Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

19.08.2018, 5 lidí online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

07.05.2014 12:33

Pažout

Názorově se s Minářem rozcházím!

Nemohu se jaksi sejít s jeho názorem,že s Ordošem,Vepřekem,Vašíčkem a Sukupem nebo s Petrem bychom dnes neměli problémy.Ano, Vašíček se vypracoval jenže proto,že ve Znojmě neměli hrotového útočníka,u nás v době ještě Doležala nebo Lietavy by seděl lavku.Petr byl z formy,platí totéž co u Vašíčka,Ordoš je zraněný,proč ho vůbec uvádí a Vepřek? Tím,že chybí levák v lize,to ještě neznamená,že ho nechávat za každou cenu.Prostě si myslím,že v tom Psotka chybu neudělal,to vyplynulo ze situace tehdejší doby,kdy tu Minář ještě nebyl.
Hlavně mně vadí na jeho projevu v médiích,že ani jednou neuvedl své vize o novém kádru.Pochopitelně chápu,že nyní,když chce,aby mu tento kádr zachránil ligu,tak nemůže říci skoro všichni půjdete kam patříte,ale neuvedl žádnou vizi.Hlavně takovou,kterou bych rád slyšel,že nebude sázet na převážně tuzemské hráče,ale zařadí co nejvíce Balkánců a Černochů,nebo i Rusů či hráčů z východních zemí. To jest hráčů,kteří nejsou zatíženi problémy této ligy a problémy Sigmy.Je to jasně vidět na Azevedo nebo černochovi v Baníku,jakým způsobem do toho šlapou,jak si považují ligový dres.
Pokud bych se měl smířit s tím,že Minář bude mediálně rozhlašovat stesk na bývalými odchody a tím dávat najevo,že do příštích let kádr budeme zase flikovat nanejvýš Sukupy nebo hráči z odchovů kam nakonec patří i Vašíček,tak si můžeme o EL nechat jen zdát.Je totiž zapotřebí si uvědomit,že všichni hráči o kterých se zmínil v dnešním Idnesu jsou hráči ligového průměru a dokonce podprůměru,tak opravdu nevím,čím až by měli obohatit hru Sigmy do Pohárů.Snad nejvýše toho Vašíčka bych uznal,že se vypracoval,ti ostatní nejsou rozhodně špatní hráči,ale mají své výkonnostní meze.Takže zatím to zevrubně vypadá,že nevíme kdo je pan Minář,kam míří se svými plány,jaké je má a jak se shodují s celkovou zatím nedostatečnou posilovací strategií současného vedení.To se v brzké době ukáže,nebo neukáže,poněvadž ve 2.lize tito hráči na to budou stačit levou zadní,nebo budou stačit na špičku 2.ligy bez postupu a to může trvat i několik let.Tak na to bych se již opravdu ..... jak říká zde Radek.

»reagovat
7 příspěvků

07.05.2014 09:21

Pažout

Úprava stadionu!

Právě běžím z tajného zasedání vedení kubu.Pro scénář,že se Sigma v lize nezachrání vedení klubu zpracovalo úpravu stadionu na podmínky 2.ligy.
Západní tribuna se ponechá v původním rozsahu. Tribuna Sever bude uzamčena, o sobotách a nedělích zde budou probíhat trhy ze zemědělskými výpěstky a zvířaty.Tribuna východ bude z poloviny pronajata vietnamským obchodníkům,přičemž bude snížena o polovinu a uvolněné sedačky budou namontovány za uzavřenou hlavní bránu tak,jak bylo viděno na posledním utkání s Baníkem.Bude zde také umístěna velká televizní obrazovka,aby fanoušci mohli zápas sledovat bez přítomnosti na stadionu.Tribuna JIH bude zbavena sedadel a ty budou uloženy a zakonzervovány na využití do příštích období,pokud Sigma znovu postoupí do ligy.Vše je tedy již uzpůsobeno novým možným podmínkám tak,aby klub bezproblémově fungoval v jiných podmínkách vynucených sestupem do nižší soutěže a fanoušci nebyli nijak ochuzeni o zážitky,které jim přináší fotbal Sigmy.

»reagovat
1 příspěvek

07.05.2014 09:04

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Nový kádr

zpráva ze Sigmy - podle Josefa Lébra můžeme s klidem rozpustit kompletní kádr, protože se aktuálně rodí nová a velmi silná generace fotbalistů. Dle slov spolumajitele klubu je třeba dát příležitost mladé krvi: "Samozřejmě - fotbalisty sledujeme už od kolébky a mohu prozradit, že aktuálně to s novými hráči vypadá jednoznačně skvěle. Mohu potvrdit, že všichni novorozenci uvažovaní pro A tým mají křivé nožičky," uvedl Lébr.

