Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

20.09.2021, 3 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

09.05.2014 21:15

Radek

poločas Bohemka-dukla

Tak pánové jestli Bohemka vyhraje a my tu SPARTU neuděláme jsme poslední což je průser
Musíme bodovat v každém zápase a nasbírat alesponˇ 7 bodů
Pokud ne je to sestup

»reagovat
4 příspěvky

09.05.2014 15:30

SIGMA

Počty

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/sance-sigmy-tri-vitezstvi-jista-zachrana-ani-jedna-vyhra-jisty-sestup-20140509.html

»reagovat
6 příspěvků

09.05.2014 14:44

Miroslav Hýža (Miroslav)

vtipné

je vtipné, jak se v médiích začíná objevovat to, o čem my si tady píšeme průběžně pár let :-)

»reagovat
3 příspěvky

09.05.2014 10:39

prospal

bojkot proti hráčům?

i když nepatřím mezi jeho (bojkotu zápasu s baníkem) organizátory a chápu ho tak, že nebyl primárně namířen proti hráčům, měl bych přece jen jeden námět- skutečně bych ho vztáhl i na hráče- a to na ty, kteří by se při první příležitosti zachovali stejně jako Doležal- a ať si každý z nich sáhne do svědomí, co by udělali být na jeho místě, sigmanesigma, fanoušci nefanoušci.

»reagovat
5 příspěvků

08.05.2014 17:46

zdrh

Důvody propadu Sigmy

Přemýšlel jsem nad tím, proč sigma je tma, kde je (pro mě osobně už ve druhé lize a zachránit nás může jen zázrak nebo nepostavený stadion Znojma)
Došel jsem k následujícím závěrům:
1.Psotka - manažer bez zkušeností.
Psotka během své druhé éry na sigmě nasekal chyb jako máku. Přišel bez zkušeností na tomto postu a bohužel to bylo na mnohém vidět. Jeho příchody do týmu (nevadí měn ,že to byli hráči zadarmo) byly tragické (odešli už Lietava, Karaš, Fall, Depetris odejde záhy), hrubá a fatální chyba u smlouvy Doležala (samozřejmě velkou vinu mají také agent a sám hráč).
2. Mladý tým, který se psychicky sesypal.
Náš tým je velmi mladý a hráči z mládeže nehrají o záchranu a to je přece jen něco jiného než hrát o titul. Hráči se psychicky sesypali, navíc kvantum obdržených gólů na konci zápasu nebo v nastaveném času (na jaře Jablonec, Bohemka, Slovácko 2x, Baník jen co si vybavuju na první nádech). V důsledku toho hráči hrají mnohem hůř než na co mají schopnosti.
3. Propad formy opor, zranění.
Především Navrátil, ale také Škerle, na podzim Vepřek, v mnoha zápasech i Bob, dělali chyby nebo byli totálně z formy. Celou sezónu nehraje Ordoš, dlouho chyběl i Vidlička
4. Rozpůjčovaní hráči
Sigma půjčila hráče, kteří zkraje neměli místo v týmu na hostování do jiných týmů a mnozí tma hrají dobře. Především Petr a Vašíček. Na druhou stranu hráči jako Sukup, Janotka nehrají ani na hostování
5. Finanční problémy
V minulé sezóně sigma ohlásila rekordní ztrátu, jestli se to projevuje i do platů nevím. Jestli hráči nedostávají výplaty, nevím. V každém případě ale veřejná diskuse o finančních problémech klubu (viz výroční zpráva, výroky bývalého primátora Novotného, žádost Sigmy o podporu od města...) určitě hráčům nepřidá.
6. Trenéři
Pokud za jeden rok stihneme protočit 4 trenéry (před rokem tu byl Pivarník a do roka od jeho odvolání je tu už jeho třetí nástupce), tak je to špatně. Je ale logické, že po tak špatných výsledcích se výměny dají čekat. Ukazuje se ale, že v trenérovi chyba není. A to, jakou má trenér autoritu u hráčů a vedení, to nedokážu posoudit.

»reagovat
4 příspěvky

08.05.2014 17:41

Pažout

Babu na místo trenérky!

To by mohlo s těmi primadonami pohnout.Babu jako trenérku,něco jako ta Costová,teď zrovna o tom píší na Idnesu.Hráči se prý na to těší,mně se ovšem ta Costová nelíbí vzhledově.Nicméně určitě by se něco u nás vybralo,třeba na Moravě.Nebo tak mně napadá třeba nějaká černoška s velkéma dudama!

»reagovat

08.05.2014 10:29

3 - 7

článek

Ten článek bych spíš nazval "ROK PSOTKY". Pod tím článkem i zajímavé komentáře

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/rok-hruzy-sigma-sklizi-za-chyby-trpke-plody-20140507.html

»reagovat
3 příspěvky

07.05.2014 22:24

Radim

Pažout

>( >(

»reagovat

07.05.2014 20:23

Pažout

Hrůza!

