Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

13.06.2024, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

02.06.2014 19:57

David

Přátelák

21.6.2014 první přátelské utkání Sigmy Olomouc ! Soupeř Tatran Litovel

»reagovat
3 příspěvky

02.06.2014 19:16

Lecram

Kde je 150 milionu za Kalase?

Neví někdo?

»reagovat
2 příspěvky

02.06.2014 18:50

Rob...

2.liga taky liga

Jedině vedení dostalo klub do 2.ligy!!!!!

»reagovat

02.06.2014 18:20

Honza

kadr

Musíme se vrátit za rok splátky kdo tomu věří já Ano

»reagovat
1 příspěvek

02.06.2014 18:14

Lukáš

Kádr

Tak co, jak myslíte že to bude vypadat s kádrem? Jaké očekáváte odchody? Příchody já osobně nevidím reálně... Já to vidím takto: Odchody: Depetris, Navrátil, Pospíšil, Zlámal, možná Varadi, Vidlička... Takže sestava by mohla být stavěna na mladých a já bych to viděl takto: Blaha- Hála(Zahradníček), Dreksa, Svozil, Javůrek (Hýbl)- Plšek, Houska, Nepožitek - Schulmeister, Rolinc, Buchvaldek

»reagovat
1 příspěvek

02.06.2014 17:37

Pažout

Sinusoida Sigmy!

V sezoně 1982/1983 sestup do 2.ligy trenér Dočkal
Sezona 1986/1987 trenér Bruckner 14.místo
sezona 2008/2009 4.místo trenér Psotka
sezona 2010/2011 4.místo trenér Psotka
sezona 2013/2014 15.místo trenér Kotůlek Psotka,,Minář

»reagovat
5 příspěvků

02.06.2014 15:01

Pažout

Určitě tam nepůjdu!

Z prostého důvodu,poněvadž se veškerá vina háže na Lébra a na Psotku a to takovým způsobem,jakoby nic v klubu nefungovalo.Nejvíc jsem se pobavil tím,jak pan Luhový z Prahy to vidí nejlíp a jak kvalitně zkritizoval Psotku.Skutečně důkladně.Nebo i někteří novináři při výčtu přehmatů se doslova předháněli ve výčtu.Vepřek se zasloužil v Jihlavě,Vašíček byl v Sigmě nedoceněný,Petr jaký to není fantastický hráč,no a Ordoš zkušený lídr.Ono totiž asi tak.Ti hráči co v Sigmě hráli kulový s octem tak v jiných klubech museli makat úplně jinak.Kdyby neutekl Doležal,tak u nás seděl lavku Lietava a Vašíček tuplem.Pokud si pamatuji tak Petr byl z formy a za Ordo´šovo zranění snad Lébr nemůže,nebo ano? No a Vepřek? Ten byl z formy úplně a ani v té Jihlavě toho moc neodehrál.Takže Psotka provedl co musel provést naprosto v pořádku.Co vytýkám vedení,že nenabralo 1-2 Balkánce a 1 kvaitního černocha typu Narha z Baníku,podtrhuji kvalitního a dále,že již dávno nebyl vyřazen z obrany Škerle.Dále výkony Zlámala byly v řadě zápasů problematické.Navrátil byl z formy a nebyl sto vstřelit branku,totéž Varadi až na ten závěr.
Podle mého soudu z 80 procent na sestupu mají vinu hráči a to co říká Látal nebo Kováč je hráčský alibismus.
Tudíž sestup je poměrně nutným ozdravným faktorem jak z hediska podcenění posil vedením,tak hlavně hráčsky, tak dokonce i mnohými fanoušky,kteří již nevěděli co s roupy.Neustále napadání vedení klubu nepřinese nic dobrého.Je otázkou,zda to pana Lébra znechutí natolik,že s tím sekne.Dokonce bych si to i přál,poněvadž, ať ti mudrcové ukážou jak se tedy dělá špičkový fotbal na nejvyšší úrovni.Ať přijdou,vyplatí současné vlastníky a předvedou kýžený obrat. Protože se zdá,že kecat umí každý parádně,každý ví,jaké se udělaly chyby,ale nikdo nemá víc jak na pivo a tramvaj.Až budu vidět zástupy místních miliardářů jak se derou na místa Lébra a Gajdy,tak potom řeknu,ano,to je ta spásná vlna náhradníků,ale zatím se nikdo takový nepřihlásil,pouze šejkové ještě za Kubíčka a z toho nějak sešlo.Takže mně je to jasné i bez schůzky a sice že,vedení zůstane,poněvadž náhrada žádná není,ze starých hráčů se to znovu uplete,tentokrát kvůli financím a kam by taky šli a 2.liga tady bude tak dlouho ,dokud se nevrátí sponzoři.To je tak asi vše co může být na schůzce vyjádřeno . Sigma bude pralesní zázrak a to má taky cenu!

