Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

22.05.2022, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

07.05.2014 20:14

honzas23

Pažout

U toho Hořavi hraje podle mě hlavně roli, že fotbal je kolektivní sport. Což vede i k tomu, že spoluhráči můžou pomoc k lepším výkonům jednotlivci. Zaujal mně příspěvek jednoho z fanoušků o odchovancích Sigmy- pokud od 12 let do dorostu jsou zvyklí vyhrávat, pak začnou hrát za muže nejvyšŠí soutěž a párkrát prohrají, tak neví co s tím .

»reagovat

07.05.2014 19:14

Daniel

zklamaní

Neni někde nějaka petice která se dá podepsat? a donest na radnici že chceme odvolat vedení klubu sigmy ? Rád bych se tam podepsal a povinně by se tam podepsala i celá moje rodina

»reagovat
2 příspěvky

07.05.2014 18:34

3 - 7

Pelta

Pelta a jeho cinklé jaro, Pelta a jeho vulgarity do telefonu (odposlechy)....... A teď je čistej jak lilium. Pche

http://fotbal.idnes.cz/miroslav-pelta-mluvi-o-vytrznostech-a-vulgaritach-na-fotbalovych-stadionech-181-/fotbal.aspx?c=A140507_165004_fotbal_tru

»reagovat
4 příspěvky

07.05.2014 17:58

Pažout

Alfa a omega.

Mně by až tak nevadilo,že Minář řekne,že jinde naši hráči hrají prim,ale byl bych rád,kdyby k tomu jako osoba zkušená a povolaná řekl proč,poněvadž to považuji za alfu a omegu problému.
Já se domnívám,že obvykle tomu je proto,že v Sigmě ti hráči mají jistotu,jinde o ni musejí seč jim síly stačí bojovat.Takto se to projevovalo u Ordoše,Hořavy,Petra,Pospíšila. Hořava doma průměr v Plzni o 2 třídy lepší hráč,Petr totéž,markantní to bylo u Pospíšila,doma jistý v základní sestavě,venku v Plzni lavka.
Jak tedy zamezit,aby Sigma byla jistotou,která se mnohdy zneužije,kde se kvůli špatným výsledkům odvolávají trenéři a kde její bývalí hráči jsou jak zázračným proutek v jiných klubech lepší. To je úkol nového GSM,ne jen oznámit faktickou stránku problému,ale zvrátit ji ve prospěch Sigmy.Aby se Sigma stala vyhledávanou adresou pro hráče,kteří o její dres musejí bojovat.K tomu je asi zapotřebí téměř úplně složit nový tým z hráčů,kteří staré věci vůbec neprožili.

»reagovat
6 příspěvků

07.05.2014 14:49

Radek

Kdo postoupí z druhé ligy????

No místo nás a Bohemky asi postoupí Hradec Králové,který loni sestoupil
Pak asi BUDĚJOVICE A NEBO TÁBORSKO což asi jediný bude splňovat parametry Hradec a pokud ostatní ne je na řadě ŽIŽKOV

»reagovat
2 příspěvky

07.05.2014 14:38

honzas23

gogo

Já myslím a zároveň doufám, že od doby kdy tady Kalvoda naposledy působil (trénováni starších dorostenců , snad sezóna 2011/2012), s ním nikdo ze Sigmy moc jednat nebude. Na tréninky a zápasy by se mělo chodit zavčas a za střízliva- což mimo hráčů by mělo platit i pro funkcionáře . Můj osobní názor je, že by měl přijít někdo kdo nezná místní, specifické olomucké prostředí.

»reagovat
9 příspěvků

07.05.2014 14:22

honzas23

pažout

Pažout: Kdo je pan Minář a kam míří se svými plány? Začal ve Zlíně-tradiční klub, který sestoupil v roce 2008 a 6 let se marně snaží o návrat( lidi kteří znají místní prostředí jsou názoru, že to tam začal rozjebávat právě on). Následně šel do Boleslavi, kde vždycky byly peníze a že by tam udělal nějaké dobré výsledky ať už z pozice trenéra nebo sportovního ředitele si nemyslím. Jinak k Vašíčkovi- ten chybí strašně moc, si vem s kým ve Znojmě hraje. Prostě na podzim by dotával přihrávky od Ordosše, teď od Pospy a v Sigmě by byl na takových 15 gólech. Minulý kolo v Příbrami nedal gól, ale komentátor k tomu řekl že když Znojmo začalo nakopávat balóny, tak se rval, dokázal podežet balón- s Baníkem se od našich útočníků balóny odrážely k protihráčům. Vepřek- si vem jak Javůrek rozehrával rohy z levé strany- trefil prvního protihráče, někdy to dokonce i kopnul po zemi . To se na mě nezlob, ale to není na první ligu.

»reagovat
1 příspěvek

07.05.2014 12:33

Pažout

Názorově se s Minářem rozcházím!