Rok hrůzy. Sigma sklízí za chyby trpké plody

Olomouc – Pouhé dva roky budou dost možná dělit největší úspěch v historii klubu – zisk českého poháru – a největší propadák. Fotbalová Sigma se po domácí porážce s Baníkem
odkaz Ol.Deník

»reagovat
5 příspěvků

07.05.2014 20:14

honzas23

Pažout

U toho Hořavi hraje podle mě hlavně roli, že fotbal je kolektivní sport. Což vede i k tomu, že spoluhráči můžou pomoc k lepším výkonům jednotlivci. Zaujal mně příspěvek jednoho z fanoušků o odchovancích Sigmy- pokud od 12 let do dorostu jsou zvyklí vyhrávat, pak začnou hrát za muže nejvyšŠí soutěž a párkrát prohrají, tak neví co s tím .

»reagovat

07.05.2014 19:14

Daniel

zklamaní

Neni někde nějaka petice která se dá podepsat? a donest na radnici že chceme odvolat vedení klubu sigmy ? Rád bych se tam podepsal a povinně by se tam podepsala i celá moje rodina

»reagovat
2 příspěvky

07.05.2014 18:34

3 - 7

Pelta

Pelta a jeho cinklé jaro, Pelta a jeho vulgarity do telefonu (odposlechy)....... A teď je čistej jak lilium. Pche

http://fotbal.idnes.cz/miroslav-pelta-mluvi-o-vytrznostech-a-vulgaritach-na-fotbalovych-stadionech-181-/fotbal.aspx?c=A140507_165004_fotbal_tru

»reagovat
4 příspěvky

07.05.2014 17:58

Pažout

Alfa a omega.

Mně by až tak nevadilo,že Minář řekne,že jinde naši hráči hrají prim,ale byl bych rád,kdyby k tomu jako osoba zkušená a povolaná řekl proč,poněvadž to považuji za alfu a omegu problému.
Já se domnívám,že obvykle tomu je proto,že v Sigmě ti hráči mají jistotu,jinde o ni musejí seč jim síly stačí bojovat.Takto se to projevovalo u Ordoše,Hořavy,Petra,Pospíšila. Hořava doma průměr v Plzni o 2 třídy lepší hráč,Petr totéž,markantní to bylo u Pospíšila,doma jistý v základní sestavě,venku v Plzni lavka.
Jak tedy zamezit,aby Sigma byla jistotou,která se mnohdy zneužije,kde se kvůli špatným výsledkům odvolávají trenéři a kde její bývalí hráči jsou jak zázračným proutek v jiných klubech lepší. To je úkol nového GSM,ne jen oznámit faktickou stránku problému,ale zvrátit ji ve prospěch Sigmy.Aby se Sigma stala vyhledávanou adresou pro hráče,kteří o její dres musejí bojovat.K tomu je asi zapotřebí téměř úplně složit nový tým z hráčů,kteří staré věci vůbec neprožili.

»reagovat
6 příspěvků

07.05.2014 14:49

Radek

Kdo postoupí z druhé ligy????

No místo nás a Bohemky asi postoupí Hradec Králové,který loni sestoupil
Pak asi BUDĚJOVICE A NEBO TÁBORSKO což asi jediný bude splňovat parametry Hradec a pokud ostatní ne je na řadě ŽIŽKOV

»reagovat
2 příspěvky

07.05.2014 14:38

honzas23

gogo

Já myslím a zároveň doufám, že od doby kdy tady Kalvoda naposledy působil (trénováni starších dorostenců , snad sezóna 2011/2012), s ním nikdo ze Sigmy moc jednat nebude. Na tréninky a zápasy by se mělo chodit zavčas a za střízliva- což mimo hráčů by mělo platit i pro funkcionáře . Můj osobní názor je, že by měl přijít někdo kdo nezná místní, specifické olomucké prostředí.

»reagovat
9 příspěvků

07.05.2014 14:22

honzas23

pažout

Pažout: Kdo je pan Minář a kam míří se svými plány? Začal ve Zlíně-tradiční klub, který sestoupil v roce 2008 a 6 let se marně snaží o návrat( lidi kteří znají místní prostředí jsou názoru, že to tam začal rozjebávat právě on). Následně šel do Boleslavi, kde vždycky byly peníze a že by tam udělal nějaké dobré výsledky ať už z pozice trenéra nebo sportovního ředitele si nemyslím. Jinak k Vašíčkovi- ten chybí strašně moc, si vem s kým ve Znojmě hraje. Prostě na podzim by dotával přihrávky od Ordosše, teď od Pospy a v Sigmě by byl na takových 15 gólech. Minulý kolo v Příbrami nedal gól, ale komentátor k tomu řekl že když Znojmo začalo nakopávat balóny, tak se rval, dokázal podežet balón- s Baníkem se od našich útočníků balóny odrážely k protihráčům. Vepřek- si vem jak Javůrek rozehrával rohy z levé strany- trefil prvního protihráče, někdy to dokonce i kopnul po zemi . To se na mě nezlob, ale to není na první ligu.

»reagovat
1 příspěvek

07.05.2014 12:33

Pažout

Názorově se s Minářem rozcházím!

