Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

27.03.2023, 1 člověk online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

21.08.2014 21:15

Radek

Ladislav Minář a Leoš Kalvoda budou besedovat

http://www.sigmafotbal.cz/aktuality/2014-21-08-ladislav-minar-a-leos-kalvoda-budou-besedovat-s-fans

No Lébr asi nemá čas

»reagovat
3 příspěvky

21.08.2014 08:35

Pažout

Míra potu jako ukazatel!

Podrobně si prohlížím fotky z prvního tréninku Rajnocha.Hráči jsou tam seřazení čelem k focení a nemohu si pomoci,ale Rajnoch má nejvíce propocený dres(triko modré barvy) Ordoš již podstatně méně,srovnatelně Alde,někdo téměř vůbec.I to může mnohé napovědět.Třeba míru poctivosti v tréninku.Pochopitelně to může být způsobeno i jinými věcmi,ale mnohdy to tak být může.Potom mi začíná vadit i určitá sentimentalita některých fanoušků,kteří v mnoha směrech se snaží navodit stav omlouváním hráčů.Třeba z objektivních příčin(zranění,nebo že to nejde,ikdyž se snaží apod.)ale přeci je tu nový ročník,je tu za dveřmi klíčový zápas,tak nemohu říkat,že Odroš byl zraněný a proto se necítil na penaltu,nebo že se Alde třeba chytí u některého ze zkušených nováčků. Do zápasu musí být nominováni pouze stoprocentně připravení hráči,kteří musí do puntíku plnit pokyny trenéra a odvést mimořádně zodpovědný výkon vůči klubu a fanouškům.Takže tady ty nekonečné sentimenty by měly již jednou provždy přestat zvláště, když sám trenér Kalvoda jasně naznačuje odkud vítr vane a jaké má s hráči potíže.Sigma je zázrak!

»reagovat
5 příspěvků

20.08.2014 16:36

3 - 7

Leoš

Tak Kalvoda je pořád poměrně nasranej: .... "Máme tady hodně kluků, kteří mluví o tom, jak se má bojovat, do novin říkají, že věděli, jak mají hrát. Ale to jsou všechno jenom silné řeči v kabině a mimo hřiště. Na něm to zatím nedokázali."

http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/probudi-sigmu-lecba-rajnochem-mohl-by-byt-lidr-mini-kalvoda-20140820.html

»reagovat
2 příspěvky

20.08.2014 11:58

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Stopeři

Tak trenér se nechce zbavovat Aldeho. S tím bych vřele souhlasil. Rajnoch, Bystroň, Alde, Dreksič. Mladý poslat sbírat zkušenosti. Nebo najít Dreksovi něco v lize a jednoho z dvojice Šindy-Svozil si nechat.

»reagovat
11 příspěvků

19.08.2014 17:11

Josef Kleibl (Evžen Huml)

Nadpis být musí...

Ještě není vůle ani ta správná chvíle na těch dvacet, třicet či padesát prémiových bodů za nepostup Sigmy do ligy? Já jsem za Rajnocha rád, víc takových, ať si ti nafoukaní rozmazlení olomoučtí náctiletí šmudlínci po vynucených hostovačkách konečně uvědomí, co mají přímo pod rypáky... Jinak Pažoute, jistý nejmenovaný pivovar má novou "soutěž" - pošleš třicet víček plus "dědovu" historku a dest táců máš v kapse. Při pročítání zdejší diskuse jsem přesvědčený, že nemůžeš mít konkurenci. A ty prachy pak můžeš věnovat (samozřejmě anonymně) klubu na vízum pro vysněného černocha s vyvinutými svalovými vlákny a ebolou navrch...

»reagovat
7 příspěvků

19.08.2014 14:25

Radim Kotrba (maxcoolhand)

Skleník

Chybí olomouckým fotbalistům mentalita bojovníků?
Hlavně odolnost. Jsou vychovaní jak ve skleníku. Starají se tu o ně, všechno mají nachystané a mají jenom hrát fotbal. A to jim možná uškodilo. Potřebovali by podmínky, kde se musí se vším víc porvat.
Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/kalvoda-o-zacatku-sezony-olomouce-drv-/fot_dsouteze.aspx?c=A140819_114855_fot_dsouteze_par


Toto je slovo do pranice - a je třeba se nad tím zamyslet. Je fakt, že všechny opory, snad až na Hořavu, kterej ale stejně pochází z Drnovic, mě za poslední dobu nenapadá nikdo, kdo by se bez hostování vypracoval v hvězdu a tahouna. Mohl to být ještě navrc, ale ten zastagnoval.