Nemohu se jaksi sejít s jeho názorem,že s Ordošem,Vepřekem,Vašíčkem a Sukupem nebo s Petrem bychom dnes neměli problémy.Ano, Vašíček se vypracoval jenže proto,že ve Znojmě neměli hrotového útočníka,u nás v době ještě Doležala nebo Lietavy by seděl lavku.Petr byl z formy,platí totéž co u Vašíčka,Ordoš je zraněný,proč ho vůbec uvádí a Vepřek? Tím,že chybí levák v lize,to ještě neznamená,že ho nechávat za každou cenu.Prostě si myslím,že v tom Psotka chybu neudělal,to vyplynulo ze situace tehdejší doby,kdy tu Minář ještě nebyl.
Hlavně mně vadí na jeho projevu v médiích,že ani jednou neuvedl své vize o novém kádru.Pochopitelně chápu,že nyní,když chce,aby mu tento kádr zachránil ligu,tak nemůže říci skoro všichni půjdete kam patříte,ale neuvedl žádnou vizi.Hlavně takovou,kterou bych rád slyšel,že nebude sázet na převážně tuzemské hráče,ale zařadí co nejvíce Balkánců a Černochů,nebo i Rusů či hráčů z východních zemí. To jest hráčů,kteří nejsou zatíženi problémy této ligy a problémy Sigmy.Je to jasně vidět na Azevedo nebo černochovi v Baníku,jakým způsobem do toho šlapou,jak si považují ligový dres.
Pokud bych se měl smířit s tím,že Minář bude mediálně rozhlašovat stesk na bývalými odchody a tím dávat najevo,že do příštích let kádr budeme zase flikovat nanejvýš Sukupy nebo hráči z odchovů kam nakonec patří i Vašíček,tak si můžeme o EL nechat jen zdát.Je totiž zapotřebí si uvědomit,že všichni hráči o kterých se zmínil v dnešním Idnesu jsou hráči ligového průměru a dokonce podprůměru,tak opravdu nevím,čím až by měli obohatit hru Sigmy do Pohárů.Snad nejvýše toho Vašíčka bych uznal,že se vypracoval,ti ostatní nejsou rozhodně špatní hráči,ale mají své výkonnostní meze.Takže zatím to zevrubně vypadá,že nevíme kdo je pan Minář,kam míří se svými plány,jaké je má a jak se shodují s celkovou zatím nedostatečnou posilovací strategií současného vedení.To se v brzké době ukáže,nebo neukáže,poněvadž ve 2.lize tito hráči na to budou stačit levou zadní,nebo budou stačit na špičku 2.ligy bez postupu a to může trvat i několik let.Tak na to bych se již opravdu ..... jak říká zde Radek.

»reagovat
7 příspěvků

07.05.2014 09:21

Pažout

Úprava stadionu!

Právě běžím z tajného zasedání vedení kubu.Pro scénář,že se Sigma v lize nezachrání vedení klubu zpracovalo úpravu stadionu na podmínky 2.ligy.
Západní tribuna se ponechá v původním rozsahu. Tribuna Sever bude uzamčena, o sobotách a nedělích zde budou probíhat trhy ze zemědělskými výpěstky a zvířaty.Tribuna východ bude z poloviny pronajata vietnamským obchodníkům,přičemž bude snížena o polovinu a uvolněné sedačky budou namontovány za uzavřenou hlavní bránu tak,jak bylo viděno na posledním utkání s Baníkem.Bude zde také umístěna velká televizní obrazovka,aby fanoušci mohli zápas sledovat bez přítomnosti na stadionu.Tribuna JIH bude zbavena sedadel a ty budou uloženy a zakonzervovány na využití do příštích období,pokud Sigma znovu postoupí do ligy.Vše je tedy již uzpůsobeno novým možným podmínkám tak,aby klub bezproblémově fungoval v jiných podmínkách vynucených sestupem do nižší soutěže a fanoušci nebyli nijak ochuzeni o zážitky,které jim přináší fotbal Sigmy.

»reagovat
1 příspěvek

07.05.2014 09:04

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Nový kádr

zpráva ze Sigmy - podle Josefa Lébra můžeme s klidem rozpustit kompletní kádr, protože se aktuálně rodí nová a velmi silná generace fotbalistů. Dle slov spolumajitele klubu je třeba dát příležitost mladé krvi: "Samozřejmě - fotbalisty sledujeme už od kolébky a mohu prozradit, že aktuálně to s novými hráči vypadá jednoznačně skvěle. Mohu potvrdit, že všichni novorozenci uvažovaní pro A tým mají křivé nožičky," uvedl Lébr.

»reagovat
2 příspěvky

07.05.2014 08:54

Pažout

Doporučení jak provést řez kádru!

Pro příští sezonu,pokud bude zachována liga! Zlámala pustit,najít nového k Blahovi.Obrana pustit Škerleho a Dreksu,najít levého beka,Vidličku ponechat,najít stopera,Svozila ponechat.
Záloha,ponechat Pospíšila,Šindeláře,Nepožitka,dověst jednoho balkánského záložníka. Útok stáhnout Vašíčka,dovést 2 černochy a 1 balkánce.Ponechat Varadiho,pustit Navrátila,Ordoše.Celý tým doplnit do požadovaného počtu z odchovů.