Nemohu se jaksi sejít s jeho názorem,že s Ordošem,Vepřekem,Vašíčkem a Sukupem nebo s Petrem bychom dnes neměli problémy.Ano, Vašíček se vypracoval jenže proto,že ve Znojmě neměli hrotového útočníka,u nás v době ještě Doležala nebo Lietavy by seděl lavku.Petr byl z formy,platí totéž co u Vašíčka,Ordoš je zraněný,proč ho vůbec uvádí a Vepřek? Tím,že chybí levák v lize,to ještě neznamená,že ho nechávat za každou cenu.Prostě si myslím,že v tom Psotka chybu neudělal,to vyplynulo ze situace tehdejší doby,kdy tu Minář ještě nebyl.
Hlavně mně vadí na jeho projevu v médiích,že ani jednou neuvedl své vize o novém kádru.Pochopitelně chápu,že nyní,když chce,aby mu tento kádr zachránil ligu,tak nemůže říci skoro všichni půjdete kam patříte,ale neuvedl žádnou vizi.Hlavně takovou,kterou bych rád slyšel,že nebude sázet na převážně tuzemské hráče,ale zařadí co nejvíce Balkánců a Černochů,nebo i Rusů či hráčů z východních zemí. To jest hráčů,kteří nejsou zatíženi problémy této ligy a problémy Sigmy.Je to jasně vidět na Azevedo nebo černochovi v Baníku,jakým způsobem do toho šlapou,jak si považují ligový dres.
Pokud bych se měl smířit s tím,že Minář bude mediálně rozhlašovat stesk na bývalými odchody a tím dávat najevo,že do příštích let kádr budeme zase flikovat nanejvýš Sukupy nebo hráči z odchovů kam nakonec patří i Vašíček,tak si můžeme o EL nechat jen zdát.Je totiž zapotřebí si uvědomit,že všichni hráči o kterých se zmínil v dnešním Idnesu jsou hráči ligového průměru a dokonce podprůměru,tak opravdu nevím,čím až by měli obohatit hru Sigmy do Pohárů.Snad nejvýše toho Vašíčka bych uznal,že se vypracoval,ti ostatní nejsou rozhodně špatní hráči,ale mají své výkonnostní meze.Takže zatím to zevrubně vypadá,že nevíme kdo je pan Minář,kam míří se svými plány,jaké je má a jak se shodují s celkovou zatím nedostatečnou posilovací strategií současného vedení.To se v brzké době ukáže,nebo neukáže,poněvadž ve 2.lize tito hráči na to budou stačit levou zadní,nebo budou stačit na špičku 2.ligy bez postupu a to může trvat i několik let.Tak na to bych se již opravdu ..... jak říká zde Radek.

»reagovat
7 příspěvků

07.05.2014 09:21

Pažout

Úprava stadionu!

Právě běžím z tajného zasedání vedení kubu.Pro scénář,že se Sigma v lize nezachrání vedení klubu zpracovalo úpravu stadionu na podmínky 2.ligy.
Západní tribuna se ponechá v původním rozsahu. Tribuna Sever bude uzamčena, o sobotách a nedělích zde budou probíhat trhy ze zemědělskými výpěstky a zvířaty.Tribuna východ bude z poloviny pronajata vietnamským obchodníkům,přičemž bude snížena o polovinu a uvolněné sedačky budou namontovány za uzavřenou hlavní bránu tak,jak bylo viděno na posledním utkání s Baníkem.Bude zde také umístěna velká televizní obrazovka,aby fanoušci mohli zápas sledovat bez přítomnosti na stadionu.Tribuna JIH bude zbavena sedadel a ty budou uloženy a zakonzervovány na využití do příštích období,pokud Sigma znovu postoupí do ligy.Vše je tedy již uzpůsobeno novým možným podmínkám tak,aby klub bezproblémově fungoval v jiných podmínkách vynucených sestupem do nižší soutěže a fanoušci nebyli nijak ochuzeni o zážitky,které jim přináší fotbal Sigmy.

»reagovat
1 příspěvek

07.05.2014 09:04

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Nový kádr

zpráva ze Sigmy - podle Josefa Lébra můžeme s klidem rozpustit kompletní kádr, protože se aktuálně rodí nová a velmi silná generace fotbalistů. Dle slov spolumajitele klubu je třeba dát příležitost mladé krvi: "Samozřejmě - fotbalisty sledujeme už od kolébky a mohu prozradit, že aktuálně to s novými hráči vypadá jednoznačně skvěle. Mohu potvrdit, že všichni novorozenci uvažovaní pro A tým mají křivé nožičky," uvedl Lébr.

»reagovat
2 příspěvky

07.05.2014 08:54

Pažout

Doporučení jak provést řez kádru!

Pro příští sezonu,pokud bude zachována liga! Zlámala pustit,najít nového k Blahovi.Obrana pustit Škerleho a Dreksu,najít levého beka,Vidličku ponechat,najít stopera,Svozila ponechat.
Záloha,ponechat Pospíšila,Šindeláře,Nepožitka,dověst jednoho balkánského záložníka. Útok stáhnout Vašíčka,dovést 2 černochy a 1 balkánce.Ponechat Varadiho,pustit Navrátila,Ordoše.Celý tým doplnit do požadovaného počtu z odchovů.

»reagovat


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com