubem formou jakési farmy , ..jinak nemusíme mluvit jen o druhé lize ale taky třeba o zániku, ..

»reagovat
3 příspěvky

06.05.2014 09:45

Pažout

Důsledky sestupu pro Sigmu!

zkusme modelovat co to způsobí.
1.Pohne to se sponzory.
2.řada hráčů odjede za lepším,ovšem pokud bude zájem.
3.Mládežnická základna však tyto odchody lehce nahradí,staneme se farmou někoho silného.
4.Lébr si uvolní ruce,nebude mít tolik starostí.
5.Fanoušci si odpočinou a ušetří peníze za vstupné a pernamentky. Nastane slevnění vstupného.
6.Sigma United bude jezdit na zájezdy méně jako dosud.
7.Na stadionu bude více bezpečno,nebude sem jezdit baník a Sparta,záchody vdrží delší dobu.
Můžete dál pokračovat,co jsem opomněl.

»reagovat
5 příspěvků

06.05.2014 09:19

prospal

otevřený dopis

já myslím, že by neměl zapadnout ani ten rok starý dopis, na který po mých urgencích nakonec pan Psotka po měsíci písemně odpověděl. http://www.sigmaunited.cz/clanek/otevreny-dopis-vedeni-sk-sigma-olomouc/

»reagovat
2 příspěvky

06.05.2014 08:38

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Dopis

Pánové, dávám to sem v poslední době už podruhé, ale myslím, že to stojí za připomenutí i přečtení...

http://www.sigmaunited.cz/clanek/odpoved-na-otevreny-dopis/

»reagovat
1 příspěvek

06.05.2014 08:25

Mirek

Kubíček

Bohužel musím konstatovat, že ,,zlý" Kubíček by nikdy nedopustil, aby tato situace nastala. Ať byl jakej byl - můj názor.

»reagovat
1 příspěvek

06.05.2014 06:18

Radek

soudnost 3-7

Tak je mi to líto ale jsem soudný a tabulka je neuprosená.
Když se podíváte na kalendář zápasů a co mají ostatní,tak mi vychází to že jsme tam,kde jsme ani ve snu na začátek jara z ničím tímto nepočítali
Je jasné že skončíme ve 2 od spodka.Pochybuji že ostatní naráz přestanou hrát a nechají nás jen tak postoupit.
Myslím si že tento kádr nemá nato postoupit a návrat nebude zase tak jednoduchý jak si někdo myslí.ba naopak.
Vidím to tak na 0-3
jak jsem byl optimista a včera znova vsadil,dnes jsem již pesimista neb nic jiného již nezbývá.
Snad někdy v lize??? Ale té nejvyšší???

»reagovat
13 příspěvků

05.05.2014 22:34

3 - 7

zodpovědnost

Jako co mě sere, tak že se tady buduje třicet let ligová bohatá, místy i pohárová tradice, která se smete dvouletým vandalismem. Hrdost se vytrácí, prohrává se bez pláče a už i povytaženého obočí. Pro mě kdysi prohra znamenala třídenní schízu a nasranost.
Kdo za to ponese zodpovědnost? Po eventuálním spadnutí se uteče a tichučko po pěšině? Anebo se jde po levnějších akciích, které samo sestup bude znamenat? I takové hlasy zaznívají a nedivil bych se ničemu. V dnešní době určo ne :-(

Je mi hanba, kam se to dopracovalo. Před dvěmi třemi lety přemýšlíme, že už bychom si s hrou nahoře ten titul zasloužili. Se staršími souputníky, se kterýma sme tenkrát chodíli dýl jak 25 let, sme se těšili, jak bude co chvíli, že se už už dočkáme písničky "We are the champions". A ono je to jinak.

My tu budem, vy nahoře snad ne!

»reagovat
3 příspěvky

05.05.2014 21:56

SIGMA

Minář

„Nechtěl bych to, že jsme prohráli hodit všechno na kádr. Ale myslím si, že asi se malinko na Sigmu urazil ten fotbalový pán nahoře. Protože zbavili jsme se hráčů, kteří hrají v druhých klubech prim. Je to Vašíček, vstřelí deset gólů ve Znojmě, je to Kuba Petr, který je jeden z nejlépe hodnocených hráčů Slovácka. Je to Vepřek, celá liga volá po tom, že nemá leváky a my dáme leváka pryč, máme dlouhodobě zraněného Vidličku a máme Sukupa pryč. Do toho, když ještě počítám, že je dlouhodobě zraněný Ordoš, tak to máte pět hráčů, kteří jsou podle mě do základní sestavy a v klubech, ve kterých jsou, hrají prim. A určitě by měli kvalitu na to pomoci Sigmě, aby hrála v daleko větší kvalitě a získala na jaře daleko víc bodů, než získala. Je to škoda, že tady nebyli dobří a jinde jsou nadstandardní,“ řekl Minář.