»reagovat
11 příspěvků

19.08.2014 11:43

..

Posila

http://www.fcslovanliberec.cz/clanek.asp?id=Rajnoch-prestoupil-do-Olomouce-4314

»reagovat
7 příspěvků

19.08.2014 08:22

Pažout

Minář se zlobí!

V dnešním deníku se již objevil i zamračený Minář a zlobí se.Dokonce se uvažuje o změnách v týmu.Zřejmě nečetl zdejší poslední fázi diskuze,ve které jsme se dohodli o relativním klidu kritiky do uplynutí 10 kol (viz.návrh 3-7).Proto p.Mináři máte ještě spoustu času,jsme teprve ve 4.kole.Užívejte si radost z fotbalu Sigmy.Sigma je přeci zázrak!

»reagovat
17 příspěvků

18.08.2014 13:11

3 - 7

klasika

Jaká to zase klasika sigmáckých diskusí. Po výhře nad F-M ticho po pěšině, po prohře plivání.
Mě se taky nelíbí současná konstelace, nelíbí se mi prohry ve druhé lize, ale proč i po výhře tu každý mlčí? To už sme spadli jen ke kritice? Ať je konstruktivní - v pořádku, nebo jen neustálé kopání kolem sebe. Ano, věřím, že nasranost, frustrace či naopak nastupující apatie vůči klubu neustále vzrůstají mezi širší veřejností. Možná nebude od věci zkusit hledat aspoň nějaká pozitiva, ať nám nerupne cévka Zkusit dotlačit kluky k postupu, ať je to třeba s kotrmelci. Pochopitelně musíme vidět, že i když to nejde úplně podle jejich představ, tak začnou makat, žádný fotbal pro staré pány.

Já osobně jim dávám deset kol. Pak uvidím tabulku, vyhodnotím si předvedenou hru, bojovnost, možnosti postupu, atd... a můžu se vyjádřit k ambicím klubu, subjektivně nastínit chyby anebo radši vyseknout poklonu. Fotbalem by se měl člověk bavit. Dře to, ale já si třeba zápas s Frýdkem užil. A chci v tom pokračovat

»reagovat
18 příspěvků

18.08.2014 06:51

Pažout

Kalvoda objevuje Ameriku!

Takže je před vámi ještě mnoho práce a ta práce musí být navíc hodně rychlá.
Musí to být rychlé. A bohužel se asi budeme muset s některými hráči rozloučit. A uvidíme, jestli dokážeme nějaké přivést. Konečně se potvrzuje to,co jsem psal před ligou,že s těmito některými hráči budeme vyměňovat trenéry jak na běžícím pásu a nic podstatného se nezmění.Takže na vině nebyl Kotůlek nebo Psotka,ale stále titíž hráči.A řekněme si rovnou,že to nejsou mladíci,ale ti starší a vůbec není potřeba je jmenovat.Každý ví koho mám nejvíce na mysli.Je jich hned několik,ne jen jeden,ikdyž ten je ten hlavní. Takže to co si uvědomil Psotka a snažil se je vyházet se nyní podařilo zase nabrat zpět,aby se znovu museli rozloučit s klubem.Kalvoda již asi tuší,že buď on nebo oni,tak jako za Psotky.

»reagovat
38 příspěvků

16.08.2014 23:24

Radek Mašek (ramas)

penalta

Může mi někdo vysvětlit, jak je možný, že se žádný z hráčů, určených na penaltu v běžném zápase druhé ligy se na ni " necítí"? Je chyba v trenérovi, že vybral málo odolné jedince, nebo jde snad o rebelii v kabině, nebo co, sakra?

Sigma po prvním poločase prohrávala 1:0, ale mohlo to být jinak, kdyby Denis Cana proměnil penaltu. „Vůbec nebyl určený. Byli určení Ordoš a Houska, v poločase mi řekli, že se ani jeden necítil. Nevím, jak si tohle můžou dovolit, že na sebe nevezmou odpovědnost,“ řekl Kalvoda.