»reagovat
30 příspěvků

02.06.2014 14:22

Radek

B TÝM

Tak tím že SIGMA SESTOUPILA, zařízla postup B do 2 ligy,opět velmi příkladná práce vedení.Čím dál více mi připadá že to bylo cílem,snížit náklady na celí chod klubu a nikdo neví z jakým cílem do budoucna????
Pánové PROBERTE SE!!!!!
Ti všichni co věří že se za rok vrátíme,by si měli položit otázku zda je toto vedení schopno návrat podpořit jak finančně tak i kvalitou rozhodnutí které by mělo postup za rok zajistit.
Myslím si že moc kompetentních lidí ve vedení není ,kdo ví zdali někdo??
Klidně tu můžeme psát názory a lamentovat nad bídou která SIGMU dovedla tam kde je,ale to že bude kvalitně zajištěn celí ročník v druhé lize,kdy tato kvalita povede k postupu mezi elitu,nikdo z nás neví a myslím si že to bude hádanka zase celí nový ročník v 2 lize,tak jako vždy
>(

»reagovat

02.06.2014 13:37

Harro

sestup

Vedení má podíl na sestupu, protože udělalo spoustu přehmatů, ale zase na druhou stranu tento kádr, co máme by se měl zahránit levou zadní. Respektive neměl vůbec hrát o záchranu. Podle mého názoru je hlavní vina na hráčích a trenérech a nejsem si jistý, že hráči ve všech zápasech do toho dali všechno.

»reagovat
1 příspěvek

02.06.2014 13:20

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Párky

Hele netusite, jakou kvalitu maji parky a obcerstveni na stadionech ve druhe lize?

»reagovat
3 příspěvky

02.06.2014 12:58

Radek

Setkání z Lébrem

No moc se těším na to setkání,jsem zvědav na co se Lébr zase bude vymlouvat,že poškodil tradice a jméno SIGMA OLOMOUC
Kritizuji ho již od odvolání trenéra Pivarníka a nejen jeho a bylo dost oponentů co se jich zastávali.
Názor nikomu neberu,ale má kritika se ukázala jako ta pravá.
nedávno v Olomouckém deníku s ním byl rozhovor,sice tak nějak alibisticky pojmenoval stav věci ale sobotou se to vše umocnilo.
Myslím si že by měl změnit působiště,i kraj kde působí ,neb poslední dva roky ukazují ,že je to člověk který Fotbalu v Olomouci škodí a nevěřím že pokud zůstane na své pozici a ve vedení SIGMY že se to vše změní tím že si nasype popel na hlavu.jako úspěšný podnikatel moc dobře ví kde jsou jeho priority a zájmy,což jsou jen finance a Sigma a fotbal v Olomouci je jen jeho částečný nástroj.
Sestup je nejen potupa tradice,ale i výsměch veřejnosti i fanouškům.
Pokud zde zůstanou ti co jsou tohoto příčinou,nebude dle mého návrat mezi elitu za rok,už jen proto že nebude přesný záměr a účinná koncepce,která pomůže k návratu a nemluvím o financích které tedˇ budou k tomuto chybět.Což je již veřejným tajemstvím,že sponzoři odcházejí a budou peníze dávat na hokej.Což je logické
Dnes jsem četl olomoucký deník a rozhovory z lidmi,kteří fotbalu pro SIGMU udělali hodně a musím s nimi plně souhlasit,stím že bez výměny celého vedení fotbalové SIGMY návrat budˇ nebude možný,nebo to bude trvat mnoho let.
Touto pohromou co zde od soboty vládne,poškodí fotbal,nejen ten prvoligový,ale i mládež odchov a i následný prodej nebo přesun do jiných klubů,vše se zastaví ,neb peníze jsou mocné a těch tedˇ nebude