Zdroj:
http://www.sigmafotbal.cz/aktuality/2014-05-05-minar-je-to-klinicka-smrt


No nééééé!!! Vono to tam už někomu došloooo!!! To co fanoušci v panice křičí na vedení už několik let teď došlo jednomu "mladoboleslavákovi"... Pecka!!! Škoda,že už je pozdě...

Každopádně pane Mináři tohle v Sigmě říkat nemůžete!!! Vidím to tak, že po Spartě budete odvolán a dosazen bude někdo, kdo přinese "útočnější fotbalový projev pro diváka"...

»reagovat
1 příspěvek

05.05.2014 21:53

Radovan Panáček (pany)

tak trochu koule, ale pozdě...

Minář: Je to klinická smrt
05.05.2014 / A tým


Výtečně rozehraný zápas ztratili v sedmadvacátém kole Gambrinus ligy doma fotbalisté SK Sigma Olomouc. Nad Ostravou po osmnácti minutách vedli dva nula, ale náskok neudrželi. Hanáci třikrát inkasovali a jsou bez bodu.

„Je to nepříjemné. Rozehrané utkání jsme měli tak, že jsme ve dvacáté minutě vedli dva nula a tři hráči soupeře museli pro zranění střídat. Takže to je samozřejmě velmi dobře rozehraný zápas. Bohužel, gól do šatny, který je vždycky nepříjemný, na nás zanechal stopy i ve vstupu do druhé půle. Finále bylo takové, že jsme se to za stavu dva dva snažili urvat na svoji stranu, ale inkasovali jsme. Prohráli jsme utkání, které jsme chtěli vyhrát,“ řekl trenér SK Sigma Ladislav Minář.

„Pracovali jsme na tom, aby se tým psychicky zvedl. Ale bylo vidět, že mužstvo ani za stavu dva nula nemělo takový ten patřičný klid, čekal jsem, že získáme balon, jsme schopni zakombinovat. Ale bylo tam hodně zbrklosti, hodně paniky. Musíme se z toho dostat, čeká nás Sparta, což je velmi těžký soupeř. Pokud bude nějaká šance, tak o ni hrát budeme,“ podotkl Minář. „Je to klinická smrt, musíme tomu ale věřit. Jsme na předposledním sestupovém místě. Jsou tři kola do konce, ještě se může stát cokoliv,“ řekl.

Sigma ztratila zápas v nastavení obou poločasů. „Na Slovácku jsme prohráli v nastavení, tohle je také velká darda. Musíme burcovat a burcovat. Jiní hráči nejsou, kádr je tím, že jsou Škerle a Nepožitek mimo, úzký. Burcovat a snažit se dělat s psychikou, nic jiného nejde, v téhle fázi hráči nic hrát lépe nenaučíme,“ řekl Minář.

„Nechtěl bych to, že jsme prohráli hodit všechno na kádr. Ale myslím si, že asi se malinko na Sigmu urazil ten fotbalový pán nahoře. Protože zbavili jsme se hráčů, kteří hrají v druhých klubech prim. Je to Vašíček, vstřelí deset gólů ve Znojmě, je to Kuba Petr, který je jeden z nejlépe hodnocených hráčů Slovácka. Je to Vepřek, celá liga volá po tom, že nemá leváky a my dáme leváka pryč, máme dlouhodobě zraněného Vidličku a máme Sukupa pryč. Do toho, když ještě počítám, že je dlouhodobě zraněný Ordoš, tak to máta pět hráčů, kteří jsou podle mě do základní sestavy a v klubech, ve kterých jsou, hrají prim. A určitě by měli kvalitu na to pomoci Sigmě, aby hrála v daleko větší kvalitě a získala na jaře daleko víc bodů, než získala. Je to škoda, že tady nebyli dobří a jinde jsou nadstandardní,“ řekl Minář.

»reagovat
2 příspěvky

05.05.2014 21:45

gogo

Pelta - velký učitel národů

Putin zakázal zákonem vulgární výrazy v literárních a výtvarných dílech, sdělovacích prostředcích, divadelních a zábavních podnicích.