»reagovat
4 příspěvky

16.08.2014 19:53

3 - 7

Kalvoda

http://m.denik.cz/olomoucky_denik/c/mam-pocit-ze-pracuji-se-sestiletymi-detmi-ulevil-si-kouc-sigmy-kalvoda-20140816.html

»reagovat

16.08.2014 12:11

Radek

Další komplikace z prohrou

No pánové mám dojem že návrat mezi elitu nebude zase tak jasný,jeto prohra a další ztráta a přece naši machři nechtějí spoléhat že příště????to uhrají a ostatní zaváhají
Je to ztráta 6 bodů -1 výhra a 2 prohry takže je to v řiti
Nemyslím si že udržení kádru bylo šťastné rozhodnutí
Obrana zase selhala a sice šance byly ale jalové
jsem zvědav co zase bude za výmluvy a kecy co nemají cenu
To ježdění po prdeli a srdce pořád chybí!!!!

»reagovat
4 příspěvky

14.08.2014 20:29

Kidneyskiller

Reakce na předchozí příspěvek + výzva

Dobrý večer, včera jsem zde zanechal kultivovanou pochvalu za vaší činnost a nedostalo se mi žádné odpovědi. Rozumím však, že na negativní zprávy se vám odpovídá špatně, když je nemůžete hodit na klub. Proto vám dnes zanechám jednu srozumitelnou výzvu - Přestaňte se vydávat za všemocné a neomylné pány všech fanoušků, sbalte si svých pět švestek a odejděte do plechárny, kde je vše růžové, ideální a ráj na zemi. >(

»reagovat
13 příspěvků

14.08.2014 17:37

Pažout

Další volný obránce pro Sigmu?

Fotbalový Liberec už nepočítá s Janem Rajnochem. Bývalý reprezentační obránce dnes byl přeřazen do juniorky a může si hledat nové angažmá

»reagovat
2 příspěvky

14.08.2014 13:12

prospal

cenzura miloše machů-MM

teď jsem dostal informaci od jednoho ze správců fanouškovských stránek, že dotyčný stěžovatel na cenzuru rozkopíroval svůj jeden přípěvek do 15ti vláken a zaneřádil tím přípspěvky za poslední 3 dny. tak si člověk představuje spam v praxi a oprávněný ban.

»reagovat
29 příspěvků

14.08.2014 06:59

Pažout

důležité 3.kolo!

Musíme vyhrát v Sokolově,neboť hned 3 celky by nám mohly již pořádně utéct.Dosáhly by již úctyhodných 9 bodů a Sigma by trčela na 3 bodech.To jsou důsledky zkaňhaného zápasu se Žižkovem.

»reagovat
2 příspěvky

13.08.2014 22:43

Kidneyskiller

Gratulace

Gratuluji sdružení Sigma United za dosažení veškerých cílů a obyčejů, proti kterým v začátku chtělo bojovat. Rozděluje a znechucuje fanoušky, když jeho členové na stadionu otevřou pusu tak jenom nadávají, teď se tu začíná rozmáhat cenzura a boj proti všem ostatním fanouškům, kteří v tomto sdružení odmítají být a platit zbytečné příspěvky. Gratuluji Vám, můžete se poplácat po ramenou

»reagovat
17 příspěvků

13.08.2014 22:36

MM

Spojujeme fanoušky

1. Cílem sdružení je
a) rozšíření fanouškovské obce v Olomouci a okolí
b) zvýšení popularity kopané v regionu
c) přispět ke zlepšení pozitivní atmosféry na stadionech
d) přispět ke spolupráci mezi fanoušky a klubem
2. Za tímto účelem bude sdružení usilovat o:
a) komunikaci a spolupráci fanoušků s klubem
b) organizaci besed se zástupci klubu
c) zvýšení informovanosti o klubu i fanoušcích
d) usilovat o propagaci činnosti sdružení na veřejnosti
e) pořádání sportovních a kulturních akcí

»reagovat

13.08.2014 22:36

MM

Výjezd Opava

https://www.facebook.com/events/1445034905778561/?fref=ts

»reagovat


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com