»reagovat

02.06.2014 11:12

Zdeněk Fait (Zdenous4)

Dotaz

Ahoj Sigmáci... doufám, že se můžu taky připojit do diskuse. Tak jsem teprve včera večer dorazil z Liberce. V sobotu Sigma hrála fakt dobře akorát nám chyběl ten jeden gol . Chtěl bych se zeptat na soutěž, která probíhala celý ročník. Skončil jsem na 2.místě. Chtěl bych se tedy zeptat, jak probíhá předávání cen? Děkuji za odpověď a v neděli ukažme až bude setkání, že my fanoušci se jen tak nedáme!!!

»reagovat

02.06.2014 01:06

Miloš Sanetrník (Milda)

Vlak!!!!

Ujel ....tedy ten do kterého naskočili všichni schopní manažeři dneska úspěšných klubů. My jsme taky měli úspěšné manažery v dávné minulosti, měli elán, dravost, chuť něčeho dosáhnout, píli a podporu okolí. Dnes máme jednoho zasloužilého pána v důchodovým věku a byznysmena kterej výhodně půjčuje klubu peníze....
Abychom nedopadli jako Drnovice nebo Opava se kterou se teď budeme utkávat v NFL. Pokud se to bude pořád svádět na chudej region, což sice může být sčásti pravda, tak to dotyčné současné vedení klubu nikam nedotáhne ani zpět do ligy!!. Dejte šanci někomu jinému. NEUMÍTE TO dělat na vrcholové úrovni. To je realita.

»reagovat
1 příspěvek

01.06.2014 21:47

Miroslav Hýža (Miroslav)

Beseda

já myslím, že dlouho nebyla nějaká veřejná beseda...měl by na to José koule?

»reagovat
4 příspěvky

01.06.2014 21:21

SIGMA

A co na to říkají legendy?

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/zlomena-sigma-co-na-to-rikaji-fotbalove-legendy-sigmy-20140601.html

»reagovat
1 příspěvek

01.06.2014 20:28

Radek

Odchod sponzorů

No to se dalo čekat,kdo by chtěl financovat ty kretény z vedení
Přestupují k Moře a raději budou peníze dávat tam,což je logické
Jsem zvědav kdo vyvodí odpovědnost a odejde??????
měli by všichni
a i kdyby se SIGMĚ což pochybuji podařilo za rok dostat se spět tak sponzory bude lákat hooodně těžko a kdo bude financovat klub??? Lébr asi těžko když za letošní sezonu nechtěl uvolnit prachy na posily,takže je to otázka která ukáže jak natom ta tradice je????

»reagovat

01.06.2014 18:46

Vojta

potrestání

Nevíte někdo, kdo byl za odchod Doležala potrestán? Případně jak?

»reagovat
1 příspěvek

01.06.2014 16:11

Radek

Permice

Ví někdo kolik bude stát vstup na sigmu a nebo permanentky????
A kde se bude vůbec hrát????

»reagovat
1 příspěvek

01.06.2014 14:41

Pažout

Nemohu to stále vydýchat!

Napřed jsem si myslel,že to nějak rychle odezní,ale nyní mne to zase bere,zvláš´t když na idnesu člověk čte,Sigma po podzimu 9.a Znojmo 10.té.Nebo ta tabulka historie Sigma 630 zápasů,tím je to navždy přetrženo a to je strašně smutné.S.re vás to taky tak?

»reagovat
4 příspěvky

01.06.2014 10:14

thelo

humus Vrána

Škoda že váš v.jebanej Vrána nenašel pár exekucí na Liberečáky,možná by vám pomohli

»reagovat
2 příspěvky


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com