»reagovat

06.05.2014 21:44

forfun

Navrc

Poslední šance je 3body na Spartě, obětovat Navrce (další špatnej obchod), ale jestli ho ještě vůbec chcou. Situaci to ale neřeší, dokud se nezbavíme té krysy Lébra.

»reagovat
4 příspěvky

06.05.2014 20:38

Daniel

:)

Tak hoši v neděli na Spartu vemte si sparťansky dresy a k nim do kotle a řvat Pelta je čurák a oni to kontumačně naši kluci vyhrají

»reagovat
2 příspěvky

06.05.2014 20:32

PeeP

Favoriti

Ten tým Měl být jeden z favoritů na pohár. Teď jsou tak akorát favority na sestup. Kruté zklamání.

»reagovat

06.05.2014 20:06

Kokeš

2.liga

Je to smutný,moc nevěřím v nějaké zázračné probuzení,los je taky na hovno,ale budu chodit i na druhou ligu,za těch víc jak 20 let co chodím na sigmu už to ani jinak nejde

»reagovat

06.05.2014 20:03

gogo

Záchrana je možná. Ale je to podstatné?

Ano, Sigma ještě zdaleka není odepsaná. 9 bodů ve hře a možných scénářů je snad ještě víc. Jedním z nich jsou společensky unavení Sparťané a z toho plynoucí bod, či rovnou tři. Leošovi Pepa nabídne trénování ligy doma, a když se Leoš nebude bát budoucího vyhazovu ze 4. místa, tak to třeba pustí, vždyť by byl sám proti sobě. V posledním kole už Liberci třeba o nic nepůjde, anebo naopak bude v křeči z musu - a zas z toho můžou být body.
Ale je to podstatné? Přece první nebo druhá liga - to je celkem fuk. Podstatné je zajít na pěkný fotbal, pobavit se napínavou podívanou, pokecat s kamarády. Prostě si užívat radost z fotbalu. Jenže kde ta radost z fotbalu je?
Jak říká jeden z hrdinů ve Skřiváncích na niti: "Moje pravda je jako chleba na stole. Ale ona už na tom stole není. Kluci, ukradli nám pravdu, kurvy!"
A já se tedy znovu ptám: "Kde je ta radost z fotbalu? Ona už na tom stole není. Kluci, ukradli nám radost z fotbalu, kurvy!"

»reagovat
2 příspěvky

06.05.2014 18:42

PeeP

hra

Včera mi přišla ubohost a trapnost hry sigmy. V mém domyšlení o tom už byli dosti poučeni o tom že budou hrát tak jak se bojuje o záchranu bylaa mejlka. A to velká. Naopak se mi líbila bojovnost baníku za do samotného konce. A v posledních minutách dali gól jen v o deseti hráčích. Jde vidět že tento tým udělá pro záchranu cokoliv. Teď už je jen na sigmě jak se s tím vypořádá. Jsem velký fanda, ale záchraně už nevěřím.

»reagovat

06.05.2014 18:04

dave

mord

Sparta bude chtít vyhrát bude oslavovat tytul z fanoušky a chce jim ukázat že na to má!! kdyby Znojmo vyhralo tak by nám to mohlo relativně pustit za dobre vztahy a pokud Liberec bude hrat pořád o poháry tak nám nedaruje nic zadarmo!!! 2 liga!! tak to vidím já!!

»reagovat

06.05.2014 17:30

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

počty

Tak jsem si to secetl a na zachranu by melo stacit 29 bodu v pripade, ze je ziskame my. Za Petrzely jsme se zachranili s bilanci 6 vyher 8 remiz 16 proher, letos to stacit nebude a zatim to ani nevypada na zadnyho samaritana, co by nam pomohl. Znojmo potrebuje samo body, Liberci jde o pohary a Sparta si (predpikladam) nebude chtit pokazit zaver ligy, ikdyz nejvetsi nadeji na pomoc bych videl prave tam...

»reagovat
6 příspěvků

06.05.2014 17:03

Pažout

Přes Spartu k záchraně!

Vzhledem k tomu,že Znojmo na Slovácku bude remizovat,tak musíme vyhrát na Spartě.Je klidně možné,že hráči Sparty budou částečně unavení z oslav a nebudou chtít s našimi útočníky riskovat případné zranění.Proto budou hrát vlažněji a Varadi plus Depetris jim to tam našoupají.Takže se najednou stane,že v tabulce budou hned 3 28 bodová mužstva.
Aby to mělo úplně infarktový průběh zremizujeme se Znojmem,ale teď to přijde,vyhrajeme s Libercem a Znojmo prohraje nebo to podělá Příbram. Jak se říká konec dobrý všechno dobré a příští sezonu konečně začneme atakovat pohárové příčky.EL nás zase po letech přivítá ve svém lůně.Pozlacené dresy již na to máme připravené,kapacita stadionu se dá postupně upravit zvýšením bočních tribun a samozřejmě zastřešením Severní a Jižní tribuny.

»reagovat
10 příspěvků


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com