Diskuse - Sigma United
Sigma Fans ®

13.06.2024, 2 lidé online

    | registrovat

Diskuse

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.

26.08.2014 14:41

Petr Řekva Kopečný (pereko)

Celej rozhovor s Pepíkem

Kdo necetl tak na http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/klidne-poslu-pryc-sest-hracu-mam-toho-dost-rika-sef-sigmy-lebr-20140824.html je celej rozhovor, stejnej jako v novinach.

»reagovat
5 příspěvků

26.08.2014 08:21

Pažout

Nápad!

Vnukl mi ho EH tím,že chtěl z důvodu zaneprázdnění nebo nočních směn zavést on-line s fanoušky.To je zřejmě technicky náročná věc.Mám však určité vylepšení této myšlenky,ať se kapitán,trenér a sportovní ředitel zde zaregistrují,když padla centrál.diskuze a na této diskuzi s námi besedují pravidelně po každém utkání řekněme 1x týdně.Nakonec nevidím důvod,proč by zde nemohl s námi diskutovat i pan Lébr. Nebo to nejsou lidi z masa a kostí? Mohou zde vstupovat i hráči.Stane se také a zejména to,že se tato diskuze stane opravdu nosnou diskuzí všech fans v klubu.Po každém utkání se konkrétně na příkladech vše vysvětlí a probere,proč jen 1x za určitou dobu.Co vy na to předsedo a spol.? Je to váš web.

»reagovat
3 příspěvky

26.08.2014 07:39

gogo

Sázení na juniory

Nesázím a rád bych se v souvislosti s další kauzou (tentokrát hokej) zeptal zdejších sázejících, jaký je asi důvod zařazování juniorských zápasů do nabídky sázkových kanceláří. Je možné, že např. samotná sázková kancelář takový zápas ovlivní a získ pak jde "legálně" do kapsy jejím majitelům?

»reagovat
10 příspěvků

26.08.2014 07:15

prospal

schůzka fanoušků s hráči

vážení, záleží na tom jak tu schůzku pojmeme. já osobně bych byl nejraději, kdyby jsme se spíše navzájem vyslechli, aby přišli i ti, kteří na fotbal přestali chodit a řekli hráčům, proč. aby minář, kalvoda a ostatní od nás slyšeli, v čem vidíme problém, proč jsme nespokojení, tedy pokud jsou tací. v tom bych viděl největší přínos schůzky.

»reagovat
11 příspěvků

25.08.2014 16:37

MM

Středeční schůzka

Dnes jsem mluvil s p. Minářem a mám všem vzkázat, že schůzky se bude účastnit i 23 hráčů A-týmu. Tak předávám info. V buse do Opavy poslední 2 místa.

»reagovat
10 příspěvků

25.08.2014 11:49

SIGMA

Lébr mimo realitu...

Lébr nemá všech pět pohromadě... Nejen, že bez něj by to šlo, ale bez něj to šlo vždycky lépe!!!
Naopak nikdy nebylo tak špatně, jako za něj!!!
Tohle by si měl chlapec uvědomit a udělat z toho nějaký závěr...

»reagovat
13 příspěvků

24.08.2014 22:34

gogo

Já nic, já muzikant.

Z rozhovoru s Lébrem v deníku je zřejmé, že ten člověk neví, co znamená odpovědnost vedení klubu.
Lébr: Vedení klubu z mého pohledu neudělalo v této sezoně špatně nic. Je tady proto, aby zajistilo klub ekonomicky. To se v situaci, kdy jsme ve druhé lize a peníze se shánějí mnohem hůř, podařilo. Zajistili jsme dost peněz, abychom udrželi hráče a ještě přivedli tři posily.

Deník: Vnímáte zlobu vůči vám jako nespravedlivou?
Lébr: Pokud bych odešel, jak chtějí, tak by měla Sigma peníze tak na MSFL. Představenstvo podle mě udělalo pro úspěch do prvního vykopnutí sezony maximum. Ne devadesát procent nebo devadesát pět. Ale sto procent. Dali jsme si za úkol získat určitou částku a to se povedlo. Tečka. Tam úkoly vedení končí. Stejně tak odvedlo svou práci výborně i sportovní vedení.