»reagovat
2 příspěvky

07.05.2014 08:54

Pažout

Doporučení jak provést řez kádru!

Pro příští sezonu,pokud bude zachována liga! Zlámala pustit,najít nového k Blahovi.Obrana pustit Škerleho a Dreksu,najít levého beka,Vidličku ponechat,najít stopera,Svozila ponechat.
Záloha,ponechat Pospíšila,Šindeláře,Nepožitka,dověst jednoho balkánského záložníka. Útok stáhnout Vašíčka,dovést 2 černochy a 1 balkánce.Ponechat Varadiho,pustit Navrátila,Ordoše.Celý tým doplnit do požadovaného počtu z odchovů.

»reagovat

06.05.2014 21:44

forfun

Navrc

Poslední šance je 3body na Spartě, obětovat Navrce (další špatnej obchod), ale jestli ho ještě vůbec chcou. Situaci to ale neřeší, dokud se nezbavíme té krysy Lébra.

»reagovat
4 příspěvky

06.05.2014 20:38

Daniel

:)

Tak hoši v neděli na Spartu vemte si sparťansky dresy a k nim do kotle a řvat Pelta je čurák a oni to kontumačně naši kluci vyhrají

»reagovat
2 příspěvky

06.05.2014 20:32

PeeP

Favoriti

Ten tým Měl být jeden z favoritů na pohár. Teď jsou tak akorát favority na sestup. Kruté zklamání.

»reagovat

06.05.2014 20:06

Kokeš

2.liga

Je to smutný,moc nevěřím v nějaké zázračné probuzení,los je taky na hovno,ale budu chodit i na druhou ligu,za těch víc jak 20 let co chodím na sigmu už to ani jinak nejde

»reagovat

06.05.2014 20:03

gogo

Záchrana je možná. Ale je to podstatné?

Ano, Sigma ještě zdaleka není odepsaná. 9 bodů ve hře a možných scénářů je snad ještě víc. Jedním z nich jsou společensky unavení Sparťané a z toho plynoucí bod, či rovnou tři. Leošovi Pepa nabídne trénování ligy doma, a když se Leoš nebude bát budoucího vyhazovu ze 4. místa, tak to třeba pustí, vždyť by byl sám proti sobě. V posledním kole už Liberci třeba o nic nepůjde, anebo naopak bude v křeči z musu - a zas z toho můžou být body.
Ale je to podstatné? Přece první nebo druhá liga - to je celkem fuk. Podstatné je zajít na pěkný fotbal, pobavit se napínavou podívanou, pokecat s kamarády. Prostě si užívat radost z fotbalu. Jenže kde ta radost z fotbalu je?
Jak říká jeden z hrdinů ve Skřiváncích na niti: "Moje pravda je jako chleba na stole. Ale ona už na tom stole není. Kluci, ukradli nám pravdu, kurvy!"
A já se tedy znovu ptám: "Kde je ta radost z fotbalu? Ona už na tom stole není. Kluci, ukradli nám radost z fotbalu, kurvy!"

»reagovat
2 příspěvky

06.05.2014 18:42

PeeP

hra

Včera mi přišla ubohost a trapnost hry sigmy. V mém domyšlení o tom už byli dosti poučeni o tom že budou hrát tak jak se bojuje o záchranu bylaa mejlka. A to velká. Naopak se mi líbila bojovnost baníku za do samotného konce. A v posledních minutách dali gól jen v o deseti hráčích. Jde vidět že tento tým udělá pro záchranu cokoliv. Teď už je jen na sigmě jak se s tím vypořádá. Jsem velký fanda, ale záchraně už nevěřím.

»reagovat

06.05.2014 18:04

dave

mord

Sparta bude chtít vyhrát bude oslavovat tytul z fanoušky a chce jim ukázat že na to má!! kdyby Znojmo vyhralo tak by nám to mohlo relativně pustit za dobre vztahy a pokud Liberec bude hrat pořád o poháry tak nám nedaruje nic zadarmo!!! 2 liga!! tak to vidím já!!