Peltovy velké myšlenky se rozlétly širou Rusí ... to vypadá na Leninův řád pro báťušku Míru Celýjarobylocinklývole.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/rusko-ma-novy-cenzurni-zakon-djc-/zpravy-svet.aspx?c=A140505_184839_ln_zahranici_ele

»reagovat
2 příspěvky

05.05.2014 21:39

Miloš Sanetrník (milda)

SMUTEK, NASRANOST,BEZNADĚJ

to je můj status. Tohle vedení nám vzalo sigmu jak jsme ji všichni vzali. Chtělo by se mi i říct populisticky ZLATEJ KUBÍČEK ale neřeknu.
Ke stoletému výročí klubu to mohl být ten vytouženej titul a ono to bude s bídou pouze návrat do ligy- možná

»reagovat

05.05.2014 21:31

gogo

To je sešup....

Teda když si vzpomenu, že ještě před 4 lety jsme diskutovali o tom, jetli je lepší Sigma nebo Plzeň ......
A ještě loni jsme byli jedno kolo v lize první ......

»reagovat
1 příspěvek

05.05.2014 21:15

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

Ing. Lébr

Bravo!!!

»reagovat
4 příspěvky

05.05.2014 21:10

Pažout

Sparta bude ožralá!

Jedině na to ještě spoléhám,dále že Znojmo nedostaví stadion,Bohemka že neopustí poslední flek a Liberec porazíme,kdž si dá 2 vlastní góly!Jináč jsme druholigoví s nejhezčím stadionem a nejkvalitnějším trávníkem v republice.To je tedy humor jak v krematoriu.

»reagovat

05.05.2014 20:42

3 - 7

sestup?

V zimě byly nástřely, že ta možnost sestupu existuje a že to pro očistu možná bude dobře. Teď by nás zachránil jen Pánbůh. Jenže byli jsme označováni za nepřátele olomouckého fotbalu, co tomu nerozumí. AHA.....

»reagovat
17 příspěvků

05.05.2014 20:16

yanez

omyl

Není pravda,že Liberci o nic nejde

»reagovat
1 příspěvek

05.05.2014 20:14

Pažout

Zlé se naplnilo!

Do písmene jsme si to vyžrali.Podívejte se však jaké hráče si dokázal Baník získat.Kaša potom ten nový černoch,nebo Azevedo,nakonec náš Štěpán.Hra Sigmy byla snad dobrá jen prvních 25 minut,potom to pomalu upadlo do té obvyklé herní malátnosti.Baník vyhrál naprosto zaslouženě,ikdyž v hodině 12.Pokud sestoupíme tak po zásluze,vedení podcenilo posílení a nic zvláštního nepřivedlo.Odchovy na tento způsob boje nestačí,Falta,Chorý nebyli nijak zvlášť vidět.Je to kruté,ale pravděpodobně po 30.letech možná sestoupíme.Nevěřím,že se Soartou vyhrajeme,Znojmo je momentálně lepší dlouhodobě a Liberec? Tomu sice již o nic nejde,ale nevím nevím do jaké míry je ochoten nám odezvzdat body.Nechci říci,že by hráči nebojovali,ale jen chtít nestačí.

»reagovat
4 příspěvky

05.05.2014 16:26

3 - 7

Vojta Štěpán

http://fotbal.idnes.cz/vojtech-stepan-01l-/fotbal.aspx?c=A140505_2062356_fotbal_ald

»reagovat

05.05.2014 12:12

Radek

Klíčový dnešek

Dnes se rozhodne ,kam cesta SIGMY směřuje, pokud budou 3 body ??? je to dobrá cesta,sice ne nejlepší ale nadějná
Pokud prohra?? nebo remíza??, bude cesta umetená na sestup,což fotbal v Olomouci poškodí.
Co se týká bojkotu???
Sice chápu aktéry,ale nejde donekonečna platit pokuty za řádění jedinců,pořád dokola nejde opravovat vybavení stadionu a pořád nejde řešit tyto věci které povětšinou vedou v pozornosti,místo toho aby se vše soustředilo na fotbal
Já na stadion jdu a budu fandit,Baníku přeji aby postoupil,jelikož moc Moravských klubů už není ,postup přeji ale ne přes nás to je samozřejmé.
Takže Pánové
DNEŠEK JE TEN JEDEN Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH

»reagovat
1 příspěvek


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com