Furt se nic nezměnilo. O odpovědnosti se jen kecá, ale když přijde na věc, tak já nic - já muzikant. To všechno zavinili oni - hráči. Asi se do klubu vetřeli tajně zadním vchodem a vedení o tom nemělo ani potuchu.
Kdyby vedení dělalo svou práci na sto procent, tak je Sigma pořád v první lize. A pokud se tedy myslí práce vedení jen v této druholigové sezóně, tak by v případě stoprocentní práce vedení první tým rozhodně neměl na kontě 3 porážky ze 4 zápasů. Taky tečka.

»reagovat
35 příspěvků

24.08.2014 15:02

tomas77

hledejme pozitiva

náhodou po dnešní dopolední výhře žižkova postoupila sigma ze 14 místa v tabulce na 13 místo před varnsdorf , divím se že to ještě není pozitivně hodnoceno na ofic webu, ..

»reagovat
3 příspěvky

24.08.2014 13:30

Tomáš

..

Tak, Čelůstka do Norimberku. Já myslel, že ten kluk ušatá zůstane u nás :-D

»reagovat
1 příspěvek

24.08.2014 08:13

Petr Řekva Kopečný (pereko)

ŘEŠENÍ SITUACE

Dámy a pánové, po zralých úvahách navrhuji toto:
Hráči se od pondělka budou hlásit v 6 hodin ráno na stadioně, kde si je převezmou zástupci sponzorů, kteří budou moci hráče využít na práce ve svých firmách. Někteří hráči budou třeba mýt auta v auto čechák, jiní tahat cihly při stavbě kasina, někteří mýt okna, atd... V 10 hodin se však vrátí na stadion, kde si zatrénují a od 11-12 budou mít polední pauzu na oběd (který si samosebou zaplatí). Poté bude následovat návrat do zaměstnání u sponzorů a v 15:00 konec.
Aby hráči nepřišli o druhou fázi tréninku, tak nástup v 17:00 na tréninkové hřiště a hodinu trénovat. Propocené a špinavé prádlo by se však neodevzdávalo, ale hráči by si jej nosili domů, kde by ho řádně vyprali na vlastní náklady na další den.
Za to všechno by plejerům náležela odměna 50-75kč/hodinu a to jen za odpracovaných 7 hodin (trénink není práce). Kdo by chtěl víc peněz mohl by končit ne v 15:00 ale v 16:00
Za utkání by každý dostal taky nějakou finanční hotovost. Dejme tomu za 1000 v základu a 500 jako střídající hráč. Za vítězství by nominovaní hráči dostali 500 korun.
Za týden až 14dní by hráčům došlo, že to není žádná prdel makat, a ještě trénovat a třeba by začali konečně jezdit po prdeli. Pokud by jim to však nedošlo, tak alespoň mají průpravu do normálního života, který je s takovým přístupem, jaký mají teď čeká.
Z marketingového manažera by se stal takový personalista, tiskový mluvčí netřeba, odbory dodají svého kecálka. Fanoušci by mohli ve fanshopu zažádat o přidělení hráče na domácí práce. Třeba někdo bude rekonstruovat a bude potřeba vynosit bordel z bytu.

Co vy na to?

»reagovat
11 příspěvků

23.08.2014 20:06

fillu72

hra

Už dlouho jsem neviděl takovou bídu. Křídlení hra nulová, nakopávané míče po vápno, střed pole ovládlo Znojmo, v obraně pracovalo dobře. Za Navrce by nám Sparta dnes nedala ani pytel balónů. A Ordoš bez kloudné přihrávky. I předseda Prospal při odchodu nevypadal nadšeně.

»reagovat
3 příspěvky

23.08.2014 19:09

M_C

kamaradi

Kamaradi, co budeme delat? Nechci chvalit pred vecerem, ale podle me jsme uz ted nepostoupili.

»reagovat
6 příspěvků

23.08.2014 19:05

Tomáš Ostřanský (fantozzi)

Postup?

Josef Lébr: Nic jiného, než okamžitý návrat do první ligy neexistuje.
Realita: 4 kola, 3 body, 14. místo.

»reagovat
1 příspěvek

23.08.2014 18:59

gogo

Onlajny

K tomu všemu to ještě navíc vypadá, že v klubu jsou stále v módě růžové brýle....

»reagovat
9 příspěvků

23.08.2014 17:31

fillu72

trápeni

Golman nejistej,Ordoš chybuje jak dlouho ne,útok jalovej. Znojmo zatim lepši.