»reagovat

06.05.2014 17:30

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

počty

Tak jsem si to secetl a na zachranu by melo stacit 29 bodu v pripade, ze je ziskame my. Za Petrzely jsme se zachranili s bilanci 6 vyher 8 remiz 16 proher, letos to stacit nebude a zatim to ani nevypada na zadnyho samaritana, co by nam pomohl. Znojmo potrebuje samo body, Liberci jde o pohary a Sparta si (predpikladam) nebude chtit pokazit zaver ligy, ikdyz nejvetsi nadeji na pomoc bych videl prave tam...

»reagovat
6 příspěvků

06.05.2014 17:03

Pažout

Přes Spartu k záchraně!

Vzhledem k tomu,že Znojmo na Slovácku bude remizovat,tak musíme vyhrát na Spartě.Je klidně možné,že hráči Sparty budou částečně unavení z oslav a nebudou chtít s našimi útočníky riskovat případné zranění.Proto budou hrát vlažněji a Varadi plus Depetris jim to tam našoupají.Takže se najednou stane,že v tabulce budou hned 3 28 bodová mužstva.
Aby to mělo úplně infarktový průběh zremizujeme se Znojmem,ale teď to přijde,vyhrajeme s Libercem a Znojmo prohraje nebo to podělá Příbram. Jak se říká konec dobrý všechno dobré a příští sezonu konečně začneme atakovat pohárové příčky.EL nás zase po letech přivítá ve svém lůně.Pozlacené dresy již na to máme připravené,kapacita stadionu se dá postupně upravit zvýšením bočních tribun a samozřejmě zastřešením Severní a Jižní tribuny.

»reagovat
10 příspěvků

06.05.2014 16:40

Daniel

zklamaní

Tak milovanej klub nechat spadnout do druhe ligy je hnus. Ty šmejdy ve vedeni vyhazet všechny. Tady už neni ta víra věřit v to že se zachranime a bude to dobry. Tady vážně už by to chtělo usilovat o odchodu vedení někam do řitě.

»reagovat

06.05.2014 15:31

SKSO

Sestup

Dost možná nejhorší by bylo, kdyby jsme v lize zůstali, protože Znojmo sestoupí kvůli stadionu. To by se s náma zase roky táhlo...

»reagovat

06.05.2014 15:28

Pavel Šaradín (Zeměměřič K.)

pro naše bafuňáře

http://sport.lidovky.cz/ivan-trojan-nesouhlasi-ani-s-fanousky-ani-s-peltou-fwf-/fotbal-prvni-liga.aspx?c=A140505_220927_ln-fotbal-prvni-liga_makr

»reagovat

06.05.2014 15:02

Jarda Plaček

Nepochopeni.

Ještě neumirame i když lékaři už hlásí klinickou smrt. Na Znojmo návrat stadión a randit o život aby kluci i když na tom nejsou moc dobře fotbalové nechali duši jako Banikovci. V Liberci se dá vyhrát a třeba se. ještě uzdravime Jinak vyměnit vedení oprostit Pivarnika a požádat P.Uličnyho o konzultace.

»reagovat
3 příspěvky

06.05.2014 14:53

Sigma

Sestup

Vyhráli jste proti Slávii 5:1 a pak jste hráli ho*** a jak se říká špatný kluby patří do druhé ligy a vy tak zatím patříte ať žije SKS

»reagovat

06.05.2014 13:58

Věrný fanoušek

Pád do 2.ligy

Jediné co klubu pomůže je SESTUP. Včera jsem byl velice rád, že Baník přes nepříznivý vývoj dokázal utkání otočit. V dalším kole snad Sparta vyhraje a zbytek záchranářů udělá body, ať mě to nestresuje do posledního kola.

Co se v Sigmě děje je opravdu nechutné, každý fanoušek to vidí. Hrají samí odchovanci a místo aby jezdily po prdeli, tak předvádí alibistické výkony...Jedinej kdo tam jezdil byl Vidlička a proti vlastním Varadi.

»reagovat
4 příspěvky

06.05.2014 13:37

3 - 7

kurzy na sestup

Tak jak "odborníci", novináři, tak i sázkovky přestávají našemu setrvání v 1.lize věřit.

http://fotbal.idnes.cz/fotbalova-liga-bohemians-olomouc-a-znojmo-bojuji-o-zachranu-pqp-/fotbal.aspx?c=A140506_130121_fotbal_pes

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga-rocnik-13-14/203073/anketa-klokani-olomouc-nebo-nekdo-jiny-kdo-pujde-pryc-z-ligy.html

»reagovat


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com