»reagovat
2 příspěvky

23.08.2014 07:12

Pažout

Kdo vedle Rajnocha.

Podle zpocenosti na tréninku to bude Dreksa,ale velmi těsně před Šindelářem.Takže nám vzniká nová jednotka poctivosti v tréninku a to je 1 rajnoch.Bez velkého R pochopitelně.Když tedy uvidíme nějakého hráče na tréninku můžeme ho hodnotit do stupně 5 rajnochů.Třeba Škerle měl dnes jen 3 rajnochy.Bude to dobrá pomůcka i pro trenéry.Kalvoda třeba řekne,ty se ještě vrať zpátky máš jen 2 rajnochy.Stupnice tedy je 0- 5 rajnochů.Sigma je zázrak!

»reagovat
2 příspěvky

22.08.2014 19:15

EH

Lepší časy...

Tak Pelíšek byl prý odejit z klubu a nastoupil hvězdnou kariéru na Babišově iDnesu, jinak si to neumím vysvětlit: http://ekonomika.idnes.cz/ukrajina-bez-ruskeho-plynu-neprezije-jacenuk-premier-pd9-/eko-zahranicni.aspx?c=A140822_184055_eko-zahranicni_hro#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main. "...během schůzki z novináři..." Jinak, když už se tgu zmiňoval Slovan, tak snad můžu přidat odkaz na excelentní dresy - http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/599715-zluty-balet-z-julisky-se-vraci-k-dresum-ktere-oblekali-masopust-a-spol-vyrukuje-v-nich-uz-do-derby-se-spartou.html#article-artcl

»reagovat

22.08.2014 11:53

prospal

usazení sestavy

pokud si vzpomínám, kalvoda před sezónou říkal, že chce dávat příležitost dvanácti třinácti lidem. a že to nebude točit ve velkém. Po třech kolech se už v základu objevilo 16 lidí, což je docela cvrkot. A přijdou další. bez stability v sestavě se to nepohne k lepšímu, tak doufám, že nastane doba, kdy bude základ jasnej a pak už jen dva tři na střídání, zbytek je na druhou ligu luxus...snad když nastanou zranění... takže 11+rezervní gólman+ max.4 na hraně základu a lavky(dva defenzívní a dva ofenzívní), kteří si občas zahrají v základu v poháru- to je 16 lidí- a nazdar. jako základ bych vzal zítřejší špíl se znojmem, plus bystroň, přeřazením těch tří kluků do béčka to asi neskončí...

»reagovat
6 příspěvků

21.08.2014 21:15

Radek

Ladislav Minář a Leoš Kalvoda budou besedovat

http://www.sigmafotbal.cz/aktuality/2014-21-08-ladislav-minar-a-leos-kalvoda-budou-besedovat-s-fans

No Lébr asi nemá čas

»reagovat
3 příspěvky

21.08.2014 08:35

Pažout

Míra potu jako ukazatel!

Podrobně si prohlížím fotky z prvního tréninku Rajnocha.Hráči jsou tam seřazení čelem k focení a nemohu si pomoci,ale Rajnoch má nejvíce propocený dres(triko modré barvy) Ordoš již podstatně méně,srovnatelně Alde,někdo téměř vůbec.I to může mnohé napovědět.Třeba míru poctivosti v tréninku.Pochopitelně to může být způsobeno i jinými věcmi,ale mnohdy to tak být může.Potom mi začíná vadit i určitá sentimentalita některých fanoušků,kteří v mnoha směrech se snaží navodit stav omlouváním hráčů.Třeba z objektivních příčin(zranění,nebo že to nejde,ikdyž se snaží apod.)ale přeci je tu nový ročník,je tu za dveřmi klíčový zápas,tak nemohu říkat,že Odroš byl zraněný a proto se necítil na penaltu,nebo že se Alde třeba chytí u některého ze zkušených nováčků. Do zápasu musí být nominováni pouze stoprocentně připravení hráči,kteří musí do puntíku plnit pokyny trenéra a odvést mimořádně zodpovědný výkon vůči klubu a fanouškům.Takže tady ty nekonečné sentimenty by měly již jednou provždy přestat zvláště, když sám trenér Kalvoda jasně naznačuje odkud vítr vane a jaké má s hráči potíže.Sigma je zázrak!

»reagovat
5 příspěvků


© 2015 sigmaunited.cz a weboveprezentace.com